ZÍSKEJ 50% VOUCHER - Vytvoř si rezervaci v podniku do 30. září a pro další návštěvu ve stejné hodnotě získáš 50% slevový voucher platný do konce roku. Je pouze na tobě, kolik voucherů získáš.

Yl doll

155 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Realistické panny z dílny značky YL Doll patří mezi světovou špičku. Dokonalost těchto panen z nejkvalitnějšího TPE materiálu je předurčuje nejen k vzrušujícím sexuálním hrám, ale vyjímají se také jako modelky, filmové rekvizity či figuríny v luxusních obchodech. Jejich pokožka je měkká a na dotek působí stejně jako lidská. Flexibilitu jim zajišťuje kloubová kostra z nerezové oceli, díky které si pannu nastavíte do jakékoliv polohy.

Díky mnohým konfiguračním možnostem - včetně vyhřívání těla, typu nohou, tvaru vagíny a mnohým dalším, si můžete stvořit svou vysněnou real doll přesně na míru. Výrobci realistických panen YL DollOR DOLL a WM Doll nabízejí stejný typ hlav, které jsou v rámci těchto tří značek plně kompatibilní.

Ke každné panně nyní dostaneš druhou hlavu zdarma. Nepropásni tuto akci, která je platná do konce září a objednej si svoji real sex doll. Vybrané věci zdarma napiš v 3. kroku košíku do poznámky. Akce platí pro panny nad 140cm.