Uvažujete nad koupí sex doll? Vyplňte DOTAZNÍK a získejte SLEVU 1 000 kč na nákup jakékoliv z naší nabídky. Dotazník ZDE

Pozor na padělky

Popularita a prodej silikonových a TPE panen rychle rostou. To s sebou nese i velký počet padělků na online trhu. Na co si při koupi panny dát pozor, abyste nenaletěli podvodníkům? 

  • Dejte si pozor na výrazně nižší ceny
  • Všímejte si zda prodejce uvádí výrobce
  • Čtěte recenze a zákaznické zkušenosti

 

Jsou 2 zaručené způsoby, jak poznat že se jedná o padělek:

1) Výrazně nižší cena konkrétní panny. Pokud prodejce nabízí většinu panen v životní velikosti za 20 000 či 30 000 kč, téměř s jistotou se jedná o padělek, Ujistit se můžete tím, že pokud danou pannu nabízí prodejce za poloviční nebo i nižší cenu, pravděpodobně se jedná o padělek.

2) Pokud prodejce neuvádí výrobce dané panny je pravděpodobně z důvodu, že se také jedná o padělek.

Při kombinaci nízké ceny a neuvedeného výrobce je šance 99%, že jste narazili na podvod, dávejte si velký pozor. Padělky bohužel prodává nejenom velká spousta zahraničních webů, ale také českých!

  • Padělané panny nemusí mít testy o zdravotní nezávadnosti
  • Padělané panny jsou odlišné a výrazně méně propracované oproti originálním fotografiím
  • Kvalita těchto panen je velmi nízká

Podle fotografií podvrh nepoznáte (všichni používají ty stejné od originálního výrobce), proto sledujte hlavně cenu, výrobce, případně i popis produktu, smysluplnost informací, nebo uživatelské recenze a doporučení.

Zde uvádíme příklady vyrobených originálních panen.

Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem, rádi poradíme :)

pozor-na-padelky-panny

 

 

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení