Administrator/ Březen 12, 2019/ Sex s umělou pannou

Sex Dolls dobývají český trh a neuvěřitelně rychle si získávají oblibu.  Jelikož se pro mnoho z nás jedná o naprostou novinku, tak ne každý ví, jak plně využít potenciál těchto silikonových dívek. Odhalte proto jejich tajemství a nechte je, aby se staly vaší perfektní společnicí.

Obsah:

  1. Sex Dolls disponují konstrukcí pro snadnou manipulaci
  2. Silikové panny přináší maximálně příjemný prožitek
  3. Zázračná da Vinciho dílna
  4. Jaká je první zkušenost?

Sex Dolls disponují konstrukcí pro snadnou manipulaci

Jednou z hlavních výhod silikonové společnice je její konstrukce, která ve svém jádru disponuje pevnou kovovou kostrou s ocelovými klouby. Díky tomu ji můžeme snadno nastavit do příjemné polohy. Ze začátku musíme při prvním použití vyvinout trochu síly k otočení kloubů, avšak časem se konstrukce panny zcela poddá a manipulace s ní je velice jednoduchá. Pannu můžeme nastavit do různých poloh jako je submisivní, doggy style či misionář. Stačí povolit uzdu vlastní představivosti.

Ke všemu je tělo umělé dámy vytvořeno ze silikonu či TPE materiálu. Díky tomu působí panna velice realisticky při jakémkoliv doteku. Realistické panny mají dokonce i jemnou texturaci kůže, kvalitní umělé či skutečné vlasy, realistické nehty, make-up, vaginální vložku a mnoho dalšího.

Řada uživatelů je ze začátku velmi ostýchavá, což je naprosto normální a běžné, avšak časem tento ostych naprosto zmizí. Někteří uživatelé také přestávají vnímat panny jako sexuální nástroj či pomůcku, ale i jako kus umění. Ale zpátky k možnostem, jež panny nabízí. Jak všelijak lze realistickou pannu používat?

Silikové panny přináší maximálně příjemný prožitek

Silikové panny přináší maximálně příjemný prožitek

Silikonové panny lze využít mnoha různými způsoby pro získání toho nejlepšího pocitu. Záleží pouze na nás, který zvolíme. Panny mohu nabídnout téměř všechny druhy sexu.

1. Vaginální sex

Vaginální sex je u sex dolls naprostou samozřejmostí. Každá panna disponuje fixní či odnímatelnou plně funkční vagínou. Díky silikonovému a TPE materiálu zažijete maximálně realistický pocit. Při análním sexu řadu uživatelů napadne, zda můžou vyvrcholit vevnitř krásné umělé dívky. Odpověď je ano. Je to běžné a zcela v pořádku.

2. Anální sex

Anální sex je naprosto úžasný a potěšující. Řada mužů jej často vyhledává, avšak na světě existuje málo žen, včetně těch, které se věnují sexuálním službám, ochotných poskytnout tuto praktiku a přitom je to tak vzrušující a zajímavý způsob sexu. Silikonové panny disponuji perfektně vytvořeným análním otvorem, který je možno v případě touhy zcela bez problému využít. Proč to nevyzkoušet a nedopřát si tak super realistický zážitek, na který se nezapomíná?

3. Orální sex

 Ústa panny splňují dvě základní funkce, které jsou podmínkou jakéhokoliv orálního sexu. Vypadají dobře a přináší potěšení. Samozřejmě nelze očekávat úplně stejný prožitek jako u živé osoby, ale to nemění nic na faktu, že orální sex s realistickou pannou je sakra zábava. Nikdy se nebudete muset starat o naklonění krku či reakci živé osoby, když do úst vyvrcholíte.

Všechny končetiny dívek jsou pohyblivé, sami se podívejte na tu krásu a kvalitu.

Zázračná da Vinciho dílna

Jak se takováto umělá slečna vyrábí? Není to žádná magie, ale věda, umění a poctivě odvedená práce.  Každý výrobce má odlišný způsob výroby, avšak základní postup je stejný.

Buď se na kovovou kostru postupně přidávají jednotlivé silikonové či TPE díly nebo se celá kostra zalije silikonem v předem vyrobené formě. Určité jednotlivé části jako jsou hlava, nehty či vagína se buď vyrábí zvlášť, nebo se postupně na panně dodělávají. V případě obličeje je běžné, že se přidá paruka, oči, zuby a jazyk a tvář se ještě upravuje make-upem. Do každé panny se dává jiný typ příjemných umělých vagín o různých velikostí pro maximální spokojenost zákazníka. Díky tomu můžeme nalézt stejné modely s různou penetrační velikostí.

V následných úpravách se pannám dodělávají hýždě, prsa, vybírají se různé typy bradavek, doplňuje se pigmentace i texturace kůže. Do určitých míst se také aplikují chlupy pro vytvoření vysoce realistické zkušenosti ochlupení či vlasů. Ve většině případů si zákazník může výslednou podobu panny (oči, ústa, ochlupení atd.)předem nastavit, pokud mu u výrobce nevyhovuje již předem definovaný model.

Jaká je první zkušenost?

Jaká je první zkušenost?

Každému se čas od času stává, že jeho partnerka není zrovna sexuálně dostupná nebo žádnou vůbec nemá. Řada z nás by byla ráda za jakékoliv další možné sexuální zkušenosti, které dokáží zvýšit naši výdrž i celkovou dovednost, avšak ne každá partnerka je ochotná experimentovat a udržovat pravidelný trénink. Sex dolls umí poskytnout úplně stejné množství příjemných zážitků jako přítelkyně v ložnici.

Při prvním styku s umělou dívkou člověka provází vzrušení a napětí, zjišťuje, že vše je na dotyk příjemné, jemné a nikdo mu v ničem neklade odpor. Po prvním osahání získává další a další odvahu až sám nakonec začne experimentovat.

Mnoho klientů při prvním setkání nestihne vyzkoušet úplně vše, co je napadne, avšak přijdou o ostýchavost a získají odvahu. Po pár návštěvách sami na sobě pozorují větší uvolněnost i při reálném kontaktu se ženami, a to právě díky posunutým hranicím své sexuální výdrže a lepšímu poznání sebe sama.

Sex dolls jednoduše představují revoluci na poli sexuálních služeb a nabízí skvělou alternativu, při které není klient v žádném směru nevěrný. Využijte všech těchto výhod a zarezervujte si termín. Objevte sami sebe z úplně jiného rozměru!

Share this Post