Pozor, pozor! 📣 Třetí novinka za měsíc je tady a je neodolatelná! 🔥Dopřejte si nezapomenutelný zážitek s něžnou Nailah 🌸 Rezervujte si ji právě teď.                                                 Předprázdninová akce 5000 Kč na nákup sex doll – jen od 12. do 23. června ► kód TOPDOLL06. Akce platí na nákup sex doll v hodnotě nad 30000 Kč, nevztahuje se na zlevněné.

TPE panny

Ať už hledáte společnost, potěšení, nebo jen něco nového, TPE panna vám může nabídnout vše, co potřebujete. TPE dolls jsou výsledkem špičkové technologie a precizního designu. Tyto sofistikované erotické hračky jsou vyrobeny z TPE materiálu (termoplastický elastomer), který je zcela bezpečný a příjemný na dotek. Má mnoho výhod, které ho činí ideálním materiálem pro výrobu realistických sexuálních panen. Je velmi odolný a pružný.

TPE dolls jsou oblíbené pro svou měkkou a poddajnou pokožku. TPE materiál se totiž dokáže přizpůsobit teplotě těla a poskytnout tak velmi autentický zážitek. Oproti silikonu je méně odolný teplu a skvrnám. Díky neustálému vývoji dnes mohou reálností vzhledu TPE panny konkurovat těm ze silikonu. Ve srovnání se silikonovými pannami je však pořídíte za nižší cenu.

Zobrazit více

3693 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Erotické panny v podobě TPE sex dolls nemusí být jen o fyzickém a smyslovém potěšení. Mohou poskytnout také emocionální podporu – překonat osamělost nebo pomoct vypořádat se se ztrátou milované osoby. Díky širokému množství konfigurací na míru umí uspokojit každý vkus. 

Mezi značky nabízejícími velké množství TPE dolls patří především WM doll, Irontechdoll, 6YE Doll, SY Doll nebo SEDOLL. Mnoho značek má v nabídce i panny s TPE tělem a ultra realistickou hlavou ze silikonu. 

Pokud jste se rozhodli pro TPE pannu, nezapomeňte, že je to investice, která přináší radost a zároveň vyžaduje odpovědné zacházení. Proto je důležité dodržovat správné postupy při čištění a údržbě vaší TPE krásky tak, aby vám mohla sloužit co nejdéle.