Nová panna na Valentýna se vyplatí ❣ MEGA SLEVA 5000 od 12. do 25.2 s kódem VASEN24.                                                                                                                                                           VALENTÝN v podniku 🎁 2. návštěva jen za 1000 Kč s kódem: DVAKRAT. Akce platí 12.-25.2. na všechny služby.

JK Doll

Společnost JK Doll byla založena v roce 2022 a specializuje se na výrobu luxusních realistických panen ve stylu fantasy, anime a cosplay. Je známá vysokou kvalitou svých erotických panen, které jsou vyráběny ve stejné továrně (Jinsan) jako panny slavné značky WM doll. Díky úzké spolupráci s WM doll, mají JK Doll panny stejnou prémiovou kvalitu i možnosti konfigurací, jako sex dolls této celosvětově oblíbené značky.

Konfigurace

Kromě tradičních konfigurací, jako je typ prsou (plná, dutá, gelová), prémiové kostry na rukou, vyhřívacího nebo zvukového systému, můžete zvolenou realistickou pannu JK Doll doplnit na míru i o nejnovější trendy customizace jako jsou simulace dýchání či elektrická stahovací vagínaPozor, u konfigurací simulace dýchání, elektrická stahovací vagína a vyhřívací systém, lze zvolit vždy jen jednu z nich.

Nejprodávanější

9 položek celkem

Konfigurace

Kromě tradičních konfigurací, jako je typ prsou (plná, dutá, gelová), prémiové kostry na rukou, vyhřívacího nebo zvukového systému, můžete zvolenou realistickou pannu JK Doll doplnit na míru i o nejnovější trendy customizace jako jsou:

sex-doll-konfigurace-simulace-dechu

simulace dýchání

 

real-doll-stahovaci-vagina

elektrická stahovací vagína

 

 

Naughty tip 

Líbí se vám na ženách krásné ruce? Využijte konfiguraci prémiové kostry v prstech na rukou, která vám umožní nastavit jednotlivé prsty do požadovaných pozic, ve kterých budou držet a vypadat tak velmi přirozeně a reálně.