Nová panna na Valentýna se vyplatí ❣ MEGA SLEVA 5000 od 12. do 25.2 s kódem VASEN24.                                                                                                                                                           VALENTÝN v podniku 🎁 2. návštěva jen za 1000 Kč s kódem: DVAKRAT. Akce platí 12.-25.2. na všechny služby.

NORMON Doll

Značka Normon Doll byla založena v roce 2021 s cílem vytvářet atraktivní, cenově dostupné, ultra-realistické panny. V jejím sortimentu najdete jak silikonové panny, tak krásky s TPE tělem a silikonovými hlavami. Všechny mají vysoce realistický make-up, perfektní strukturu pokožky a skvěle ohebnou kostru.

Konfigurace

Při vytváření sex doll značky Normon Doll máte na výběr jak z klasických konfigurací v podobě volby barvy očí, paruky, bradavek či vagíny. V nabídce najdete prsa plná, dutá i luxusní gelová, implantované vlasy lidské i umělé, nebo například nohy s možností stání bez viditelných šroubů na chodidlech. 

Zobrazit více

 

Nejprodávanější

24 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Vybrané panny Normo Doll mají pohyblivou čelist (ROS), která umožňuje mechanicky otevírat a zavírat sex doll ústa – což jim dodává na reálnosti a poskytuje širší škálu výrazů. Všechny panny tohoto výrobce umožňují kombinovat oblíbené konfigurace v podobě vyhřívání, zvukového systému a elektrické stahovací vagíny.

Naughty tip

Pokud chcete mít možnost postavit sex doll na vlastní nohy bez rizika poškození, například i v botách, zvolte si konfiguraci Standing feet option (nohy s možností stání) bez viditelných šroubů na chodidlech.