Nová panna na Valentýna se vyplatí ❣ MEGA SLEVA 5000 od 12. do 25.2 s kódem VASEN24.                                                                                                                                                           VALENTÝN v podniku 🎁 2. návštěva jen za 1000 Kč s kódem: DVAKRAT. Akce platí 12.-25.2. na všechny služby.

Climax Doll

Realistické panny z dílny Climax Doll (CLM) vyrábí profesionální tým z TPE i v kombinaci TPE (tělo) + silikon (hlava). TPE materiál je měkký, hladký a pružný jako skutečná lidská kůže. Základem real dolls od tohoto výrobce je pevný kovový skelet, který zvyšuje jejich životnost a nabízí flexibilní realistické pohyby. Erotické panny Climax Doll poskytují autentický zážitek klasického, orálního i análního sexu za příznivou cenu.

Zobrazit více

Nejprodávanější

142 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Konfigurace

Climax Doll má široký sortiment real dolls, torz, masturbátorů, sexy nohou i mini sex dolls. Její specialitou jsou panny z kategorie velké zadky (BBW) a nabízí i jedinečné panny s modrou kůží (Saburo, Zoe). 

CLM nabízí mnoho možností, jak si nakonfigurovat real doll podle osobních preferencí. Můžete si vybrat typ ochlupení klína, kterých Climax Doll nabízí hned několik, barvu pokožky nebo luxusní gelová prsa, která jsou díky gelové výplni na dotek i na pohled velmi realistická, viz video. Anime panny s výškou 60 cm jsou vyráběny ve verzi tělo ze silikonu a hlava z vinylu – vinyl umožňuje jemnější a reálnější make-up. K vybrané panně s výškou 60 cm lze v konfigurátoru koupit stylový sexy obleček.

Climax Doll nově nabízí hlavy Mouna a Sola s pohyblivou realistickou čelistí, které lze kombinovat se všemi typy těl této značky. Čelist je jednoduše mechanicky nastavitelná a umožňuje tak změnu výraz

Naughty tip 

Konfigurace opálené pokožky v kombinaci s oblíbeným typem ochlupení klína vás dostane do kolen.

Návod k použití real doll od Climax

Fotky

Videa

Climax doll - Sexy doll Školačka Chu Hua, 158 cm

Climax doll - Sexy doll Školačka Chu Hua, 158 cm

Realistická panna Dračice Zaynab, 170 cm/ G-Cup - Climax Doll