Dokonalý orální sex díky speciální pohyblivé čelisti vám nabídne Rhya a to není vše! Rhya má i elektrickou stahovací vagínu pro dokonalý zážitek. 💋 rezervujte si ji.                                         🏷️☀️🌴🍹🍉⛱️🥥Užijte si letní ochlazení cen na nákup love doll nad 20 000 Kč se slevou 7% – jen od 1. do 31. července ► kód OCHLAZENI. Nevztahuje se na, již zlevněné sex dolls.

Zelex

Značka realistických panen Zelex se od svého založení v roce 2017 soustředí na produkci hyperrealistických female sex dolls. Klade důraz na dokonalé a detailní řemeslné zpracování panen a jejich vizuál, který vzniká na základě kombinace tradiční sochařské techniky a 3D technologie. Nejmodernější digitální modelovací technologie umožňují dosáhnout prémiových sexy dolls za super ceny. ZELEX má vlastní vývojový a konstrukční tým od začátku až do konce, disponuje veškerým vybavením pro 3D skenování a tiskZelex vyrábí jak silikonové panny, tak tzv. hybrid dolls (TPE tělo + silikonová hlava). Všechny silikonové panny a hlavy jsou vyráběny z platinum silikonu. Nejvnitřnější vrstvu vyplňuje pěnový silikon tak, aby se snížila celková hmotnost. Prsa jsou plněna gelem, díky kterému jsou měkká a po dotyku se přirozeně třesou. Novinka: EXP kostra těla s vylepšenými klouby v ramenou, loktech, zápěstí, krku i pasu poskytuje ZELEX pannám mnohem širší možnosti realistických pohybů a póz. Nově můžete využít pro panny z Inspiratin series inovativní konfiguraci Ultra soft silikon. Tento o 10 % měkčí silikon působí na dotek jako skutečná lidské kůže, je odolný proti blednutí a k dispozici je pro všechny barvy pokožky. Jen pro panny z Inspiratin series. 

 Zobrazit více

Nejprodávanější

269 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Zelex vyrábí jak silikonové panny, tak tzv. hybrid dolls (TPE tělo + silikonová hlava). Všechny silikonové panny a hlavy jsou vyráběny z platinum silikonu. Nejvnitřnější vrstvu vyplňuje pěnový silikon tak, aby se snížila celková hmotnost. Prsa jsou plněna gelem, díky kterému jsou měkká a po dotyku se přirozeně třesou.

Novinka

EXP kostra těla s vylepšenými klouby v ramenou, loktech, zápěstí, krku i pasu poskytuje ZELEX pannám mnohem širší možnosti realistických pohybů a póz. Další novinkou je Ultra soft silikon - je o 10% měkčí než SLE materiál. Odolný proti blednutí. K dispozici pro všechny barvy kůže. Jen pro panny z Inspiration series.

Kostry panen prošli v roce 2021 technologickou inovací a reálné panny od Zelexu jsou nyní výrazně lehčí – najdete je proto i v kategorii lehké sex dolls. Nižší váha výrazně usnadňuje manipulaci při hygieně i erotických hrách.

Konfigurace

Zelex poskytuje pestré možnosti konfigurací na míru. Všechny panny z této dílny mají měkká gelová prsa, která jsou na pohled i na dotek téměř identická s prsy opravdových žen, viz sex doll video

Mezi speciální konfigurace patří nohy s možností stání bez viditelných šroubů (u standardních nohou s možností stání jsou na chodidle trvale viditelné šrouby), pihy (real make-up), panenská blána (jednorázová konfigurace), prémiová kostra v prstech na rukou (umožňuje ohýbat části prstů v místech, kde by normálně byly klouby – jako u reálných lidských prstů) či gelový zadek (díky gelové výplni je měkčí). 

Dále elektrickou stahovací vagínu (po zapojení do elektrické zásuvky se spustí funkce automatického sání a stahování, poskytující reálný interaktivní vaginální sex) a pohyblivou čelist (manuálně nastavitelná ústa). K vybrané panně navíc lze v konfigurátoru zakoupit sexy stylový obleček.

Značka Zelex má speciální produktovou řadu 130 cm S (scelet down), která nabízí menší verze vybraných panen o výšce 170 cm. 

Novinka: série

Inspiration series – sex dolls u kterých lze zvolit unikátní vyndavací vagínou. Vylepšenou ústní dutinou s pohyblivou čelistí mají sex doll v této sérii vždy.

Naughty tip 

Získejte tu nejrealističtější sex doll – kupte si pannu ze silikonu s konfigurací nohou s možností stání bez viditelných šroubů na chodidlech a měkkým gelovým zadečkem, který se po plácnutí třese jako u živé ženy.

Rozsah pohybu sex doll

Detaily provedení těl od Zelex

Inspiration series detailní konfigurace

SLE galerie těl

Silicone Body galerie těl

Ultra soft silikon

Videa

Inspiration series vyměnitelná vagína

Gelový zadek

Zesílené zápěstí - silikon

Detail pokožky

Inspiration series

Ultra soft silikon

Elektrická stahovací vagína od Zelexu

Pohyblivá čelist od Zelexu

Oficiální certifikace Naughty Harbor