Získejte druhou službu na privátu ZDARMA ► rezervujte s kódem ZARI1+1. Akce platí 1. – 30.9 ► REZERVACE           Uvažujete nad koupí sex doll? Vyplňte DOTAZNÍK a získejte SLEVU 1 000 kč na nákup jakékoliv zboží z naší nabídky.

FunWestDoll

Sexy těla, dokonalé obličeje, unikátně hebká pokožka. Přesně tak lze popsat ve zkratce life-size sex dolls od značky FunWest Doll. Jsou vyrobené z TPE materiálu, který umožňuje vytvořit na dotek měkkou a jemnou pokožku, která je téměř k nerozeznání od lidské kůže. 

Značka FunWestDoll je známá kvalitním zpracováním TPE panen, ze kterých se pod rukama zkušených technologů a nadšených umělců stávají jedinečná umělecká díla. Součástí každé sex doll je certifikát s unikátním kódem, kterým po zadání do anti-fake systému na stránkách výrobce ověříte pravost panny.

Nejprodávanější

77 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Konfigurace

Značka FunWestDoll nabízí u všech svých TPE panen široké možnosti konfigurací. Od těch nejzákladnějších v podobě barvy očí a vlasů, přes prémiovou kostru v prstech, až po luxusní gelová prsa, která jsou na dotek příjemně měkká a velmi realistická. 

Samozřejmostí je vyhřívací systém pro příjemný intimní kontakt tělo na tělo, zvukový systém a oblíbená konfigurace stahovací vagína, která pozvedne sex na novou, intenzivnější úroveň. Z nepříliš častých konfigurací nabízí tento výrobce i variantu sex doll s odpojitelnýma nohama, které usnadňují manipulaci se sex doll při běžné péči, skladování i transportu.