Dokonalý orální sex díky speciální pohyblivé čelisti vám nabídne Rhya a to není vše! Rhya má i elektrickou stahovací vagínu pro dokonalý zážitek. 💋 rezervujte si ji.                                         🏷️☀️🌴🍹🍉⛱️🥥Užijte si letní ochlazení cen na nákup love doll nad 20 000 Kč se slevou 7% – jen od 1. do 31. července ► kód OCHLAZENI. Nevztahuje se na, již zlevněné sex dolls.

FJ Doll

Cílem značky FJ Doll je široká nabídka cenově dostupných sex dolls té nejvyšší kvality. Nabízí TPE panny, silikonové panny i ty v kombinaci TPE těla a hlavy ze silikonu. Kromě důrazu na detailní propracování vzhledu se FJ Doll zaměřuje i na panny patřící do kategorie Lehké sex dolls. Zobrazit více

Nejprodávanější

92 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Konfigurace

Všechny panny mají v základní verzi hard head hlavu bez otvoru pro orál, ale zdarma si lze v konfigurátoru zvolit variantu soft head umožňující orální sex. 

Mezi zajímavé konfigurace patří možnost volby jakékoliv hlavy ve verzi soft head s otvorem pro orál a navíc pohyblivou čelistí, díky které lze panně manuálně nastavit míru otevření pusy. Případně pro jakoukoliv variantu hlavy pohyblivou čelist samotnou. 


FJ Doll nabízí i další zajímavé konfigurace zvukový systém, opálené bikiny, real make-up/žíly či oblíbenou robotickou konfiguraci v podobě elektrické stahovací vagíny.

realisticka-panna-fj-doll-odlehcena-vaha

Lehčí kostra

V souladu s trendy nabízí značka FJ Doll za příplatek i volbu nižší váhy kostry (bez změny výšky a tvaru těla), díky čemuž jsou její TPE panny lehčí o 4 – 6 kg a panny ze silikonu váží dokonce o 10 – 15 kg méně.

 

realisticka-panna-hr-doll-premium-prsty

Premium kostra v prstech na rukou

 V nabídce FJ Doll najdete mnoho klasických možností, jak vylepšit sex doll: prémiovou kostru v prstech na rukou (jen pro panny ze silikonu).

Naughty tip 

Pozvedněte milování se sex doll na další level s elektrickou stahovací vagínou. Díky této konfiguraci se bude vagína vaší realistické milenky přirozeně stahovat jako u reálné ženy a vaše milování bude intenzivnější.

Ukázka těl sex dolls FJ Doll

sex-doll-katalog-tela-silikon

Fotky

Videa

Provedení prsou

Provedení vagíny

Provedení zadku real doll

Provedení zad a ukázka realistické panny zezadu