Uvažujete nad koupí sex doll? Vyplňte DOTAZNÍK a získejte SLEVU 1 000 kč na nákup jakékoliv zboží z naší nabídky.                                                                                                                           Nová černoška v podniku ►Rezervujte si sexy krásku Crisabel hned teď. Dubnové HAPPY HOURS na privátu ► O víkendech si užijete za super nízké ceny ► REZERVOVAT

Pozor na padělky

Popularita a prodej silikonových a TPE panen rychle rostou. To s sebou nese i velký počet padělků na online trhu. Na co si při koupi panny dát pozor, abyste nenaletěli podvodníkům? 

  • Dejte si pozor na výrazně nižší ceny
  • Všímejte si zda prodejce uvádí výrobce
  • Čtěte recenze a zákaznické zkušenosti

 

Jsou 2 zaručené způsoby, jak poznat že se jedná o padělek:

1) Výrazně nižší cena konkrétní panny. Pokud prodejce nabízí většinu panen v životní velikosti za 20 000 či 30 000 kč, téměř s jistotou se jedná o padělek, Ujistit se můžete tím, že pokud danou pannu nabízí prodejce za poloviční nebo i nižší cenu, pravděpodobně se jedná o padělek.

2) Pokud prodejce neuvádí výrobce dané panny je pravděpodobně z důvodu, že se také jedná o padělek.

Při kombinaci nízké ceny a neuvedeného výrobce je šance 99%, že jste narazili na podvod, dávejte si velký pozor. Padělky bohužel prodává nejenom velká spousta zahraničních webů, ale také českých!

  • Padělané panny nemusí mít testy o zdravotní nezávadnosti
  • Padělané panny jsou odlišné a výrazně méně propracované oproti originálním fotografiím
  • Kvalita těchto panen je velmi nízká

Podle fotografií podvrh nepoznáte (všichni používají ty stejné od originálního výrobce), proto sledujte hlavně cenu, výrobce, případně i popis produktu, smysluplnost informací, nebo uživatelské recenze a doporučení.

Zde uvádíme příklady vyrobených originálních panen.

Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem, rádi poradíme :)

pozor-na-padelky-panny