Uvažuješ nad koupí sex doll? Vyplň DOTAZNÍK a získej SLEVU 1 000 kč na nákup jakékoliv z naší nabídky. Dotazník ZDE

Opravy prstů

Sex dolls disponují ohebnými a mobilními končetinami. I přesto může někdy dojít k jejich poškození. Prsty vaší panny jsou nejzranitelnější částí její pevné kostry. Mohou se při neopatrné manipulaci zlomit. Jak na jejich opravu?

 

Budete potřebovat 

Připravte si kleště, nůžky, operační nůž (skalpel), pinzetu, kombinačky, drátěné husí krky, lepidlo - TPE rozpouštědlo, vrtačku, lepidlo na bázi pryskyřice a vysavač.

Postup opravy zlomeného prstu 

Připravte si výše uvedené potřeby a pannu položte do stabilní polohy. Pomocí operačního nože rozřízněte silikonovou vrstvu a vytvořte tak přístup pro vrtačku. Vyvrtejte pryskyřici, která svazek drátěných krků v pouzdru drží. Jednotlivé krky/dráty od sebe oddělte nebo přestřihněte. Dejte si pozor, abyste nepoškodili okolní silikon a pouzdro samotné.

Krky po jejich rozdělení ze svazku následně vytáhněte jak z prstů, tak z pouzdra. Celé pouzdro důkladně vysajte a od kousků pryskyřice. Pouzdro by v této fázi mělo být naprosto prázdné a připravené pro nasunutí nových krků.

Nyní je nutné všechny nové drátěné krky - ideálně za pomocí pryskyřicového lepidla - do pouzdra nainstalovat. Před lepením však musíme dbát na správné umístění krků do jednotlivých prstů, aby nebyly příliš dlouhé nebo mimo (nepropichovaly silikon), nebo nebyly naopak příliš krátké (prst by pak nedržel). 

Dbejte na to, aby dráty/krky před umístěním do prstů byly přelepené tenkou vrstvou kobercové lepenky nebo jinou textilií (např. obvazem), kterou potřete malým množstvím lepidla. Díky tomu nebudou dráty v silikonovém prstu “jezdit”, ale budou pevně držet na svém místě.

Po výměně drátěných krků musíte zapečetit vzniklou trhlinu v dlani či zápěstí. Toho dosáhnete pomocí TPE lepidla. Postup je stejný jako u opravy kůže. Stačí stěny trhlinky mírně potřít TPE lepidlem, stisknout k sobě a počkat okolo 30 sekund, než začne lepidlo působit. 

Na co si dát pozor?

Při opravě doporučujeme na nic netlačit a nikam nespěchat. Nepoužívejte příliš mnoho TPE lepidla při lepení rány, jelikož materiál rozežírá. Vždy zvažte, zda nemá smysl opravu panny svěřit do rukou odborníka.