Nová panna na Valentýna se vyplatí ❣ MEGA SLEVA 5000 od 12. do 25.2 s kódem VASEN24.                                                                                                                                                           VALENTÝN v podniku 🎁 2. návštěva jen za 1000 Kč s kódem: DVAKRAT. Akce platí 12.-25.2. na všechny služby.

Akce značky

Přehled aktuálních akcí jednotlivých značek. Využijte možnosti získat zajímavé konfigurace či extra hlavu zdarma. V kategorii Akce značek najdete přehledně na jednom místě informace o všech aktuálně probíhajících akcích a slevách všech značek v nabídce Naughty Harbor e-shopu. Pro výběr konkrétní panny přejděte jednoduše do kategorie vybrané značky.

Vybrané akce

SEDoll 
 • Pro sex doll z TPE  zdarma: fixní jazyk, lubrikovaná vagína, premium kostra v prstech na rukou, gelová prsa, stojan na hlavu, hák na zavěšení.
 • Love doll ze silikonu zíkávají zdarma: ROS čelist, realistickou kresbu pokožky, premium kostru v prstech na rukou, gelová prsa, pokrčování ramen, zesílený silikon na rukou a chodidlech, stojan na hlavu, hák na zavěšení. Akce platí v únoru.
SEDoll
AXB doll
 • Ke koupi sex doll od AXB Doll ZDARMA: extra silikonová hlava ve variantě soft - pro orální styk.
AXB doll
WM Doll
 • AKCE ZNAČKY ZDARMA: druhá hlava TPE, jazyk, prémium kostra v prstech na rukou, gelová prsa, nohy s možností stání, real make up žíly a konfiguraci simulace dýchání jen za 2 900,- a slevu 20% na konfiguraci stahovací vagína. Akce platí do konce února 2024.
WM Doll
JK Doll
 • AKCE ZNAČKY ZDARMA: druhá hlava, jazyk, prémium kostra v prstech na rukou, gelová prsa, nohy s možností stání, real make up žíly a konfiguraci simulace dýchání jen za 2 900,- a slevu 20% na konfiguraci stahovací vagína. Akce platí pouze v únoru.
JK Doll
Angel Kiss
 • AKCE ZNAČKY ZDARMA: druhá silikonová hlava, pihy a konfiguraci simulace dýchání jen za 2 900,-  a 20% na konfiguraci stahovací vagína . Akce platí do 29.2.2024.
Angel Kiss
FunWestDoll
 • V rámci AKCE ZNAČKY ZDARMA: nohy s možností stání,  pokrčování ramen, gelová prsa. Akce platí do 31.března2024.
 • Pro panny skladem v Evropě FunWestDoll naděluje slevy. Sex doll nyní nakoupíte s 10% slevou. Akce platí do konce března.
FunWestDoll
XYcolo
 • V rámci AKCE ZNAČKY získáte ZDARMA: druhou hlavu, implantované vlasy, vylepšenou hliníkovou kostru, nohy s možností stání, vyhřívací systém, intimní ochlupení. Akce platí do 28.2.2024
XYcolo
YL Doll
 • V rámci AKCE ZNAČKY získáte ZDARMA pro panny z TPE: druhou hlavu TPE, jazyk, prémium kostru v prstech na rukou, gelová prsa, nohy s možností stání, real make up žíly a hák na zavěšení love doll. Akce platí jen v únoru.
YL Doll
Starpery
 • Od Starpery nyní konfigurace v rámci ZNAČKY ZDARMA: druhá silikonová hlava, implantované umělé vlasy, gelová prsa, pohyblivé oči, prémium kostra v prstech na rukou, real make up pihy+žíly a pro silikonové panny i zpevněný silikon na chodidlech. Akce platí do 15.3.2024.
Starpery

Nejprodávanější

1442 položek celkem
Nahoru
Další produkty