Skladové panny Nana, Natali a Yana za EXTRA NÍZKÉ CENY->100% nové a nepoužité    Víte, že u nás platí GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY + taška plná DÁRKŮ ke každé sex doll?!.    Uvažujete nad koupí sex doll? Vyplňte DOTAZNÍK a získejte SLEVU 1 000 kč na nákup jakékoliv zboží z naší nabídky. Dotazník ZDE

Elsa Babe konfigurace

 

Objev pestré a vzrušující konfigurace silikonových panen značky Elsa Babe. Najdeš zde všechny možnosti úprav na míru a tipy k jejich výběru. Konfigurace ti umožní vytvořit si silikonovou pannu podle tvých vlastních představ. V eshopu si pak u zvolené sex doll od tohoto výrobce vybereš konkrétní podobu dané konfigurace - například typ vagíny, barvu očí, rtů či velikost prsou.

Barva očí Cena: Zdarma

Barva

Máš rád přirozené barvy očí nebo tě láká spíše netradiční varianta? Vyber své sex doll takovou barvu očí, která se líbí nejvíc právě tobě. Tento výrobce nabízí kromě klasických i méně tradiční barvy.

sex-doll-barva-oci

Tento obrázek je jen ilustrační. Konkrétní konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každé sex doll.

Výměna

Oči jsou vsazeny do důlků. Jejich výměně je snadná a rychlá. Stačí je opatrně vyjmout a vyměnit za nové - neokoukané.

Pokud s očima v důlku pohneš do strany, ovlivníš pohled své silikonové panny. Víš, že můžeš panně pořídit i ručně nastavitelná oční víčka.

Hlavy Cena: Zdarma/Placené

Všechny extra hlavy sexuálních panen tohoto výrobce jsou vyrobeny ze silikonu.

Výměna

Můžeš své panně koupit vícero různých hlav a během chvilky změnit její vizáž. Extra hlavy jsou snadno a rychle vyměnitelné pouhým našroubováním. Tato konfigurace je za příplatek, protože k silikonové panně je standardně dodávána jen jedna hlava zdarma.

Nohy s možností stání/bez možnosti stání Cena: Zdarma/Placené

Každá sex doll má uvnitř těla kovovou kostru, která něco váží. Existují dvě varianty jejího ukončení na chodidlech.

Když je ukončena šrouby, tak to panně umožní se postavit na vlastní nohy bez rizika poškození. V tomto případě jsou na chodidle vně kůže trvale umístěny tři šrouby.

Opakem jsou nohy bez možnosti stání (varianta je zdarma). Chodidlo je v tomto případě zakončeno po celé ploše kůží.

Zvol si variantu nazvanou “standing feet option” s viditelnými šrouby, pokud chceš, aby tvá panna mohla bezpečně stát na vlastních nohách.

sex-doll-nohy-s-moznosti-stani

Tento obrázek je pouze ilustrační. Danou konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každé sex doll.

Velikost prsou Cena: Zdarma

V rámci této konfigurace si můžeš zvolit libovolnou velikost prsou pro Tvou silikonovou pannu a splnit si tak sen o dokonalých ženských proporcích. Na výběr máš z 5 velikostí S/M//L/XL/XXL. Záleží jen na Tobě, jak velká prsa se ti líbí - malá, střední nebo obrovská?

 

 

Struktura vagíny Cena: Zdarma

Vyber si z několika variant odlišně strukturovaných vagín. V rámci této konfigurace máš na výběr různě tvarované vnitřky vagíny. Máš možnost zvolit si vnitřní povrch na míru svým erotickým představám. Záleží jen na Tobě, zda zvolíš přirozenou strukturu vagíny nebo například takovou, která připomíná jazyk či prsa.

a-13408

Tento obrázek je pouze ilustrační. Danou konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každé sex doll.

Typ prsou Cena: Zdarma

Jedná se o stálou konfiguraci, kterou nelze již měnit.

Plná prsa jsou standardně vyplněná materiálem stejným jako tělo panny. Jsou poměrně tvrdá na dotek.

Dutá prsa jsou plněna vzduchem - mají v sobě vzduchovou kapsu.

Gelová prsa jsou plněna gelem. Jsou na dotek a vzhled velmi realistická.

sex-doll-typ-prsou

Tento obrázek je pouze ilustrační. Danou konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každé sex doll.

Jasným vítězem uživatelů sex dolls jsou gelová prsa - jsou za drobný příplatek. Plná prsa jsou tvrdá na dotek. To u větších prsou nemusí být přirozené, ale u menších to není problémem. Dutá prsa plněná vzduchem jsou velmi realistická na dotek u všech velikostí.

Vlasy - parukaCena: Zdarma

Barva

Možnost zvolit si paruku pro silikonovou pannu patří mezi základní konfigurace všech výrobců sex dolls. Kvalitní dámské paruky této značky jsou nabízeny v mnoha střizích a barvách. Stačí si jen vybrat ty, které ti přijdou nejvíce sexy.

sex-doll-vlasy-paruka

Tento obrázek je pouze ilustrační. Danou konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každé sex doll.

Výměna paruky je rychlá a snadná. Pořiď si jich více. Můžeš je panně střídat podle nálady a měnit jednoduše její vzhled.

Barva rtůCena: Zdarma

Tato konfigurace nabízí možnost volby barvy/lesku rtů tvé sex doll.

sex-doll-barva-rtu-simo

Tento obrázek je pouze ilustrační. Danou konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každé sex doll.