Skladové panny Nana, Natali a Yana za EXTRA NÍZKÉ CENY->100% nové a nepoužité    Víte, že u nás platí GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY + taška plná DÁRKŮ ke každé sex doll?!.    Uvažujete nad koupí sex doll? Vyplňte DOTAZNÍK a získejte SLEVU 1 000 kč na nákup jakékoliv zboží z naší nabídky. Dotazník ZDE

Game Lady Doll

Značka Game Lady Doll vyrábí TOP realistické panny ze silikonu, jejichž vzhled je inspirovaný hrdinkami z oblíbených videoher, vizuálem cosplay a anime. V nabídce tak najdete například sex doll se vzhledem a jménem Lara Croft (Tomb Raider), Ada Wong (Resident Evil) či Tifa (Final Fantasy). Vzhled každé panny odpovídá přesně 1:1 ženské postavě. Struktura pokožky je velmi kvalitně propracovaná – co se týče detailů i barevnosti. Všechny Game Lady Doll erotické panny jsou vytvořeny ze silikonu.V základní verzi mají luxusní gelová prsa, realistický make-up/žíly, implantované obočí a řasy, dvojitý kolenní kloub, pohyblivé oči a konfiguraci pokrčování ramen, která jim umožňuje pokrčit ramena více směrem k hlavě. Sex dolls s výškou 130 – 172 cm mají navíc ještě defaultně prémiové prsty. Až na výjimky nemají Game Lady Doll panny otvor pro orální sex – je uvedeno v detailu konkrétního produktu. Pokud nechcete o možnost orálu přijít, můžete si zvolit konfiguraci soft head – je zdarma, nicméně neumožňuje implantované vlasy, řasy a obočí. V nabídce této značky najdete i sex doll s pohyblivou čelistí, díky které jí lze manuálně nastavit ústa (zavřít/otevřít).

Ke každé sex doll od tohoto výrobce nyní dostanete v rámci AKCE ZNAČKY ZDARMA: druhou hlavu + prémium kostru v prstech na rukou, gelová prsa a zadek, pokrčování ramen, real make up žíly a implantované řasy a obočí. Akce platí v do konce dubna 2023. Vybrané akční bonusy zdarma nám napište v 3. kroku košíku do poznámky nebo je zvolte v konfigurátoru. 

Nejprodávanější

20 položek celkem
Nahoru
Další produkty