Dokonalý orální sex díky speciální pohyblivé čelisti vám nabídne Rhya a to není vše! Rhya má i elektrickou stahovací vagínu pro dokonalý zážitek. 💋 rezervujte si ji.                                         🏷️☀️🌴🍹🍉⛱️🥥Užijte si letní ochlazení cen na nákup love doll nad 20 000 Kč se slevou 7% – jen od 1. do 31. července ► kód OCHLAZENI. Nevztahuje se na, již zlevněné sex dolls.

AF Doll

Firma AF Doll byla založena v roce 2011. Specializuje se na výrobu sex dolls z TPE materiálu i silikonu. V její nabídce najdete i sex dolls v kombinaci TPE tělo + silikonová hlava včetně male sex dolls panákůUmělé panny z této dílny jsou velmi realistické a funkční. Přinášejí zákazníkům maximálně příjemný erotický a sexuální zážitek. Značka AF Doll sexuální panny neustále inovuje – jak po vizuální, tak technologické stránce. Díky využívání osvědčených pokročilých technologií nabízí AF Doll velmi realistické panny za přijatelné ceny. Zobrazit více

Nejprodávanější

248 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Konfigurace

Díky pestrým konfiguracím značky AF Doll si můžete vybrat například ze tří variant prsou – dutých, plných či luxusních gelových (díky gelové výplni působí na dotek i na pohled velmi realisticky). Tento výrobce vám umožní umělou pannu oživit i díky přídavnému zvukovému systému či systému vyhřívání těla (zvýší tělesnou teplotu sex doll na příjemných 37°C). Můžete si zvolit konfiguraci elektrické stahovací vagíny, která je vhodná pro sex dolls s fixní vagínou a výškou nad 148 cm – pozor, panny s touto funkcí přijdou o anální otvor, nicméně vaginální sex je díky funkci automatického sání a stahování velmi reálný a interaktivní.

Pro sex dolls s výškou od 158 cm si můžete zvolit prémiovou kostru v prstech na rukou, která vám umožní ohýbat části prstů panny v místech, kde by normálně byly klouby – jako u reálných lidských prstů. U male sex dolls máte na výběr mezi tvrdým, permanentně ztopořeným penisem v různých velikostech, a mezi penisem měkkým, který vypadá velmi přirozeně – nicméně není vhodný k sexu.

Naughty tip 

Značka AF Doll vám k sex doll přibalí i základní příslušenství zdarma: hřeben, deku, extra paruku, rukavice, čistič a tyčinku na ohřev vagíny – včetně návodu.

 

Oficiální certifikace Naughty Harbor