Administrator/ Květen 30, 2019/ Sex s umělou pannou/ 0 comments

Běžné sex dolls většinou váží okolo 40 kilogramů a měří přibližně až180 cm. I když jsou naprosto perfektní ve všech ohledech, nejsou natolik přenosné jako jejich mini verze. Nebylo by super mít pannu, kterou si bez problémů můžete vzít sebou i na dovolenou?

Co vše se v článku dozvíte:

 1. Silikonové panny dokáži okouzlit
 2. Mini verze dokáží mile překvapit
 3. Proč si mini sex doll zakoupit?
 4. Jestli se vám zamlouvá, můžete využít i samotné torso

Silikonové panny dokáži okouzlit

Zcela submisivní a překrásná, i takovou silikonovou pannu můžeš mít

Silikonové panny jako takové mají prostě své kouzlo, které každý jejich uživatel dobře zná. Pro mnohé z nás reprezentují naše niterné představy a touhy, které jsou běžně těžko splnitelné. Jsou to tiché společnice, na kterých se můžeme vyřádit, jak potřebujeme a nemusíme trpět žádnými vnitřními výčitkami kvůli nevěře.

Jejich kouzlo je prostě silné, avšak do relativně nedávné doby byl problém si toto jejich osobité kouzlo přenášet sebou. Nyní to již nadále není problém! Dnes můžeme plně využít výhod malých mini verzi silikonových pan, které jsou navíc i roztomilejší. V čem všem jsou dále od svých velkých sester odlišné?

Mini verze dokáží mile překvapit

Pěkný zadeček pro tvé potěšení

Asi jedním z hlavních aspektů, které si uživatel mini verzí všimne, je jejich nízká váha, která bývá v závislosti na velikosti od 5 do 20 kilogramů. Takovou pannu již lze snadno přenášet třeba v kufru. Malá panenka váží okolo těch 5 kilogramů, avšak disponuje celou paletou sexuálního použití jako klasické velké silikonové panny.

U mini verzí silikonových pan je navíc ke všemu velikost vagíny plně nastavitelná dle polohy nohou. Lze si vybrat ze skutečně široké nabídky velikosti, tělesného typu i hmotnosti pro naší plnou spokojenost. Skutečně zajímavé, že? Geniální způsob jak zachovat všechny výhody velkých sester a navíc získat možnost přenosu.

A tím výhody malých sex dolls nekončí.

Proč si mini sex doll zakoupit?

Mini sex dolls mají řadu výhod

Důvodů a výhod je doopravdy spousta. Mini sex dolls se snáze dostanou do různých požadovaných poloh, mnohem snáze se přenáší a jsou méně náročné na údržbu.

A s nižší hmotností přichází také i menší velikost. Jelikož je využívání pan v české společnosti tabu, tak věříme, že se potýkáte s myšlenkami, jak a kam panny uschovat, aby ostatní na vaši zálibu nepřišli. Díky menší velikosti již není problém pannu schovat třeba do bedny, skříně, mezi poličky apod. Počet možností, jak svoje hobby utajit, tak diametrálně stoupá.

Většinu fanoušků sex dolls odradí od jejich koupě také vysoká cena. Avšak to je již pro vás minulostí. Silikonové panenky lze totiž pořídit i za méně než poloviční cenu velkých sester, ty nejmenší mají cenu dokonce okolo 10.000 Kč. Pro řadu z vás se tak otevírají dveře, jak vstoupit do světa sex dolls a naplno si užívat všech benefitů, které to sebou přináší.

Shrnutí výhod mini verzí silikonových pan:

 • Jsou lehčí.
 • Jsou menší.
 • Jsou přenosnější.
 • S mini pannami/panenkami lze i cestovat.
 • Mnohem snáze se schovají.
 • Snadnější nastavení sexuálních poloh.
 • Nižší cena.
 • Menší náročnost na údržbu.

Jestli se vám zamlouvá, můžete využít i samotné torso

Full size sex doll jenom s tím, co potřebuješ!

Torso představuje skvělou zlatou střední cestu mezi realistickou silikonovou pannou a její mini verzí. Torso je ve své podstatě panna, akorát bez nohou či rukou. Výhoda zde tkví v mnohem nižší váze, snadnější skladovatelnosti i přenášení. Navíc si zde může každý uživatel vychutnat plná prsa, dostatečně velký anál i vagínu jako u běžné silikonové panny.

Torsa se navíc vyrábí i v několika různých verzích. Existují torsa čistě jenom bez nohou, pak bez rukou, i bez hlavy, v pozici zezadu apod. Variant je mnoho a stačí si pouze vybrat.

Co na to říkáš, líbí se ti mini verze a torsa? My v nich ty benefity vidíme rozhodně!

Mohlo by vás dále zajímat

Dětské sexuální panny, pedofílie a morálka

Komunitní fórum. Uživatelů silikonových pan je víc než si myslíš!

10 zajímavých faktů o sex dolls, které musíte znát!

Možnosti úprav Sex dolls na míru

Share this Post

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>