Zažijte nezapomenutelné chvíle a užijte si dvojitou dávku potěšení se dvěma novými realistickými pannami. K Fellyn se přídává okouzlující Sophie 💋 rezervujte si ji právě teď.          Uvažujete nad koupí sex doll? Vyplňte DOTAZNÍK a získejte SLEVU 1 000 kč na nákup jakékoliv zboží z naší nabídky.

Normon Doll

Značka Normon Doll byla založena v roce 2021 s cílem vytvářet atraktivní, cenově dostupné, ultra-realistické panny. V jejím sortimentu najdete jak silikonové panny, tak krásky s TPE tělem a silikonovými hlavami. Všechny mají vysoce realistický make-up, perfektní strukturu pokožky a skvěle ohebnou kostru. 

Konfigurace

Při vytváření sex doll značky Normon Doll máte na výběr jak z klasických konfigurací v podobě volby barvy očí, paruky, bradavek či vagíny. V nabídce najdete prsa plná, dutá i luxusní gelová, implantované vlasy lidské i umělé, nebo například nohy s možností stání bez viditelných šroubů na chodidlech.  Zobrazit více

Nejprodávanější

35 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Vybrané panny Normon Doll mají pohyblivou čelist (ROS), která umožňuje mechanicky otevírat a zavírat sex doll ústa – což jim dodává na reálnosti a poskytuje širší škálu výrazů. Všechny panny tohoto výrobce umožňují kombinovat oblíbené konfigurace v podobě vyhřívání, zvukového systému a elektrické stahovací vagíny.

Vybrané sex dolls s výškou 60 cm mají silikonové tělo kombinované s hlavou z epoxidové pryskyřice, která je poměrně tvrdá a nelze do ní implantovat vlasy.

Příslušenství zdarma k sex doll

Příslušenství zdarma k sex doll normon doll

Naughty tip 

Pokud chcete mít možnost postavit sex doll na vlastní nohy bez rizika poškození, například i v botách, zvolte si konfiguraci Standing feet option (nohy s možností stání) bez viditelných šroubů na chodidlech.

Videa

Soft části těla sex doll od NORMON Doll

Stahovací vagína pro sex doll od NORMON Doll