Akce 1+1 rezervace do 19.10.2020. Nově je možnost BEZKONTAKTNÍ REZERVACE.
Nejpopulárnější silikonové krásky v e-shopu

Silikonové panny v privátu Naughty Harbor

Diskrétní přístav pro všechny, kteří chtějí zažít sex se silikonovou pannou. Místo plné těch vůbec nejkrásnějších dívek. Zdroj unikátních zkušeností i portál plný informací. Domov zážitků

Více o Naughty Harbor

 

Realistická panna Asiatka Aoi, 128 cm

Realistická panna Asiatka Aoi, 128 cm

Miroslav | 5.10.2020
Na první pohled jsem byl překvapen výborným zabalením panny, škoda jen, že u panny chyběl plastový klystýr, hřeben na umělé vlasy a rukavičky, tohle vše je prý standardně součástí panny. Po vyndání panny z jakéhosi spacího pytle mě trochu zaskočily tělesné rozměry vzhledem k výšce panny, vím že to bylo uvedeno v popisu, ale těžko se to představuje, když jsou to jen čísla. V objednávce jsem uváděl, že chci mírně opálenou barvu a nohy bez možnosti stání, panna je bílá jako stěna a z chodidel trčí šrouby, ty se daly vyšroubovat, ale zbyly po nich tři díry na každém chodidle. Další věcí k pousmání byly nehty na rukou a nohou, chtěl jsem jednobarevné přírodní, na panně jsou růžové s bílým koncem, ale po dvou dnech jsem stejně všechny sundal, protože jejich přilepení k prstům bylo hodně diskutabilní. Největší zklamání ale nabízel klín panny, zde má výrobce opravdu veliké rezervy, vstup do panny připomíná spíše levnější masturbátor, než-li to, co známe z učebnic biologie, tady jsem opravdu zklamán. Bohužel ani na jedné fotce, není klín panny vyfocen a tak to byla trochu sázka do loterie. Panna se mi v zásadě líbí, ale po druhé, už bych si ji nekoupil. Co se týče obchodu NH, zde problém nebyl a jeho služby bych určitě doporučil.
Silikonová panna Svůdná Vivian, 160 cm

Silikonová panna Svůdná Vivian, 160 cm

Martin XX | 27.8.2020
Pro tuto pannu jsem se rozhodl, jelikož jsem měl možnost si tuto konkrétní reall doll vyzkoušet v reálu, u vás v Naughtyharboru a moc se mi líbila. Panna dorazila v termínu a je přesně taková jako ta vaše. Jsem velice spokojen.
Sexy Doll Blondýnka Laila, 157 cm

Sexy Doll Blondýnka Laila, 157 cm

Pavel O. | 26.8.2020
S pannou jsem nadmíru spokojen.Super vzhled, oblečená je fakt dost reálná. S e-chopem všechno v pohodě, na komunikaci reagují okamžitě a jsou velice ochotní. Za mě výborná investice.
Realistická panna Blondýnka Jasmine, 166 cm

Realistická panna Blondýnka Jasmine, 166 cm

Mirek Pac. | 9.7.2020
Panna přišla s menším zpožděním, ale jinak bylo vše v pořádku. Je taková jako na vyobrazení na webovkách, jsem nadšený, je to přesně to co jsem si objednal. Jsem velice spokojený i komunikací s prodejcem, velmi ochotný a rychlé jednání.