Dokonalý orální sex díky speciální pohyblivé čelisti vám nabídne Rhya a to není vše! Rhya má i elektrickou stahovací vagínu pro dokonalý zážitek. 💋 rezervujte si ji.                                         🏷️☀️🌴🍹🍉⛱️🥥Užijte si letní ochlazení cen na nákup love doll nad 20 000 Kč se slevou 7% – jen od 1. do 31. července ► kód OCHLAZENI. Nevztahuje se na, již zlevněné sex dolls.

FunWestDoll

Sexy těla, dokonalé obličeje, unikátně hebká pokožka. Přesně tak lze popsat ve zkratce life-size sex dolls od značky FunWest Doll. Jsou vyrobené z TPE materiálu, který umožňuje vytvořit na dotek měkkou a jemnou pokožku, která je téměř k nerozeznání od lidské kůže. Značka FunWestDoll je známá kvalitním zpracováním TPE panen, ze kterých se pod rukama zkušených technologů a nadšených umělců stávají jedinečná umělecká díla. Součástí každé sex doll je certifikát s unikátním kódem, kterým po zadání do anti-fake systému na stránkách výrobce ověříte pravost panny. Zobrazit více

K sex doll ze silikonu od tohoto výrobce nyní dostanete v rámci AKCE ZNAČKY ZDARMA: pokrčování ramen, gelová prsa a realistická kresba pokožky - žíly a pihy, premium kostra v prstech na rukou, zesílený silikon na zápěstí a chodidlech.. Akce je platná do 31.7.2024. Vybrané akční bonusy zdarma nám napište v 3. kroku košíku do poznámky nebo je zvolte v konfigurátoru. 

Nejprodávanější

123 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Konfigurace

Značka FunWestDoll nabízí u všech svých TPE i silikonových panen široké možnosti konfigurací. Od těch nejzákladnějších v podobě barvy očí a vlasů, přes prémiovou kostru v prstech, až po luxusní gelová prsa, která jsou na dotek příjemně měkká a velmi realistická. 

Samozřejmostí je vyhřívací systém pro příjemný intimní kontakt tělo na tělo, zvukový systém.

elektrická stahovací vagína funwest

Elektrická stahovací vagína

Oblíbená konfigurace stahovací vagína, která pozvedne sex na novou, intenzivnější úroveň.

sex-doll-funwest-FS-Series

Produktová série silikonových sex dolls - FS series

Produktová série silikonových sex dolls FS series přináší 10 silikonových dolls s nejpropracovanějším tělem od této značky. U sex dolls si lze zvolit konfigurace v podobě realistického make-upu, pih, žil, ale i pohyblivé čelisti, ke které lze přidat vyhřívání. Tuhle sérii byste neměli minout.

pohybliva celist funwest doll

Pohyblivá čelist

Vybrané sex doll nabízejí konfiguraci pohyblivé čelisti. Ta umožňuje otevřít či zavřít sex doll ústa s ohledem na požadovanou velikost ústního otvoru, což oceníte při orálním sexu. Dalším vylepšením této konfigurace je vyhřívání ústní dutiny, které lze přidat.

Naughty tip 

Každá sexuální panna je dodávána s certifikátem obsahujícím jedinečný kód. Tento kód můžete snadno zadat do systému pro ověření pravosti na webových stránkách výrobce a ujistit se tak, že vaše nová společnice je skutečně originál – kvalitní produkt od renomovaného výrobce.

Příslušenství zdarma k objednávce

01 Accessories-min

Videa

Promo video značky 

Elektrická stahovací vagína

Jak umýt sex doll?

Čištění panny olejem od FunWestDoll

Výměna očí od FunWestDoll

Jaký typ prsou vybrat? Poradí vám FunWestDoll

FS series - měkkost materiálu prsou

Pohyblivá čelist

FS series - těla sex dolls od FunWestDoll

FS series - FunWestDoll

Vložení vyndavací vagíny, jak na to? Poradíme vám

Oprava materiálu speciálním lepidlem od FunWestDoll

FunWestDoll radí, jak na oblečení sex doll

FunWestDoll radí, jak správně nasadit paruku sex doll

Premium kostra v prstech na rukou - FunWestDoll

Vyhřívací systém

Zvukový systém

 

Anti fake kontrola sex doll

Galerie těl sex doll

Oficiální certifikace Naughty Harbor