Využijte víkendové HAPPY HOURS v podniku ► akční ceny na služby sex dolls. Akce platí 1.- 31.12., so + ne.

AIBEI Doll

Značka AIBEI Doll se zaměřuje na výrobu prémiových realistických panen z těch nejkvalitnějších atestovaných materiálů. V jejím sortimentu najdete více než 250 originálních produktů. Vyrábí sex dolls ze silikonu, platinového TPE i panny v kombinaci TPE tělo + silikonová hlava. V její kompletní nabídce nechybí klasické krásky, anime panny s elfíma ušima či modrou pokožkou, male sex dolls panáci, ani praktická torza.

Nejprodávanější

242 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Konfigurace

Všechny TPE panny AIBEI Doll jsou již v základní verzi vyrobeny z materiálu TPE Platinum, který, stejně jako silikon, velmi věrně imituje lidskou pokožku a umožňuje ultra realistické zpracování panen.

 

Kromě klasických konfigurací, které nemohou chybět v nabídce žádné značky (barva očí, nehtů, paruky, atd.) nabízí tento výrobce i prémiovou kostru v prstech a pro sex dolls vyšší než 100 cm odpojitelné nohy. Ty poskytují snazší manipulaci s pannou během pravidelné hygieny, transportu i skladování.

Chytrý vyhřívací systém AIBEI Doll nabízí několik nadstandardních funkcí, díky kterým je milování s pannou vyhřátou na teplotu lidského hračka. Termostat s přehledným displejem stačí jednoduše připojit do konektoru na těle panny a do zásuvky. Automaticky pohlídá správnou teplotu a v případě jakéhokoliv rizika vyhřívání vypne.

Inteligentní zvukový systém nabízí kromě klasického vzdychání panny, který aktivujete dotekem na intimních partiích (prsa, klín, vagína), i další funkce: vedení jednoduchého dialogu, automatické vypnutí při nečinnosti, indikátor upozorňující na brzké vybití baterie a snadné dobíjení.

Elektrická stahovací vagína je u této značky k dispozici pro všechny panny s výškou 138 cm a vyšší. Lze ji kombinovat s vyhříváním a zvukovým systémem. Stačí pannu jednoduše pomocí el. kabelu s adaptérem (AC/DC) připojit do zásuvky. Pozor: Sex doll se stahovací vagínou vysoká 138 cm nemá anální otvor a hloubka vagíny všech panen s touto konfigurací je maximálně 15 cm. 

Naughty tip

Využijte možnosti kombinace chytrých konfigurací AIBEI Doll a oživte svou pannu pomocí vyhřívacího a zvukového systému doplněného o elektrickou stahovací vagínu.