Víte, že u nás platí GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY + taška plná DÁRKŮ ke každé sex doll?!   Vyzkoušejte v podniku naši novou Sandru. Nejrealističtější silikonová panna v historii. Uvažujete nad koupí sex doll? Vyplňte DOTAZNÍK a získejte SLEVU 1 000 kč na nákup jakékoliv z naší nabídky. Dotazník ZDE

Lehké sex dolls

205 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Sex dolls se sníženou váhou jsou TPE i silikonové panny s vylepšenou tělesnou konstrukcí. Díky jejich nižší váze se s nimi lépe manipuluje. To oceníte nejen při erotických hrách, ale i během pravidelné hygieny, údržby, skladování či transportu. V kategorii lehké sex dolls najdete panny od značek Zelex, Starpery či WM doll.

  • WM Doll byla první značka, která se začala věnovat tomu, jak reálně snížit váhu sexuálních panen. V tuto chvíli nabízí v rámci placené konfigurace odlehčenou kostru u 2 modelů – 163 cm/H-Cup a 168 cm/E-Cup.
  • Značka Zelex začala prodávat sex dolls s redukovanou váhou (odlehčenou kostrou) v prosinci 2021. Nejde o tak velkou redukci jako u WM Doll, zato jí prošly všechny panny této značky. Průměrně jde o snížení zhruba o 5 – 8 kg.
  • Rovněž kostry sex dolls od Starpery prošli v roce 2021 technologickou inovací a jsou nyní výrazně lehčí. I tento výrobce se rozhodl, že bude jednodušší odlehčení aplikovat plošně u celé nabídky erotických panen. Ve srovnání se značkou Zelex je snížení jejich váhy vyšší. Jde o rozdíly mezi 8 – 12 kg v závislosti na výšce a tělesné dispozici konkrétního modelu sex doll.