Uvažujete nad koupí sex doll? Vyplňte DOTAZNÍK a získejte SLEVU 1 000 kč na nákup jakékoliv zboží z naší nabídky.                                                                                                                           Nová černoška v podniku ►Rezervujte si sexy krásku Crisabel hned teď. Dubnové HAPPY HOURS na privátu ► O víkendech si užijete za super nízké ceny ► REZERVOVAT

FJ Doll

Cílem značky FJ Doll je široká nabídka cenově dostupných sex dolls té nejvyšší kvality. Nabízí TPE panny, silikonové panny i ty v kombinaci TPE těla a hlavy ze silikonu. Kromě důrazu na detailní propracování vzhledu se FJ Doll zaměřuje i na panny patřící do kategorie Lehké sex dolls. Zobrazit více

Nejprodávanější

85 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Konfigurace

Všechny panny mají v základní verzi hard head hlavu bez otvoru pro orál, ale zdarma si lze v konfigurátoru zvolit variantu soft head umožňující orální sex. 

Mezi zajímavé konfigurace patří možnost volby jakékoliv hlavy ve verzi soft head s otvorem pro orál a navíc pohyblivou čelistí, díky které lze panně manuálně nastavit míru otevření pusy. Případně pro jakoukoliv variantu hlavy pohyblivou čelist samotnou. 


FJ Doll nabízí i další zajímavé konfigurace zvukový systém, opálené bikiny, real make-up/žíly či oblíbenou robotickou konfiguraci v podobě elektrické stahovací vagíny.

realisticka-panna-fj-doll-odlehcena-vaha

Lehčí kostra

V souladu s trendy nabízí značka FJ Doll za příplatek i volbu nižší váhy kostry (bez změny výšky a tvaru těla), díky čemuž jsou její TPE panny lehčí o 4 – 6 kg a panny ze silikonu váží dokonce o 10 – 15 kg méně.

 

realisticka-panna-hr-doll-premium-prsty

Premium kostra v prstech na rukou

 V nabídce FJ Doll najdete mnoho klasických možností, jak vylepšit sex doll: prémiovou kostru v prstech na rukou (jen pro panny ze silikonu).

Naughty tip 

Pozvedněte milování se sex doll na další level s elektrickou stahovací vagínou. Díky této konfiguraci se bude vagína vaší realistické milenky přirozeně stahovat jako u reálné ženy a vaše milování bude intenzivnější.

Ukázka těl sex dolls FJ Doll

sex-doll-katalog-tela-silikon

Fotky