Získejte druhou službu na privátu ZDARMA ► rezervujte s kódem ZARI1+1. Akce platí 1. – 30.9 ► REZERVACE           Uvažujete nad koupí sex doll? Vyplňte DOTAZNÍK a získejte SLEVU 1 000 kč na nákup jakékoliv zboží z naší nabídky.

FJ Doll

Cílem značky FJ Doll je široká nabídka cenově dostupných sex dolls té nejvyšší kvality. Nabízí TPE panny, silikonové panny i ty v kombinaci TPE těla a hlavy ze silikonu. Kromě důrazu na detailní propracování vzhledu se FJ Doll zaměřuje i na panny patřící do kategorie Lehké sex dolls.

Konfigurace

Všechny panny mají v základní verzi hard head hlavu bez otvoru pro orál, ale zdarma si lze v konfigurátoru zvolit variantu soft head umožňující orální sex. Mezi zajímavé konfigurace patří možnost volby jakékoliv hlavy ve verzi soft head s otvorem pro orál a navíc pohyblivou čelistí, díky které lze panně manuálně nastavit míru otevření pusy. Případně pro jakoukoliv variantu hlavy pohyblivou čelist samotnou. V souladu s trendy nabízí značka FJ Doll za příplatek i volbu nižší váhy kostry (bez změny výšky a tvaru těla), díky čemuž jsou její TPE panny lehčí o 4 – 6 kg a panny ze silikonu váží dokonce o 10 – 15 kg méně. V nabídce FJ Doll najdete mnoho klasických možností, jak vylepšit sex doll: prémiovou kostru v prstech na rukou, zvukový systém, opálené bikiny, real make-up/žíly či oblíbenou robotickou konfiguraci v podobě elektrické stahovací vagíny.

Nejprodávanější

85 položek celkem
Nahoru
Další produkty