ZÍSKEJ 50% VOUCHER - Vytvoř si rezervaci v podniku do 30. září a pro další návštěvu ve stejné hodnotě získáš 50% slevový voucher platný do konce roku. Je pouze na tobě, kolik voucherů získáš.

Doll forever

58 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Firma Doll Forever je mladá společnost založená v roce 2016. Během krátké doby se dostala na přední příčku světových výrobců realistických panen, které vyrábí jak z TPE tak ze silikonu. Doll Forever shromáždila do svého týmu designéry a manažery z konkurenčních značek, které na trhu už mnoho let působily. Skloubili know-how zkušených profesionálů a zákaznických zkušeností. Do portfolia firmy patří i úspěšná značka Piper Doll, jejíž realistické panny najdete též v našem specializovaném obchodě.

Možnost nakonfigurovat si pannu přesně podle svých snů je lákavá, že? Značka Doll Forever nabízí nespočet volitelných parametrů, díky kterým bude tvá panna naprostý originál. V nabídce je mnoho barev očí, včetně netradičních anime, červených, bílých či kočičích. Můžeš si vybrat z mnoha barev nehtů jak na rukou, tak na nohou, a dalších zajímavých možností.