Skladové panny Nana, Natali a Yana za EXTRA NÍZKÉ CENY->100% nové a nepoužité    Víte, že u nás platí GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY + taška plná DÁRKŮ ke každé sex doll?!.    Uvažujete nad koupí sex doll? Vyplňte DOTAZNÍK a získejte SLEVU 1 000 kč na nákup jakékoliv zboží z naší nabídky. Dotazník ZDE

Sy Doll konfigurace

 

Poznej konfigurace, které nabízí tato značka sexy real dolls z TPE. Najdeš zde popsané jejich druhy, plus praktické tipy týkající se konkrétních částí panen na míru tak, abys mohl stvořit tu svou – vysněnou. Konfigurace ti umožní vytvořit si sex doll podle vlastní fantazie. V e-shopu si posléze u vybrané panny výrobce SY Doll zvolíš konkrétní variantu očí, vlasů, nehtů, typ prsou, vagíny či další prvky z přehledu na této stránce.

Barva očí Cena: Zdarma

Barva

Vyber své sexy real doll libovolnou barvu očí. Na výběr máš u tohoto výrobce i z méně obvyklých barev.

sex-doll-barva-oci

Tento obrázek je jen ilustrační. Konkrétní konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každé sex doll.

Výměna

U sexy real dolls jsou oči jednoduše zasazeny do hlavy. Vyměnit je je snadné a rychlé. Stačí je jemně vyjmout a vyměnit za jiné/nové.

Ovlivní pohled real doll – pohni jednoduše očima v důlku na jakoukoliv stranu. Přikup si oční víčka. Ta jsou jednoduše manuálně nastavitelná a real doll bude moct mít oči zavřené, když budeš chtít.

Barva kůže Cena: Zdarma

Vyber si z několika odstínů kůže - od světlé po tmavou. Tato konfigurace je automaticky zdarma. Jakou barvu kůže bude real doll mít, je jen na tobě.sex-doll-barva-kuze

 

Tento obrázek je jen ilustrační. Konkrétní konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každé sex doll.

Fixní vs. vyndávací vagínaCena: Zdarma

Na výběr máš mezi vyndavací a fixní vagínou. Obě vaginální dutiny jsou kvalitně strukturované a poskytnout ti velmi realistický sexuální zážitek.

Fixní vagína

Vaginální vložka je natrvalo upevněna v těle real doll. Nemůže dojít k jejímu uvolnění. Je velmi realistická, protože plně napodobuje ženské tělo. Malým mínusem fixní vagíny je, že při čištění je třeba manipulovat s celou pannou. Důkladnější čištění či kontrola stavu dutiny může být složitější. Nelze ji vyměnit za novou/jinou.

Vyndávací vagína

Vaginální vložka je vyjímatelná a snadno/rychle vyměnitelná. Je umístěna do dutiny v oblasti pochvy real doll. Čištění panny je o mnoho jednodušší – stačí vložku vyjmout a vyčistit. Můžeš si koupit vložku novou a vyměnit ji.

sex-doll-fixni-vs-vyndavaci-vagina

Tento obrázek je pouze ilustrační. Danou konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každé sex doll.

Hlavy Cena: Zdarma/Placené

Tato konfigurace ti umožní vybrat si jinou hlavu pro tvou sexy real doll, než je ta na promo fotce.

Výměna

Máš rád změnu? Kup si víc hlav. Během chvíli díky nim změníš look real doll. Extra hlavy jsou snadno vyměnitelné pouhým našroubováním/nasazením. Pozor, jedná se o placenou konfiguraci. K panně je dodávána zdarma pouze jedna hlava.

Intimní ochlupeníCena: Placené

Konfigurace ti umožní přidat různé varianty ochlupení do intimních partií real doll. Tento výrobce nabízí několika variant – od úplného vyholení po zcela přírodní či různě barevný klín.

sex-doll-intimni-ochlupeni-implantovane

Tento obrázek je pouze ilustrační. Danou konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každé sex doll.

Jazyk Cena: Placené

Monžost přidání přidáním jazyka do ústní dutiny real doll je velmi oblíbená. Dodá jí na realističnosti při polibcích i při orálním sexu.

sex-doll-jazyk

Tento obrázek je pouze ilustrační. Danou konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každé sex doll.

