💜Užijte si na privátu se slevou 500 Kč ► zadejte při rezervaci online či po telefonu kód CHCISLEVU500. Platí jen do 30.6.            SLEVA 3000 Kč za podněty ke zlepšení našich služeb. Pište na [email protected]. Akce ZLEPŠUJEME platí 1. – 30.6.       Skladové panny Nana, Natali za EXTRA NÍZKÉ CENY->100% nové a nepoužité.

SHEDOLL

V sortimentu značky SHEDOLL najdete jak realistické panny s TPE tělem a hlavou ze silikonu, tak silikonové panny s odlehčeným tělem.

Konfigurace

Toužíte po ultra realistické sex doll celé ze silikonu? Tu od SHEDOLL můžete mít za drobný příplatek a navíc s bonusem odlehčeného těla zdarma. Možnost volby odlehčení nabízí tato značka za příplatek i pro TPE panny se silikonovou hlavou.

Vybrané sex dolls mají pohyblivou realistickou čelist, která umožňuje ručně nastavit míru otevření úst panny, změnit tak její výraz i užít si intenzivnější orál. Mezi další oblíbené konfigurace patří prémiová kostra v prstech na rukou (díky ní můžete nastavit prsty panny do požadované přirozené pozice) a u panen ze silikonu volba nohou s možností stání bez viditelných šroubů na chodidlech (poskytuje možnost postavit sex doll na nohy bez rizika poškození).

Nejprodávanější

29 položek celkem
Nahoru
Další produkty