💜Užijte si na privátu se slevou 500 Kč ► zadejte při rezervaci online či po telefonu kód CHCISLEVU500. Platí jen do 30.6.            SLEVA 3000 Kč za podněty ke zlepšení našich služeb. Pište na [email protected]. Akce ZLEPŠUJEME platí 1. – 30.6.       Skladové panny Nana, Natali za EXTRA NÍZKÉ CENY->100% nové a nepoužité.

Elsa Babe

Silikonové panny značky Elsa Babe vynikají velkýma svůdnýma očima a dokonalými tělesnými proporcemi, což ocení všichni milovníci anime. V nabídce najdete i unikátní hlavy se zvířecími prvky (čumáčky, uši). Odolný make-up je nanášen speciální technologií, která zajišťuje, že při běžném užívání snadno nevybledne.

Zobrazit více

Nejprodávanější

180 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Konfigurace

U všech love dolls od Elsa Babe si můžete v konfigurátoru zvolit velikost prsou (S-XXL), což je velmi jedinečné. Další konfigurace nabízí možnost volby například barvy očí, vlasů či nehtů. V nabídce tohoto výrobce najdete sex dolls z Platinum silikonu s kvalitní nerezovou kostrou – především ve stylu anime a hentai. Ke každé panně lze v konfigurátoru zakoupit z pestré a originální nabídky sexy stylový obleček.

Všechny panny mají kvalitně strukturovanou fixní vagínu, která nejvěrněji imituje ženské tělo, a bonusovou konfiguraci pokrčování ramen, kdy díky speciálním ramenním kloubům můžete sex doll nastavit do vícero přirozenějších poloh – například přikrčit jí ramena více nahoru k hlavě. Sex dolls s výškou nad 148 cm mají 3 milostné otvory (strukturu vaginální dutiny si lze v konfigurátoru zvolit z několika variant) pro klasický, orální a anální sex.

Naughty tip 

Jedinečné anime silikonové panny s možností volby prsou od malých S až po obří XXL.