Nehty Cena: Zdarma

Barva

Každá real doll má jako jeden ze základních volitelných parametrů barvu nehtů - jak na rukou, tak na nohou. Vybírat můžeš z několika sexy barev.

sex-doll-nehty

Tento obrázek je pouze ilustrační. Danou konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každé sex doll.

Výměna

Nehty má panna pouze nalepené. Jejich výměna je rychlá a snadná. Stačí je lehce sloupnout a nalepit nové.

lepidlo.

Nohy s možností stání/bez možnosti stání Cena: Zdarma

Díky této konfiguraci si můžeš zvolit variantu chodidel, která ti umožní pannu bezpečně postavit na nohy (i v botách). Každá real doll má uvnitř těla kovovou kostru a ta něco váží. Když je kostra ukončena šrouby na chodidlech, tak se panna může postavit na vlastní nohy bez rizika poškození. Na chodidle jsou umístěny tři šrouby, které trvale vykukují z kůže.

Druhou variantou zdarma jsou nohy bez možnosti stání. Chodidlo je v tomto případě zakončeno standardně kůží.

Chtěl bys real doll občas postavit na vlastní nohy? Třeba v hezkých lodičkách? Pak zvol variantu standing feet option – nohy s možností stání.

sex-doll-nohy-s-moznosti-stani

Tento obrázek je pouze ilustrační. Danou konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každé sex doll.

Pokrčování ramenCena: Placené

Trvalá a neměnná konfigurace s názvem krčení rameny spočívá ve speciálním ramenním kloubu, který real doll umožňuje přikrčit ramena více nahoru (směrem k hlavě).

sex-doll-pokrcovani-ramen

Tento obrázek je ilustrační. Danou konfiguraci konkrétního výrobce najdeš v eshopu u každé sex doll.

Pokud si vybereš ramena s normálně pohyblivými klouby, neumožní ti zvedat ramena nahoru k hlavě v takovém rozsahu jako ta za příplatek.

Typ prsou Cena: Zdarma/Placené

Typ prsou je trvalá konfigurace, kterou nelze v budoucnu změnit.

Typ první - plná prsa. Jsou standardně vyplněná materiálem stejným jako tělo real doll. Jsou pevná a tvrdá na dotek.

Typ druhý - dutá prsa. Jsou plněna vzduchem - mají v sobě vzduchovou kapsu a jsou na dotek měkčí, než ta plná.

Typ třetí - gelová prsa. Jsou plněna speciálním gelem. Na dotek a vzhled jsou velmi realistická. Patří mezi uživateli mezi nejoblíbenější variantu.

Jasným vítězem jsou u tohoto výrobce gelová prsa. Jsou na dotek nejreálnější. Plná prsa jsou tvrdá na dotek. U větších prsou to nemusí být přirozené, ale u těch menších to není žádný problém. Záleží na tvém vkusu a preferencích. Dutá prsa jsou velmi realistická na dotek u všech velikostí prsou.

sex-doll-typ-prsou

Tento obrázek je pouze ilustrační. Danou konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každé sex doll.

Vlasy - parukaCena: Zdarma

Barva

Každá real doll má jako jeden ze základních volitelných parametrů paruku (umělé vlasy). Dámské paruky jsou nabízeny v mnoha střizích a barvách. Vybere si každý podle vkusu.

sex-doll-vlasy-paruka

Tento obrázek je pouze ilustrační. Danou konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každé sex doll.

K real doll si můžeš objednat několik paruk a střídat je podle chuti.Rychle tak změníš vzhled své krásky. Paruka se lehce a během pár vteřin přichytí na hlavu pomocí nastavitelných posuvných pásků, jež jsou součástí paruky.

Sex robot - Pohyblivé boky Cena: Placené

Robotická konfigurace, která poskytuje sex doll schopnost hýbat boky. Pokud toužíš po velmi realistické panně , která umí svůdně kroužit boky, je tato varianta pro Tebe to pravé. Sex doll s touto konfigurací krouží/pohybuje boky v pravidelném rytmu. Pohyb boků dodává dojem pohybu celému tělu. Velmi reálný a vzrušující zážitek, jak ze sexu s pannou, tak z pohledu na ni. Jednoduchá obsluha – stačí stisknout vypínač a sex doll se rozpohybuje. Možnost volby mezi vestavěnou baterií či adaptérem pro připojení do elektrické zásuvky.

