Získejte druhou službu na privátu ZDARMA ► rezervujte s kódem ZARI1+1. Akce platí 1. – 30.9 ► REZERVACE           Uvažujete nad koupí sex doll? Vyplňte DOTAZNÍK a získejte SLEVU 1 000 kč na nákup jakékoliv zboží z naší nabídky.

HRDoll

Profesionální výrobce erotických panen HRDoll se specializuje na výrobu TPE a TPE + silikon panen. V sortimentu značky najdete rovněž realistické panáky male sex dolls, kteří mají vypracovaná těla, reálné vousy i ochlupení. HRDoll na trh s erotickými hračkami pravidelně přináší nové modely sex dolls, které se snaží přizpůsobit na míru přáním svých zákazníků. Disponuje skladem v Evropě, díky kterému je doba doručení skladových panen jen 10 dní.

Zobrazit více

Nejprodávanější

123 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Konfigurace

Erotické panny z dílny HRDoll mají flexibilní kostru a jejich klouby dokáží reprodukovat pestrou škálu sexuálních poloh a pozic. Mnoho variant konfigurací tohoto výrobce vám umožní stvořit opravdový originál. Mezi ty nejoblíbenější patří gelová prsa (plněná gelem, což jim poskytuje na pohled i na dotek vysokou míru reálnosti), zvukový systém (sex doll díky zabudovaným senzorům reaguje na doteky v intimních místech vzdycháním a slastným sténáním) a prémiová kostra v prstech na rukou (umožní panně ohýbat části prstů v místech, kde by normálně byly klouby – jako u reálných lidských prstů).

Naughty tip 

Doporučujeme zvolit si konfiguraci prémiové kostry v prstech na rukou, jež umožňuje nastavit prsty sex doll do mnoha velmi přirozených poloh – viz video.