Uvažujete nad koupí sex doll? Vyplňte DOTAZNÍK a získejte SLEVU 1 000 kč na nákup jakékoliv zboží z naší nabídky.                                                                                                                           Nová černoška v podniku ►Rezervujte si sexy krásku Crisabel hned teď. Dubnové HAPPY HOURS na privátu ► O víkendech si užijete za super nízké ceny ► REZERVOVAT

Údržba a obdržení

Co udělat po obdržení sex doll

Po doručení diskrétního balíčku opatrně sex doll vybalte a zkontrolujte, zda nedošlo během přepravy k jejímu poškození. Spojte tělo s hlavou.

Doporučujeme TPE pannu či silikonovu pannu před prvním použitím umýt studenou či vlažnou vodou, následně lehkým poklepáváním ručníku z mikrovlákna osušit a po uschnutí lehce napudrovat ideálně Fleshlight pudrem (případně dětským pudrem). V případě TPE materiálu se nelekněte lehkého zápachu – ten po první mytí zmizí.

Snímek obrazovky 2023-10-29 003437

Péče o sex doll v kostce

  • Čištění intimních otvorů/dutin je doporučeno provádět po každém styku 👉 Jak na správnou hygienu panny
  • Vždy používejte lubrikační gel – na vodní bázi.
  • Po umytí a oschnutí panny je vhodné povrch jejího těla lehce napudrovat dezinfekčním či dětským pudrem – prodloužíte tím její životnost, bude měkčí a příjemnější na dotek.
  • Manipulujte s pannou jemně a opatrně, především ze začátku, než se spolu dobře seznámíte.
  • Skladujte ji na suchém místě bez přístupu prachu a přímého slunečního záření. Ideálně zavěšenou ve svislé poloze zavěšenou na háku, případně na měkké podložce.
  • Oblečení a další materiály mohou na těle sex doll zanechat skvrny. Nové oblečení doporučujeme nejdříve vyprat v octové vodě. 
  • Paruku vždy myjte zvlášť a pomocí studené vody a speciálních přípravků určených pro umělé vlasy 👉 Jak správně pečovat o paruku.

Na Naughty blogu najdete mnoho dalších praktických a zajímavých článků pro spokojený život se sex doll. Nechte se inspirovat.