Největší Naughty dárek roku! 5000 SLEVA s kódem VANOCE2022, platí 1. – 24.12. na sex dolls nad 30.000 Kč    Víte, že u nás platí GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY + taška plná DÁRKŮ ke každé sex doll?!    Uvažujete nad koupí sex doll? Vyplňte DOTAZNÍK a získejte SLEVU 1 000 kč na nákup jakékoliv z naší nabídky. Dotazník ZDE

Game Lady Doll

Značka Game Lady Doll vyrábí TOP realistické panny ze silikonu, jejichž vzhled je inspirovaný hrdinkami z oblíbených videoher, vizuálem cosplay a anime. V nabídce tak najdete například sex doll se vzhledem a jménem Lara Croft (Tomb Raider), Ada Wong (Resident Evil) či Tifa (Final Fantasy). Vzhled každé panny odpovídá přesně 1:1 ženské postavě. Struktura pokožky je velmi kvalitně propracovaná – co se týče detailů i barevnosti. Všechny Game Lady Doll erotické panny jsou vytvořeny ze silikonu.V základní verzi mají luxusní gelová prsa, realistický make-up/žíly, implantované obočí a řasy, dvojitý kolenní kloub, pohyblivé oči a konfiguraci pokrčování ramen, která jim umožňuje pokrčit ramena více směrem k hlavě. Sex dolls s výškou 130 – 172 cm mají navíc ještě defaultně prémiové prsty. Až na výjimky nemají Game Lady Doll panny otvor pro orální sex – je uvedeno v detailu konkrétního produktu. Pokud nechcete o možnost orálu přijít, můžete si zvolit konfiguraci soft head – je zdarma, nicméně neumožňuje implantované vlasy, řasy a obočí. V nabídce této značky najdete i sex doll s pohyblivou čelistí, díky které jí lze manuálně nastavit ústa (zavřít/otevřít).

Akce značky Game Lady doll ZDARMA: implantované (umělé) vlasy + gelová prsa + real make up – pihy + prémium kostra v prstech na rukou + pokrčování ramen. Akce platí do konce roku 2022. Vybrané akční bonusy zdarma nám napište v 3. kroku košíku do poznámky nebo je zvolte v konfigurátoru.

17 položek celkem
Nahoru
Další produkty