Víte, že u nás platí GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY + taška plná DÁRKŮ ke každé sex doll?!   Vyzkoušejte v podniku naši novou Sandru. Nejrealističtější silikonová panna v historii. Uvažujete nad koupí sex doll? Vyplňte DOTAZNÍK a získejte SLEVU 1 000 kč na nákup jakékoliv z naší nabídky. Dotazník ZDE

YL Doll

205 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Realistické panny značky YL Doll (Your Doll), která vznikla v roce 2013, patří mezi světovou špičku. Dokonalost těchto love dolls z nejkvalitnějšího TPE materiálu je předurčuje nejen k vzrušujícím sexuálním hrám, ale vyjímají se i jako modelky, filmové rekvizity či figuríny v luxusních obchodech. Dílna YL Doll je proslulá výrobou jak klasických TPE krásek, tak jedinečných fantasy těl a obličejů. Výrobci realistických panen YL Doll, OR Doll a WM doll nabízejí stejné typy hlav, které jsou v rámci těchto tří značek plně kompatibilní. Pokožka YL Doll realistických panen je měkká a po aplikaci pudru na dotek jako ta lidská. Flexibilitu jim zajišťuje kloubová kostra z nerezové oceli, pomocí níž si love doll nastavíte do jakékoliv polohy. Díky mnohým konfiguračním možnostem YL Doll – včetně vyhřívání těla, typu nohou, tvaru vagíny a mnohým dalším –, si můžete stvořit svou vysněnou love doll přesně na míru. Mezi nejoblíbenější konfigurace patří luxusní gelová prsa, real make-up v podobě žilek a prémiová kostra v prstech na rukou.

 Ke každé sex doll od YL Doll nyní dostaneš v rámci AKCE ZNAČKY konfigurace ZDARMA:  gelová prsa + real make up- žíly. Vybrané akční bonusy zdarma nám napiš v 3. kroku košíku do poznámky nebo zvol v konfigurátoru. Akce platí v měsíci říjnu.