Uvažujete nad koupí sex doll? Vyplňte DOTAZNÍK a získejte SLEVU 1 000 kč na nákup jakékoliv zboží z naší nabídky.                                                                                                                           Nová černoška v podniku ►Rezervujte si sexy krásku Crisabel hned teď. Dubnové HAPPY HOURS na privátu ► O víkendech si užijete za super nízké ceny ► REZERVOVAT

Game Lady Doll

Značka Game Lady Doll vyrábí TOP realistické panny ze silikonu, jejichž vzhled je inspirovaný hrdinkami z oblíbených videoher, vizuálem cosplay a anime. V nabídce tak najdete například sex doll se vzhledem a jménem Lara Croft (Tomb Raider), Ada Wong (Resident Evil) či Tifa (Final Fantasy). Vzhled každé panny odpovídá přesně 1:1 ženské postavě. Struktura pokožky je velmi kvalitně propracovaná – co se týče detailů i barevnosti.

Druhé výročí značky Game Lady. Oslavujeme ho s vámi. Ke každé objednávce sex doll od Game Lady druhá hlava Tifa ZDARMA. Tato akce platí jen do 9.5.2024

Zobrazit více

Nejprodávanější

27 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Konfigurace

Všechny Game Lady Doll erotické panny jsou vytvořeny ze silikonu.V základní verzi mají luxusní gelová prsa, která jsou díky gelové výplni na dotek i na pohled velmi realistická. Dále realistický make-up/žíly, implantované obočí a řasy, dvojitý kolenní kloub, díky němuž může sex doll nohy v kolenou pokrčit o více jak 90 stupňů nebo může stabilně klečet. Dále pohyblivé oči a konfiguraci pokrčování ramen, která jim umožňuje pokrčit ramena více směrem k hlavě. Sex dolls s výškou 130 – 172 cm mají navíc defaultně prémiovou kostru v prstech na rukou, která vám umožní ohýbat části prstů v místech, kde by normálně byly klouby – jako u reálných lidských prstů.

Až na výjimky nemají Game Lady Doll panny otvor pro orální sex – je uvedeno v detailu konkrétního produktu. Pokud nechcete o možnost orálu přijít, můžete si zvolit zdarma konfiguraci soft head – tato hlava je vyrobena z měkčího typu silikonu, který orální sex umožňuje, nicméně není možné díky tomu již zvolit implantované vlasy, řasy a obočí. V nabídce této značky najdete i sex doll s pohyblivou čelistí, díky které jí lze manuálně nastavit ústa (zavřít/otevřít). K vybrané panně navíc lze v konfigurátoru zakoupit sexy stylový obleček.

Galerie těl sex dolls Game Lady Doll