Dokonalý orální sex díky speciální pohyblivé čelisti vám nabídne Rhya a to není vše! Rhya má i elektrickou stahovací vagínu pro dokonalý zážitek. 💋 rezervujte si ji.                                         🏷️☀️🌴🍹🍉⛱️🥥Užijte si letní ochlazení cen na nákup love doll nad 20 000 Kč se slevou 7% – jen od 1. do 31. července ► kód OCHLAZENI. Nevztahuje se na, již zlevněné sex dolls.

Doll-Forever

Značka Doll-Forever (Doll4ever) byla založena v roce 2016. Během krátké doby se dostala na přední příčku světových výrobců female realistických panen, které vyrábí jak z TPE, tak ze silikonu. Doll4ever patří do skupiny kooperujících značek Piper Doll, Doll House 168 a Irokebijin, které se liší designovým zaměřením. V jejím sortimentu najdete jak reálné panny, tak torza Zobrazit více

Nejprodávanější

160 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Konfigurace

Doll-Forever nabízí nespočet volitelných parametrů, díky kterým bude vaše erotická panna naprostý originál. V nabídce najdete oblíbená, luxusní gelová prsa (plněna gelem, díky kterému jsou na pohled i na dotek velmi realistická, viz video) a mnoho barev očí, včetně netradičních anime, červených, bílých či kočičích. 


Můžete si vybrat z mnoha barev nehtů jak na rukou, tak na nohou. Jedinečnými konfiguracemi Doll-Forever jsou pak dvojitý kolenní kloub EVO (umožňuje větší pokrčení kolenou a stabilitu panny například ve dřepu) či barva rtů.

Naughty tip 

Díky konfiguraci zdvojený kolenní kloub EVO bude moct vaše sex doll pokrčit nohy v kolenou o více jak 90 stupňů nebo stabilně klečet – rozšíříte si tak možnosti pozic, do kterých ji můžete polohovat. Speciální klouby jsou stabilní v kolenou, což znamená, že se panna stabilně udrží například v pozici dřepu.

Ukázka těl sex dolls Doll4ever

 

Rozsah pohybu sex dolls Doll4ever

 

 

Oficiální certifikace Naughty Harbor