Administrator/ Březen 11, 2019/ Jak pečovat o sex dolls/ 0 comments

Ve většině případů je silikonová panna nalíčená již výrobcem. Během užívání je nicméně žádoucí se o make-up starat stejně jako o tělo, dutiny či paruku. Péče o obličej a líčení není nic složitého. Zvládne to s trochou praxe každý. Nicméně je důležité držet se několika zásad, které vychází z odlišnosti TPE nebo silikonové pleti od té lidské. Nezapomínejte na to, že příjemně nalíčená Sexdoll umocňuje váš ultra realistický erotický zážitek.

Obsah:

  1. Odlíčení
  2. Vyčištění dutin
  3. Aplikace make-upu
  4. Ukázka líčení

Krok č. 1

Pro snazší manipulaci a práci s obličejem je vhodné sundat panně hlavu a umístit ji na pevný stojan na stůl nebo polici. Doporučuji sundat i paruku nebo stáhnout vlasy z čela čelenkou nebo gumičkou.Aplikujte na obličej přiměřené množství odstraňovače make-upu, který je určen speciálně na kůži Sexdolls a lze zakoupit ve specializovaných obchodech. Jemným hadříkem nebo papírovými ubrousky setřete zbytky líčidel.

Alternativou je použít teplou vodu s antibakteriálním mýdlem a pomocí papírových ubrousků barvy z obličeje velmi jemně setřít. Pokud chcete svou pannu líčit pravidelně, vyplatí se vám pořídit speciální odličovací krém vyrobený přímo pro ni.

sex-dolls-kosmetika.jpg

Krok č. 2

Věnujte čas i vyčištění dutin na hlavě. Teplým mýdlovým roztokem vypláchněte pusu, nos i uši. Osušte je vložením jemného hadříku do dutin. Nikdy je nedrhněte silou. Pouze nechte látku nasát přebytečné zbytky vody.

Nechte hlavu přirozeně uschnout na vzduchu. Nikdy nepoužívejte fén.

Krok č. 3

Když je obličej úplně suchý, můžete přistoupit k líčení.

Nejdříve naneste štětcem pudr, díky kterému si kůže zachová hladkost, krásu a příjemnou měkkost. Můžete použít dětský pudr nebo si pořídit speciální z obchodů nabízející příslušenství pro TPE a silikonové panny.

Někdo si u své panny vystačí s leskem na rty nebo rtěnkou. Dopřát jí pěkný make-up ale není nic složitého, takže to určitě zkuste. Budete potřebovat nalepovací řasy, lepidlo na řasy, stíny, tvářenku, kosmetické štětce, rtěnku.

Ohledně rtěnky je vhodnější před její aplikací lehce zahřát panně rty. Postačí teplou dlaní nebo nahřátou utěrkou. Rtěnka lépe přilne. Používejte voděodolné rtěnky, které se tak snadno nesmyjí a naneste finální vrstvu lesku na rty.

sex-dolls-makeup.jpg

Tip. Pro dokonalý výsledek naneste Sexdoll za uši a na krk trochu pudrového parfému své oblíbené vůně. Pořídit ho můžete například ZDE.

Ukázka líčení

1.       Připravte si líčidla a potřebné pomůcky.

2.       Naneste molitanovým štětcem stíny na horní i dolní víčko.

3.       Pomocí pinzety a lepidla přilepte umělé řasy.

4.       Naneste tmavé stíny na obočí.

5.       Rtěnku aplikujte štětečkem. Naneste lesk na rty.

6.       Tlustým štětcem naneste lehce tvářenku na lícní kosti.

Autor: Ema

Share this Post

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>