Novinka v podniku: Exotická NAVA. Vyzkoušej ještě dnes! VÁNOČNÍ DÁRKY KE KAŽDÉ SEX DOLL. SLEVA 5000 Kč + paruka a oči navíc ZDARMA s kódem VANOCE2021

Doll forever

88 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Firma Doll Forever je mladá společnost založená v roce 2016. Během krátké doby se dostala na přední příčku světových výrobců realistických panen, které vyrábí jak z TPE tak ze silikonu. Doll Forever shromáždila do svého týmu designéry a manažery z konkurenčních značek, které na trhu už mnoho let působily. Skloubili know-how zkušených profesionálů a zákaznických zkušeností. Do portfolia firmy patří i úspěšná značka Piper Doll, jejíž realistické panny najdete též v našem specializovaném obchodě.

Možnost nakonfigurovat si pannu přesně podle svých snů je lákavá, že? Značka Doll Forever nabízí nespočet volitelných parametrů, díky kterým bude tvá panna naprostý originál. V nabídce je mnoho barev očí, včetně netradičních anime, červených, bílých či kočičích. Můžeš si vybrat z mnoha barev nehtů jak na rukou, tak na nohou, a dalších zajímavých možností.