Víte, že u nás platí GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY + taška plná DÁRKŮ ke každé sex doll?!    Uvažujete nad koupí sex doll? Vyplňte DOTAZNÍK a získejte SLEVU 1 000 kč na nákup jakékoliv zboží z naší nabídky. Dotazník ZDE

Zelex

Značka realistických panen Zelex se od svého založení v roce 2017 soustředí na produkci hyperrealistckckých female sex dolls. Klade důraz na dokonalé a detailní řemeslné zpracování sex dolls. Nejmodernější digitální modelovací technologie umožňují dosáhnout prémiových sexy dolls za přijatelné ceny. Zelex vyrábí jak silikonové panny, tak tzv. hybrid dolls (TPE tělo + silikonová hlava). Všechny silikonové panny jsou vyráběny z platinum silikonu. Nejvnitřnější vrstvu vyplňuje pěnový silikon tak, aby se snížila celková hmotnost. Materiál používaný na TPE panny je v té nejvyšší dostupné kvalitě, netoxický, vhodný pro styk s citlivou pokožkou a dlouhodobě odolný. Kostry panen prošli v roce 2021 technologickou inovací a sex dolls od Zelexu jsou nyní výrazně lehčí – najdete je proto i v kategorii lehké sex dolls. Zelex poskytuje pestré možnosti konfigurací na míru – nohy s možností stání bez viditelných šroubů, pihy (real make-up), panenská blána, prémiová kostra v prstech na rukou či gelový zadek (pouze silikon). Dále elektrickou stahovací vagínu (po zapojení do elektrické zásuvky se spustí funkce automatického sání a stahování, poskytující reálný interaktivní vaginální sex) a pohyblivou čelist (manuálně nastavitelná ústa). Značka Zelex má speciální produktovou řadu 130 cm S, která nabízí menší verze vybraných panen o výšce 170 cm. Je tak možno získat pannu ve zmenšené verzi (130 cm). Proporce a vzhled jsou zachované, ale tato sex doll je výrazně levnější a díky menší velikosti se s ní lépe manipuluje při milování, údržbě a skladování/transportu. Novinka: série Inspiration series – sex dolls s unikátní vyndavací vagínou a vylepšenou ústní dutinou s pohyblivou čelistí.

Ke každé sex doll od tohoto výrobce nyní dostanete v rámci AKCE ZNAČKY extra silikonovou hlavu (soft – umožňující orální styk) ZDARMA. 

96 položek celkem
Nahoru
Další produkty