Uvažujete nad koupí sex doll? Vyplňte DOTAZNÍK a získejte SLEVU 1 000 kč na nákup jakékoliv zboží z naší nabídky.                                                                                                                           Nová černoška v podniku ►Rezervujte si sexy krásku Crisabel hned teď. Dubnové HAPPY HOURS na privátu ► O víkendech si užijete za super nízké ceny ► REZERVOVAT

FANREAL

Značka FANREAL nabízí kvalitně zpracované realistické panny ze silikonu. V jejím sortimentu najdete jak sexy asiatky, tak evropanky.

K sex doll od tohoto výrobce nyní dostanete v rámci AKCE ZNAČKY ZDARMA: realistická kresba pokožky pihy a žíly, gelová prsa, nohy s možností stání bez viditelných šroubů, premium kostra v prstech na rukou i nohou, ultra měkká vnitřní vagína a měkký zadek.. Akce platí do konce dubna 2024. Vybrané akční bonusy zdarma nám napište v 3. kroku košíku do poznámky nebo je zvolte v konfigurátoru.  Zobrazit více

Nejprodávanější

26 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Konfigurace

Silikonové panny nemají otvor pro orál. Na výběr u nich máte mezi plnými a gelovými prsy. Prémiová kostra v prstech je u všech panen zdarma. Pro milovníky měkké pokožky soft variantu pro stehna, vagínu a zadeček, díky které je silikon na dotek měkčí, ale stále si zachovává své hlavní benefity: realističnost, odolnost a snadnou údržbu.

fanreal-nohy

Nohy s možností stání

FANREAL nabízí oblíbenou konfiguraci v podobě nohou s možností stání bez viditelných šroubů, která umožní bezpečně postavit sex doll na vlastní nohy bez rizika poškození. 

fanreal-vlasy

Implantované vlasy

Dále možnost implantovaných vlasů pravých i syntetických.

Naughty tip 

Využijte možnosti konfigurace nohy s možností stání bez viditelných šroubů na chodidlech. Díky ní budete moct postavit vaši realistickou pannu na vlastní nohy bez rizika poškození – a to i v botách.