Dokonalý orální sex díky speciální pohyblivé čelisti vám nabídne Rhya a to není vše! Rhya má i elektrickou stahovací vagínu pro dokonalý zážitek. 💋 rezervujte si ji.                                         🏷️☀️🌴🍹🍉⛱️🥥Užijte si letní ochlazení cen na nákup love doll nad 20 000 Kč se slevou 7% – jen od 1. do 31. července ► kód OCHLAZENI. Nevztahuje se na, již zlevněné sex dolls.

Elsa Babe

Silikonové panny značky Elsa Babe vynikají velkýma svůdnýma očima a dokonalými tělesnými proporcemi, což ocení všichni milovníci anime. V nabídce najdete i unikátní hlavy se zvířecími prvky (čumáčky, uši). Odolný make-up je nanášen speciální technologií, která zajišťuje, že při běžném užívání snadno nevybledne. U všech love dolls od Elsa Babe si můžete v konfigurátoru zvolit velikost prsou (S-XXL), což je velmi jedinečné. Zobrazit více

Nejprodávanější

180 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Konfigurace

Další konfigurace nabízí možnost volby například barvy očí, vlasů či nehtů. V nabídce tohoto výrobce najdete sex dolls z Platinum silikonu s kvalitní nerezovou kostrou – především ve stylu anime a hentai. Ke každé panně lze v konfigurátoru zakoupit z pestré a originální nabídky sexy stylový obleček.

Všechny panny mají kvalitně strukturovanou fixní vagínu, která nejvěrněji imituje ženské tělo, a bonusovou konfiguraci pokrčování ramen, kdy díky speciálním ramenním kloubům můžete sex doll nastavit do vícero přirozenějších poloh – například přikrčit jí ramena více nahoru k hlavě. Sex dolls s výškou nad 148 cm mají 3 milostné otvory (strukturu vaginální dutiny si lze v konfigurátoru zvolit z několika variant) pro klasický, orální a anální sex.

Naughty tip 

Jedinečné anime silikonové panny s možností volby prsou od malých S až po obří XXL.

Fotky

sex-doll-konfigurace-struktura-vaginy

Videa


Pohyblivost kostry


Promo video značky Elsa Babe

 

Galerie těl sex dolls

Konfigurace pro sex doll

Oficiální certifikace Naughty Harbor