Zažijte nezapomenutelné chvíle a užijte si dvojitou dávku potěšení se dvěma novými realistickými pannami. K Fellyn se přídává okouzlující Sophie 💋 rezervujte si ji právě teď.          Uvažujete nad koupí sex doll? Vyplňte DOTAZNÍK a získejte SLEVU 1 000 kč na nákup jakékoliv zboží z naší nabídky.

Climax Doll

Realistické panny z dílny Climax Doll (CLM) vyrábí profesionální tým z TPE i v kombinaci TPE (tělo) + silikon (hlava). TPE materiál je měkký, hladký a pružný jako skutečná lidská kůže. Základem real dolls od tohoto výrobce je pevný kovový skelet, který zvyšuje jejich životnost a nabízí flexibilní realistické pohyby. Erotické panny Climax Doll poskytují autentický zážitek klasického, orálního i análního sexu za příznivou cenu. Zobrazit více

Nejprodávanější

163 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Konfigurace

Climax Doll má široký sortiment real dolls, torz, masturbátorů, sexy nohou i mini sex dolls. Její specialitou jsou panny z kategorie velké zadky (BBW) a nabízí i jedinečné panny s modrou kůží (Saburo, Zoe). 

CLM nabízí mnoho možností, jak si nakonfigurovat real doll podle osobních preferencí. Můžete si vybrat typ ochlupení klína, kterých Climax Doll nabízí hned několik, barvu pokožky nebo luxusní gelová prsa, která jsou díky gelové výplni na dotek i na pohled velmi realistická, viz video. Anime panny s výškou 60 cm jsou vyráběny ve verzi tělo ze silikonu a hlava z vinylu – vinyl umožňuje jemnější a reálnější make-up. K vybrané panně s výškou 60 cm lze v konfigurátoru koupit stylový sexy obleček.

Climax Doll nově nabízí hlavy Mouna a Sola s pohyblivou realistickou čelistí, které lze kombinovat se všemi typy těl této značky. Čelist je jednoduše mechanicky nastavitelná a umožňuje tak změnu výraz

Naughty tip 

Konfigurace opálené pokožky v kombinaci s oblíbeným typem ochlupení klína vás dostane do kolen.

Návod k použití sex doll od Climax

Fotky

Videa

Hlava Mouna ROS s pohyblivou čelistí od Climax Doll

Climax doll - Sexy doll Školačka Chu Hua, 158 cm

Climax doll - zaujali vás torza?