Pozor, pozor! 📣 Třetí novinka za měsíc je tady a je neodolatelná! 🔥Dopřejte si nezapomenutelný zážitek s něžnou Nailah 🌸 Rezervujte si ji právě teď.                                                 Předprázdninová akce 5000 Kč na nákup sex doll – jen od 12. do 23. června ► kód TOPDOLL06. Akce platí na nákup sex doll v hodnotě nad 30000 Kč, nevztahuje se na zlevněné.

Doll House 168

Značka Doll House 168 aktivně spolupracuje při vývoji nových realistických panen se svými zákazníky. V jejím sortimentu najdete kvalitní TPE panny, včetně torz, a širokou nabídku malých sex dolls. Doll House 168 patří do skupiny kooperujících značek Doll forever, Piper doll a IrokebijinNa začátku roku 2019 oznámila společnost změnu konceptu s tím, že se nadále bude věnovat výrobě pouze TPE panen ve stylu anime a manga. Drží se vývoje vlastních prototypů jedinečného designu, snaží se o dosažení ideálu ženské krásy, pokračuje ve zlepšování materiálového složení sex dolls – včetně inovace konstrukce kostry, díky které mohou sex dolls zaujímat stále realističtější pozice. Zobrazit více

Nejprodávanější

70 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Konfigurace

Široká nabídka konfigurací značky Doll House 168 umožňuje vytvořit si realistickou pannu z TPE materiálu na míru. Sen o dokonalé ženě vám umožní splnit pestrý výběr barev očí (i těch netradičních ve stylu anime), rtů či dvojitého kolenního kloubu EVO, díky němuž může sex doll nohy v kolenou pokrčit o více jak 90 stupňů nebo může stabilně klečet. Barvu vagíny můžete sladit s barvou ochlupení, typ bradavek s typem prsou: plná, dutá, gelová (doporučujeme prsa plněná gelem, která jsou na pohled i na dotek nejrealističtější – viz video).

Naughty tip 

Vylepšený dvojitý kolenní kloub EVO dává sex doll větší stabilitu v různých pozicích, například v pozici dřepu. Díky těmto kloubům budete moct pannu stylizovat do vícero poloh a ona v nich udrží váhu svého těla.


Jak funguje zvukový systém? Video č.1


Jak funguje zvukový systém? Video č.2


Plná prsa