Pozor, pozor! 📣 Třetí novinka za měsíc je tady a je neodolatelná! 🔥Dopřejte si nezapomenutelný zážitek s něžnou Nailah 🌸 Rezervujte si ji právě teď.                                                 Předprázdninová akce 5000 Kč na nákup sex doll – jen od 12. do 23. června ► kód TOPDOLL06. Akce platí na nákup sex doll v hodnotě nad 30000 Kč, nevztahuje se na zlevněné.

XYcolo

Značka XYcolo se zaměřuje na špičkový realistický design. Sex dolls vyrábí z několika druhů silikonu. V základní variantě jsou XYcolo panny ze silikonu Platinum Silicone (PS) a v konfigurátoru si za příplatek můžete zvolit z variant Organic Silicone (OS), Platinum Silicone Pro (PSP) nebo Organic Silicone Pro (OSP). V nabídce naleznete rovněž all in one (seamless) silikonové panny: EmerySamaru AIO PRO, které mají hlavu napevno spojenou s tělem a jsou vyráběny pouze ve variantě Organic Silicone Pro. Zobrazit více

Nejprodávanější

68 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Konfigurace

Defaultně jsou silikonové panny značky XYcolo z materiálu PS – Platinum Silicone. Za příplatek si můžete v konfigurátoru vybrat z dalších tří druhů silikonu. Každý z nich má odlišné vlastnosti a je dostupný pro panny pouze určitých výšek, což je uvedeno u každého produktu.

Kromě pestré volby materiálu nabízí výrobce XYcolo pro své silikonové panny tetování na míru, žilky či individuální volbu barvy bradavek. Tyto úpravy na míru je třeba napsat do poznámky ve 3. kroku košíku – jejich popis, včetně podrobných informací k prémiovým silikonovým materiálům, najdete na stránce s přehledem konfigurací XYcolo.

Všechny sex dolls mají silikonová prsa, která mohou být u větších velikostí tvrdší na dotek. Jen 3 typy nabízených hlav mají otvor pro orální sex. Informaci o orálním otvoru najdete v popisných parametrech jednotlivých produktů. 

Novinka:

Vybrané sex dolls XYcolo, například silikonová panna Annika, mají pohyblivou čelist, která umožňuje manuální nastavení velikosti ústního otvoru – kromě možnosti změny výrazu tváře ocení tuto konfiguraci všichni milovníci orálního sexu.

Naughty tip 

Využijte široké nabídky silikonových materiálu XY Colo a vytvořte si sex doll s takovou pokožkou, která vám bude ideálně vyhovovat. Jak po stránce estetické, tak co se týče doteku.

Fotky

Videa

Pro plus soft test materiálu

Materiál vaginální dutiny pro sex dolls