Pozor, pozor! 📣 Třetí novinka za měsíc je tady a je neodolatelná! 🔥Dopřejte si nezapomenutelný zážitek s něžnou Nailah 🌸 Rezervujte si ji právě teď.                                                 Předprázdninová akce 5000 Kč na nákup sex doll – jen od 12. do 23. června ► kód TOPDOLL06. Akce platí na nákup sex doll v hodnotě nad 30000 Kč, nevztahuje se na zlevněné.

Akce značky

Přehled aktuálních akcí jednotlivých značek. Využijte možnosti získat zajímavé konfigurace či extra hlavu zdarma. V kategorii Akce značek najdete přehledně na jednom místě informace o všech aktuálně probíhajících akcích a slevách všech značek v nabídce Naughty Harbor e-shopu. Pro výběr konkrétní panny přejděte jednoduše do kategorie vybrané značky. Banery výrobců naleznete ve spodní části stránky.

Vybrané akce

SEDoll 
 • Love doll ze silikonu zíkávají zdarma: ROS čelist, realistickou kresbu pokožky pihy + žíly, gelová prsa, zesílený silikon na rukou a chodidlech, pokrčování ramen, implantované obočí+řasy a slevu 30% na  gelový zadek a premium kostru v prtech na rukou. .
 • Pro sex dolls z TPE: druhá hlava jen za 2490,- + ZDARMA pokrčování ramen, gelová prsa, fixní jazyk, real make up, lubrikovanou vagínu..
 • Akce platí v červnu.
SEDoll
WM Doll
 • AKCE ZNAČKY ZDARMA: Druhá hlava, fixní jazyk, prémium kostra v prstech na rukou, gelová prsa, nohy s možností stání, real make up žíly a konfiguraci simulace dýchání jen za 2 900,- a slevu 20% na konfiguraci stahovací vagína. Akce platí do konce června 2024.
WM Doll
JK Doll
 • AKCE ZNAČKY ZDARMA: druhá hlava, fixní jazyk, prémium kostra v prstech na rukou, gelová prsa, nohy s možností stání, real make up žíly a konfiguraci simulace dýchání jen za 2 900,- a slevu 20% na konfiguraci stahovací vagína. Akce platí pouze v červnu.
JK Doll
Angel Kiss
 • AKCE ZNAČKY ZDARMA:Druhá hlava, pihy a konfiguraci simulace dýchání jen za 2 900,-  a 20% na konfiguraci stahovací vagína . Akce platí do 30.6.2024
Angel Kiss
FunWestDoll
 • V rámci AKCE ZNAČKY ZDARMA: nohy s možností stání,  pokrčování ramen, gelová prsa a real make up žíly. Akce platí do 30.června.
 • Pro panny skladem v Evropě FunWestDoll naděluje slevy. Sex doll nyní nakoupíte s 10% slevou. Akce platí do konce června.
FunWestDoll
Irontech Doll
 • K sex doll ze silikonu nad 140 cm v rámci AKCE ZNAČKY ZDARMA:  druhá hlava, gelový zadek, prémium kostra v prstech na rukou, nohy s možností stání bez viditelných šroubů, měkké břicho, vagína, stehna a zesílený silikon na zápěstí. Akci je možné využít pouze do 30.6.2024.
Irontech Doll
XTDoll
 • V rámci AKCE ZNAČKY konfigurace pro sex dolls ze silikonu ZDARMA: druhá hlava za 50% ceny, zesílený silikon na dlaních, premium kostra v prstech na rukou a vagína s nulovou odezvou (zero reverse thrust) a stojan na hlavu. Akce platí do 30.6.2024.
XTDoll
YL Doll
 • AKCE ZNAČKY ZDARMA: Druhá hlava, fixní jazyk, prémium kostra v prstech na rukou, gelová prsa, nohy s možností stání, real make up žíly a konfiguraci simulace dýchání jen za 2 900,- a slevu 20% na konfiguraci stahovací vagína. Akce platí do konce června 2024.
YL Doll
AIBEI Doll
 • AKCE ZNAČKY ZDARMA: gelová prsa, nohy s možností stání, pokrčování ramen, intimní ochlupení.  A ojedinělá sleva na druhou hlavu, nyní jen za 2490 Kč. Akce platí do konce června 2024.
AIBEI Doll
FANREAL
 • AKCE ZNAČKY ZDARMA: real make up pihy, zesílený silikon na zápěstí, premium kostra v prstech na rukou, nohy s možností stání bez viditelných šroubů, gelová prsa, ultra měkký zadek+vagína,pohyblivé prsty na nohou a pohyblivá čelist. Akce platí do konce června 2024.
FANREAL
Starpery
 • Využijte AKCI pro sex dolls a získejte ZDARMA: Druhou hlavu, implantované syntetické vlasy, pohyblivé oči, gelová prsa + zadek, body make up, zesílený silikon na chodidlech, nohy na stání, pokrčování ramen, premium kostru v prstech na rukou, redukci hmotnosti 4.0. Akce končí 30.6.
Starpery
AXB doll
 • Ke koupi sex doll od AXB Doll ZDARMA: extra silikonová hlava ve variantě soft - pro orální styk.
AXB doll

Nejprodávanější

2021 položek celkem
Nahoru
Další produkty