Získejte druhou službu na privátu ZDARMA ► rezervujte s kódem ZARI1+1. Akce platí 1. – 30.9 ► REZERVACE           Uvažujete nad koupí sex doll? Vyplňte DOTAZNÍK a získejte SLEVU 1 000 kč na nákup jakékoliv zboží z naší nabídky.

Zelex

Značka realistických panen Zelex se od svého založení v roce 2017 soustředí na produkci hyperrealistických female sex dolls. Klade důraz na dokonalé a detailní řemeslné zpracování panen a jejich vizuál, který vzniká na základě kombinace tradiční sochařské techniky a 3D technologie. Nejmodernější digitální modelovací technologie umožňují dosáhnout prémiových sexy dolls za super ceny. ZELEX má vlastní vývojový a konstrukční tým od začátku až do konce, disponuje veškerým vybavením pro 3D skenování a tiskZelex vyrábí jak silikonové panny, tak tzv. hybrid dolls (TPE tělo + silikonová hlava). Všechny silikonové panny a hlavy jsou vyráběny z platinum silikonu. Nejvnitřnější vrstvu vyplňuje pěnový silikon tak, aby se snížila celková hmotnost. Prsa jsou plněna gelem, díky kterému jsou měkká a po dotyku se přirozeně třesou. Novinka: EXP kostra těla s vylepšenými klouby v ramenou, loktech, zápěstí, krku i pasu poskytuje ZELEX pannám mnohem širší možnosti realistických pohybů a póz.

Ke každé sex doll od tohoto výrobce nyní dostanete v rámci AKCE ZNAČKY extra silikonovou hlavu (soft – umožňující orální styk) ZDARMA + real make up pihy, žíly + pohyblivou čelist + intimní ochlupení + gelový zadek + stahovací vagínu + premium kostru v prstech na rukou + nohy s možností stání a zesílené dlaně. Akce platí do 30.9.2023

Zobrazit více

Nejprodávanější

127 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Kostry panen prošli v roce 2021 technologickou inovací a reálné panny od Zelexu jsou nyní výrazně lehčí – najdete je proto i v kategorii lehké sex dolls. Nižší váha výrazně usnadňuje manipulaci při hygieně i erotických hrách.

Konfigurace

Zelex poskytuje pestré možnosti konfigurací na míru. Všechny panny z této dílny mají měkká gelová prsa, která jsou na pohled i na dotek téměř identická s prsy opravdových žen, viz sex doll video

Mezi speciální konfigurace patří nohy s možností stání bez viditelných šroubů (u standardních nohou s možností stání jsou na chodidle trvale viditelné šrouby), pihy (real make-up), panenská blána (jednorázová konfigurace), prémiová kostra v prstech na rukou (umožňuje ohýbat části prstů v místech, kde by normálně byly klouby – jako u reálných lidských prstů) či gelový zadek (díky gelové výplni je měkčí). 

Dále elektrickou stahovací vagínu (po zapojení do elektrické zásuvky se spustí funkce automatického sání a stahování, poskytující reálný interaktivní vaginální sex) a pohyblivou čelist (manuálně nastavitelná ústa). K vybrané panně navíc lze v konfigurátoru zakoupit sexy stylový obleček.

Značka Zelex má speciální produktovou řadu 130 cm S (scelet down), která nabízí menší verze vybraných panen o výšce 170 cm. Je tak možné získat pannu ve zmenšené verzi (130 cm). Proporce a vzhled jsou zachované, ale tato sex doll je výrazně levnější a díky menší velikosti se s ní lépe manipuluje při milování, údržbě a skladování/transportu.

Novinka: série Inspiration series – sex dolls s unikátní vyndavací vagínou a vylepšenou ústní dutinou s pohyblivou čelistí.

Naughty tip

Získejte tu nejrealističtější sex doll – kupte si pannu ze silikonu s konfigurací nohou s možností stání bez viditelných šroubů na chodidlech a měkkým gelovým zadečkem, který se po plácnutí třese jako u živé ženy.