Dokonalý orální sex díky speciální pohyblivé čelisti vám nabídne Rhya a to není vše! Rhya má i elektrickou stahovací vagínu pro dokonalý zážitek. 💋 rezervujte si ji.                                         🏷️☀️🌴🍹🍉⛱️🥥Užijte si letní ochlazení cen na nákup love doll nad 20 000 Kč se slevou 7% – jen od 1. do 31. července ► kód OCHLAZENI. Nevztahuje se na, již zlevněné sex dolls.

FANREAL

Značka FANREAL nabízí kvalitně zpracované realistické panny ze silikonu. V jejím sortimentu najdete jak sexy asiatky, tak evropanky.

Nyní dostanete v rámci AKCE ZNAČKY ZDARMA: real make up pihy, zesílený silikon na zápěstí, premium kostra v prstech na rukou, nohy s možností stání bez viditelných šroubů, gelová prsa, ultra měkký zadek+vagína,pohyblivé prsty na nohou a pohyblivá čelist.  Akce platí do 31.7.2024. Vybrané akční bonusy zdarma nám napište v 3. kroku košíku do poznámky nebo je zvolte v konfigurátoru.

Zobrazit více

Nejprodávanější

38 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Konfigurace

Silikonové panny nemají otvor pro orál. Na výběr u nich máte mezi plnými a gelovými prsy. Prémiová kostra v prstech je u všech panen zdarma. Pro milovníky měkké pokožky soft variantu pro stehna, vagínu a zadeček, díky které je silikon na dotek měkčí, ale stále si zachovává své hlavní benefity: realističnost, odolnost a snadnou údržbu.

fanreal-nohy

Nohy s možností stání

FANREAL nabízí oblíbenou konfiguraci v podobě nohou s možností stání bez viditelných šroubů, která umožní bezpečně postavit sex doll na vlastní nohy bez rizika poškození. 

fanreal-vlasy

Implantované vlasy

Dále možnost implantovaných vlasů pravých i syntetických.

Naughty tip 

Využijte možnosti konfigurace nohy s možností stání bez viditelných šroubů na chodidlech. Díky ní budete moct postavit vaši realistickou pannu na vlastní nohy bez rizika poškození – a to i v botách.

 

Galerie těl sex dolls