Víte, že u nás platí GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY + taška plná DÁRKŮ ke každé sex doll?!    Uvažujete nad koupí sex doll? Vyplňte DOTAZNÍK a získejte SLEVU 1 000 kč na nákup jakékoliv zboží z naší nabídky. Dotazník ZDE

Akce značky

Přehled aktuálních akcí jednotlivých značek. Využijte možnosti získat zajímavé konfigurace či extra hlavu zdarma. V kategorii Akce značek najdete přehledně na jednom místě informace o všech aktuálně probíhajících akcích a slevách všech značek v nabídce Naughty Harbor e-shopu. Pro výběr konkrétní panny přejděte jednoduše do kategorie vybrané značky.

Vybrané akce

SEDoll - Valentýnská akce
  • ZDARMA: prémium kostru v prstech na rukou, fixní jazyk, gelová prsa, stojan na hlavu a obleček. Akce platí v měsici únor.
SEDoll
Starpery - Valentýnská akce
  • ZDARMA: novinka vyhřívací systém, pohyblivé oči, gelová prsa, pihy, nohy s možností stání a pokrčování ramen. Akce platí do 14.2.2023.
Starpery
AXB doll
  • Ke koupi sex doll od AXB Doll ZDARMA: extra silikonová hlava ve variantě soft - pro orální styk.
AXB doll
Zelex
  • Zelex rozdává ZDARMA extra silikonovou hlavu (soft-umožňující orální styk).
Zelex
WM Doll-  Valentýnská akce
  • AKCE ZNAČKY - pořiďte si sex doll z TPE a k ní ZDARMA:  druhá hlava, prémium kostra v prstech na rukou, gelová prsa, real make up žíly, a simulace dechu se slevou 30% tedy nyní jen za 8999,- Kč. Akce platí do 28.2.2023.
WM Doll
Irontechdoll - Valentýnská akce
  • AKCE ZNAČKY - pořiďte si sex doll a k ní ZDARMA: druhá hlava TPE, či SILIKON!!! Prémium kostra v prstech na rukou, fixní jazyk, gelová prsa, pokrčování ramen + dvojitý kolenní kloub, nohy s možností stání a pro panny ze silikonu i real make up, pihy a žíly. Platí do konce února 2023.
Irontechdoll

 

Nejste si jistí tím, co daná konfigurace znamená. Podívejte se na přehled konfigurací jednotlivých značek realistických panen v naší nabídce.

1519 položek celkem
Nahoru
Další produkty