Pozor, pozor! 📣 Třetí novinka za měsíc je tady a je neodolatelná! 🔥Dopřejte si nezapomenutelný zážitek s něžnou Nailah 🌸 Rezervujte si ji právě teď.                                                 Předprázdninová akce 5000 Kč na nákup sex doll – jen od 12. do 23. června ► kód TOPDOLL06. Akce platí na nákup sex doll v hodnotě nad 30000 Kč, nevztahuje se na zlevněné.

JK Doll

Společnost JK Doll byla založena v roce 2022 a specializuje se na výrobu luxusních realistických panen ve stylu fantasy, anime a cosplay. Je známá vysokou kvalitou svých erotických panen, které jsou vyráběny ve stejné továrně (Jinsan) jako panny slavné značky WM doll. Díky úzké spolupráci s WM doll, mají JK Doll panny stejnou prémiovou kvalitu i možnosti konfigurací, jako sex dolls této celosvětově oblíbené značky.

K sex doll od tohoto výrobce nyní dostanete v rámci AKCE ZNAČKY ZDARMA: Druhá hlava, fixní jazyk, prémium kostru v prstech na rukou, gelová prsa, nohy s možností stání, real make up žíly, konfiguraci simulace dýchání jen za 2 900,- a slevu 20% na konfiguraci stahovací vagína. Akce platí do 30.6.2024. Vybrané akční bonusy zdarma nám napište v 3. kroku košíku do poznámky nebo je zvolte v konfigurátoru. 

Zobrazit více

Nejprodávanější

9 položek celkem

Konfigurace

Kromě tradičních konfigurací, jako je typ prsou (plná, dutá, gelová), prémiové kostry na rukou, vyhřívacího nebo zvukového systému, můžete zvolenou realistickou pannu JK Doll doplnit na míru i o nejnovější trendy customizace jako jsou:

sex-doll-konfigurace-simulace-dechu

Simulace dýchání

Dále simulaci dýchání, díky které se hrudník panny pohybuje jako při dýchání živé ženy (plně nabitá baterie umožní sex doll dýchat až 4 hodiny) – tato konfigurace je vhodná jen pro panny z TPE materiálu, s výškou 150 cm – 175 cm a prsy velikosti C cup a většími.

 

real-doll-stahovaci-vagina

Elektrická stahovací vagína

Vychujnejte si intenzívnější milování díky konfiguraci stahovací vagíny. Poskytuje interativní vaginální sex. Vhodná jen pro sex doll s výškou nad 140 cm.

 

 

Naughty tip 

Líbí se vám na ženách krásné ruce? Využijte konfiguraci prémiové kostry v prstech na rukou, která vám umožní nastavit jednotlivé prsty do požadovaných pozic, ve kterých budou držet a vypadat tak velmi přirozeně a reálně.