Dokonalý orální sex díky speciální pohyblivé čelisti vám nabídne Rhya a to není vše! Rhya má i elektrickou stahovací vagínu pro dokonalý zážitek. 💋 rezervujte si ji.                                         🏷️☀️🌴🍹🍉⛱️🥥Užijte si letní ochlazení cen na nákup love doll nad 20 000 Kč se slevou 7% – jen od 1. do 31. července ► kód OCHLAZENI. Nevztahuje se na, již zlevněné sex dolls.

Lehké sex dolls

Sex dolls se sníženou váhou jsou TPE i silikonové panny s vylepšenou tělesnou konstrukcí. Díky jejich nižší váze se s nimi lépe manipuluje. To oceníte nejen při erotických hrách, ale i během pravidelné hygieny, údržby, skladování či transportu. V kategorii lehké sex dolls najdete panny od značek Game Lady Doll, Starpery, WM doll, AXB doll, Doll4ever, FJ Doll, NORMON Doll, SMdoll, XTDoll či Zelex.

Navštivte showroom v Praze – jen u nás si můžete sex dolls prohlédnout, zakoupit a zkonzultovat vše, co vás zajímá.

 Zobrazit více

Nejprodávanější

648 položek celkem
Nahoru
Další produkty
  • WM Doll byla první značka, která se začala věnovat tomu, jak reálně snížit váhu sexuálních panen. V tuto chvíli nabízí v rámci placené konfigurace odlehčenou kostru u 3 modelů – 150 cm/M-Cup, 163 cm/H-Cup a 168 cm/E-Cup.
  • Značka Zelex začala prodávat sex dolls s redukovanou váhou (odlehčenou kostrou) v prosinci 2021. Nejde o tak velkou redukci jako u WM Doll, zato jí prošly všechny panny této značky. Průměrně jde o snížení zhruba o 5 – 8 kg.
  • Rovněž kostry sex dolls od Starpery prošli v roce 2021 technologickou inovací a jsou nyní výrazně lehčí. I tento výrobce se rozhodl, že bude jednodušší odlehčení aplikovat plošně u celé nabídky erotických panen. Ve srovnání se značkou Zelex je snížení jejich váhy vyšší. Jde o rozdíly mezi 8 – 12 kg v závislosti na výšce a tělesné dispozici konkrétního modelu sex doll.
  • U sex dolls značky SMdoll si lze zvolit konfiguraci snížená hmotnost, jež je vhodná pouze pro panny ze silikonu o výšce 136 cm L-Cup, 150 cm C-Cup, 156 cm A-Cup, 157 cm C-Cup a 168 cm C-Cup.
  • U značky FJ Doll lze za příplatek zvolit i odlehčenou kostru bez změny výšky a tvaru těla, díky které jsou její TPE panny lehčí o 4 – 6 kg a panny ze silikonu váží dokonce o 10 – 15 kg méně!
  • U panen XTDoll se silikonovým tělem je snížení hmotnosti defaultní, u panen s TPE tělem pak za příplatek. O kolik se váha sníží závisí na konkrétní panně a její výšce – obvykle je váha nižší o 3 až 8 kg.
  • Panny značky Doll4ever o výšce 160 cm prošly inovací a mají odlehčenou kostru.
  • Značka erotických panen Game Lady Doll nyní standardně nabízí modely s nižší hmotností.
  • Normon Doll u všech svých sex dolls standardně nabízí snížení hmotnosti díky revolučnímu evo skeletonu.