Pohybující se sex doll musí být umístěna na měkkém podkladu (lůžku), aby nedošlo k jejímu poškození. Sex doll je třeba nastavit do požadované polohy a až pak zapnout funkci pohybu. Během pohybu je zakázáno upravovat polohu sex doll nebo ji otáčet. Při používání funkce pohyblivých boků více než 2 hodiny, nech pannu 10 – 30 minut odpočívat = vypnutou. Upozornění: Výrobce nenese odpovědnost za propíchnutí kůže nebo mechanické poškození způsobené nesprávným používáním.

2 varianty nabíjení: Standardní konfigurace Pohyblivé boky pro připojení do zásuvky (bez vestavěné baterie) – napájecí adaptér (vstupní napětí 100V-240V, výstupní napětí/proud 24V/3A). Zdířku pro připojení adaptéru najdeš na levém boku sex doll. Nabíjecí konfigurace Pohyblivé boky obsahuje vestavěnou baterii (pracovní napětí 22,2 V, napětí naprázdno 24 V) v těle sex doll. Je možno ji zapnout až po plném nabití, po kterém se panna může pohybovat 5 hodin (nezapomínej na přestávku po 2 hodinách, viz výše). Plné dobití trvá 1,5 hodiny. 

Zasouvací náhradní penis Cena: Placené

Díky této konfiguraci můžeš rychle změnit pohlavní orgány své real doll. Líbí se ti žena s mužským penisem (tzv. shemale)? Pokud ano, pak je pro tebe tato konfigurace ideální. Najdeš ji pod názvem “zasouvací náhradní penis”. V terminologii se užívá i název “shemale penis”.

sex-doll-zasouvaci-nahradni-penis

Tento obrázek je pouze ilustrační. Danou konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každé sex doll.

Jak to funguje?

Zasouvací náhradní penis má dvě části. Samotný penis, který zůstává vně těla panny. A druhou část, která se vsune do vagíny a tím dojde k jeho upevnění.

Elektrická stahovací vagína Cena: Placené

Schopnost stahování svalů ve vagíně nyní může mít i vaše sex doll. Díky konfiguraci elektrické vagíny s funkcí automatického sání a stahování, si můžete vychutnat reálný interaktivní vaginální sex. Konfigurace vhodná pro sex dolls s fixní vagínou a výškou nad 140 cm. Sex doll má na hrudníku pod paží nenápadnou zdířku na připojení kabelu do elektrické zásuvky. Pod zdířkou pro napájení je tlačítko pro zapnutí/vypnutí funkce elektrické vagíny. Schopnost elektrické vagíny sát a automaticky se stahovat poskytuje velmi vzrušující zážitek z klasického milování s realistickou pannou. Doba používání plně nabité elektrické vagíny je 3 – 5 hodin. Vagína ani port pro nabíjení nesmí přijít do kontaktu s vodou.

Návod na použití

Spuštění: Stiskněte a podržte tlačítko pod paží sex doll po 3 sekundy. Při zapnutí se rozsvítí modrá kontrolka a spustí se funkce sání a stahování. Krátkým stisknutím tlačítka přepnete na zvýšení intenzity funkce sání a stahování.

Pauza: Dvojím kliknutím na tlačítko se funkce vaginální kontrakce a sání pozastaví. Vypnutí: Stisknutím a podržením tlačítka po 3 sekundy vypnete sání a stahování vagíny, modrá kontrolka zhasne.

Způsob nabíjení: Pomocí nabíjecího kabelu/nabíječky s mezinárodním rozhraním USB typu C. Při nabíjení svítí červená kontrolka. Doba nabíjení je přibližně 3,5 hodiny. Po nabití červená kontrolka zhasne a je možné funkci vagíny používat 3 – 5 hodin.

POZOR: Nabíjecí port spínače nesmí přijít do kontaktu s vodou a je zakázáno jej vodou omývat. Pokud je potřeba jej vyčistit, použijte k očištění nečistot na nabíjecím portu spínače odličovač na bázi ženského oleje.

Přepravní boxCena: Placené

Pořiď své real doll speciální přepravní box z kvalitních materiálů (hliník a plast). Dopřej jí luxus a pohodlí. Box je uzavíratelný a uvnitř vystlaný tak, aby bezpečně tlumil nárazy při transportu. Při skladování poskytuje real doll pohodlí, chrání ji před slunečními paprsky a prachem. Standardně jsou real dolls dodávány v kartonové krabici (varianta zdarma).

sex-doll-prepravni-box

Tento obrázek je pouze ilustrační. Danou konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každého produktu.