💜Užijte si na privátu se slevou 500 Kč ► zadejte při rezervaci online či po telefonu kód CHCISLEVU500. Platí jen do 30.6.            SLEVA 3000 Kč za podněty ke zlepšení našich služeb. Pište na [email protected]. Akce ZLEPŠUJEME platí 1. – 30.6.       Skladové panny Nana, Natali za EXTRA NÍZKÉ CENY->100% nové a nepoužité.

JK Doll

Společnost JK Doll byla založena v roce 2022 a specializuje se na výrobu luxusních realistických panen ve stylu fantasy, anime a cosplay. Je známá vysokou kvalitou svých erotických panen, které jsou vyráběny ve stejné továrně (Jinsan) jako panny slavné značky WM doll. Díky úzké spolupráci s WM doll, mají JK Doll panny stejnou prémiovou kvalitu i možnosti konfigurací, jako sex dolls této celosvětově oblíbené značky.

K sex doll od tohoto výrobce nyní dostanete v rámci AKCE ZNAČKY ZDARMA: prémium kostru v prstech na rukou, gelová prsa, nohy s možností stání, real make up žíly a konfiguraci simulace dýchání jen za 2 900,- . Akce platí do 30.6.2023. Vybrané akční bonusy zdarma nám napište v 3. kroku košíku do poznámky nebo je zvolte v konfigurátoru. 

Konfigurace

Kromě tradičních konfigurací, jako je typ prsou (plná, dutá, gelová), prémiové kostry na rukou, vyhřívacího nebo zvukového systému, můžete zvolenou realistickou pannu JK Doll doplnit na míru i o nejnovější trendy customizace jako jsou simulace dýchání či elektrická stahovací vagína

Nejprodávanější