Pozor, pozor! 📣 Třetí novinka za měsíc je tady a je neodolatelná! 🔥Dopřejte si nezapomenutelný zážitek s něžnou Nailah 🌸 Rezervujte si ji právě teď.                                                 Předprázdninová akce 5000 Kč na nákup sex doll – jen od 12. do 23. června ► kód TOPDOLL06. Akce platí na nákup sex doll v hodnotě nad 30000 Kč, nevztahuje se na zlevněné.

HRDoll

Profesionální výrobce erotických panen HRDoll se specializuje na výrobu TPE a TPE + silikon panen. V sortimentu značky najdete rovněž realistické panáky male sex dolls, kteří mají vypracovaná těla, reálné vousy i ochlupení. HRDoll na trh s erotickými hračkami pravidelně přináší nové modely sex dolls, které se snaží přizpůsobit na míru přáním svých zákazníků. Disponuje skladem v Evropě, díky kterému je doba doručení skladových panen jen 10 dní. Zobrazit více

Nejprodávanější

134 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Konfigurace

Erotické panny z dílny HRDoll mají flexibilní kostru a jejich klouby dokáží reprodukovat pestrou škálu sexuálních poloh a pozic. Mnoho variant konfigurací tohoto výrobce vám umožní stvořit opravdový originál.

real-doll-hrdoll-gelova-prsa

Gelová prsa

Mezi ty nejoblíbenější patří gelová prsa (plněná gelem, což jim poskytuje na pohled i na dotek vysokou míru reálnosti).

real-doll-hr-doll-konfigurace-zvuk

Zvukový systém

Zvukový systém  - sex doll díky zabudovaným senzorům reaguje na doteky v intimních místech vzdycháním a slastným sténáním.

realisticka-panna-hr-doll-premium-prsty

Prémiová kostra v prstech na rukou

Prémiová kostra v prstech na rukou - Umožní panně ohýbat části prstů v místech, kde by normálně byly klouby – jako u reálných lidských prstů)

Naughty tip 

Doporučujeme zvolit si konfiguraci prémiové kostry v prstech na rukou, jež umožňuje nastavit prsty sex doll do mnoha velmi přirozených poloh.