Využijte víkendové HAPPY HOURS v podniku ► akční ceny na služby sex dolls. Akce platí 1.- 31.12., so + ne.

Starpery

Značka Starpery je známá jednak díky vysoce kvalitnímu zpracování realistických panen, tak díky vizionářství a ambicím ve vývoji real dolls. V základní verzi jsou love dolls této značky z TPE s hlavami ze silikonu, díky kterému jsou dokonale propracované do nejmenšího detailu (mimické vrásky, pihy, struktura rtů). V nabídce najdete i sex dolls z trendy kategorie lehké pannyKaždý rok jsou při výrobě těchto panen používány stále modernější technologie, jejich těla a funkce Starpery permanentně vylepšuje. V roce 2019 byl vyvinut ultra realistický materiál TPE 3.0. V roce 2020 došlo k prvnímu snížení hmotnosti real dolls. Jejich kostry prošli v roce 2021 další technologickou inovací a jsou nyní ještě výrazněji lehčí. Nižší váha u všech Starpery realistických panen výrazně usnadňuje manipulaci při hygieně i erotických hrách. NovinkaZískejte intenzivnější zážitek při milování s real doll díky elektrické vagíně s automatickým stahováním a sáním.

Vánoční akce je tu a k sex doll nad 140 cm konfigurace a dárky. V rámci AKCE ZNAČKY získáte ZDARMA: druhou hlavu, implantované vlasy, prémium kostru v prstech na rukou, gelová prsa, pohyblivé oči, real make up žíly+pihy, zesílené zápěstí, pokrčování ramen, nohy s možností stání, stahovací vagínu se slevou jen za 1590,- a dárek. Akce platí do 31.12.2023. Vybrané akční bonusy zdarma nám napište v 3. kroku košíku do poznámky nebo je zvolte v konfigurátoru. 

Zobrazit více

Nejprodávanější

99 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Konfigurace

Značka Starpery nabízí v základní variantě panny s tělem vyrobeným z TPE materiálu a s hlavou ze silikonu. V konfigurátoru je možné si za příplatek objednat i kompletně silikonovou pannu. Včetně výběru materiálu těla si lze v rámci konfigurace vybrat mnoho zajímavých parametrů –  klouby v prstech (umožní nastavení prstů do přirozených pozic – jako u reálných rukou), soft head (hlava z velmi kvalitního měkčího silikonu umožňující orální sex – viz video). 

Dále typ prsou (plná, dutá, gelová), typ vagíny fixní (nelze měnit, při hygieně je nutno manipulovat s celou pannou, ale plně napodobuje ženské tělo) či vyndavací (vložka lze snadno vyndat, umýt či vyměnit), atraktivní opálení podle bikin (dočasná konfigurace) a další. K vybrané panně lze v konfigurátoru zakoupit sexy obleček nebo stylový doplněk.

Nově najdete ve Starpery nabídce 2 typy hlav s pohyblivou realistickou čelistí, které lze kombinovat se všemi typy těl této značky. Čelist je jednoduše mechanicky nastavitelná, umožňuje změnu výrazu sex doll a díky zubům a jazyku i intenzivnější orální sex.

Novinka 10/23: Nyní vám každá Starpery sex doll přijde s kartičkou s unikátním anti-fake kódem, který slouží k ověření její originality na stránkách výrobce ZDE.

Naughty tip 

Doporučujeme výběr těla ze silikonu v kombinaci s gelovými prsy, které díky gelové výplni působí na dotek i na pohled nejvíce realisticky – jak můžete vidět na videu.