Zažijte nezapomenutelné chvíle a užijte si dvojitou dávku potěšení se dvěma novými realistickými pannami. K Fellyn se přídává okouzlující Sophie 💋 rezervujte si ji právě teď.          Uvažujete nad koupí sex doll? Vyplňte DOTAZNÍK a získejte SLEVU 1 000 kč na nákup jakékoliv zboží z naší nabídky.

Luxusní sex dolls

V rámci nabídky sex dolls od renomovaných značek, které najdete v Naughty Harbor e-shopu, jsme pro milovníky luxusního zboží vytvořili kategorii obsahující sex dolls v hodnotě nad 39 900 korun. Najdete zde luxusní panny z TPE i silikonové panny, které vynikají velmi realistickým a detailním propracováním jednotlivých částí těla a tím nejprofesionálnějším zpracováním všech komponentů, což se přirozeně odráží i ve vyšší pořizovací ceně. 

Mezi oblíbené značky, jež mají v nabídce luxusní sex dolls patří například Sino-doll, WM doll či Elsa Babe. Dražší a propracovanější luxusní panny jsou kromě sofistikované erotické pomůcky i sběratelským uměleckým dílem. A jako v případě umění, je i u luxusních sex dolls potřeba dát si pozor na padělky, které se vyznačují oproti originálu nízkou cenou, nekvalitními materiály a zpracováním. 

Navštivte showroom v Praze – jen u nás si můžete sex dolls prohlédnout, zakoupit a zkonzultovat vše, co vás zajímá.

Zobrazit více

Nejprodávanější

4364 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Vlastnosti luxusních panen

Ultra realistický vzhled: Luxusní sex doll jsou navrženy s důrazem na ten nejmenší detail, včetně realistických rysů obličeje, věrohodných vlasů a dokonce i realistických očí, které zvyšují jejich celkovou autentičnost.

Nejkvalitnější materiály: Vyrobeny jsou z vysoce kvalitního silikonu nebo TPE. Tyto luxusní panny nejenže vypadají jako skuteční lidé, ale i na dotek připomínají lidskou kůži. Díky použití pokročilých kovových skeletů a kloubů mohou umístěny do mnoha různých pozic.

Nadstandardní konfigurace: Výrobci nabízí možnost přizpůsobení sex dolls, včetně výběru barvy očí, vlasů, pleti a dokonce i tělesných proporcí tak, aby zákazníci mohli vytvořit panny, která nejlépe odpovídá jejich představám. 

  • Mezi luxusní panny patří i sex robotky, které mohou ožívat díky pestrým robotickým konfiguracím včetně AI. Mezi ty nejoblíbenější patří například elektrická stahovací vagína, simulace dýchání nebo pohybování boky při milování.

Různorodé použití: Ačkoliv jsou někdy vnímány kontroverzně, nacházejí luxusní sex dolls využití nejen v erotickém průmyslu, ale také jako modely pro umění, fotografii. Nejčastěji však jako společnice pro ty, kteří hledají formu jedinečného intimního kontaktu.

Kategorie luxusních panen nabízí fascinující pohled na to, jak technologie a umění mohou splynout, aby vytvořily produkty, které testují hranice realismu a interakce mezi člověkem a „strojem”.