ZÍSKEJ 50% VOUCHER - Vytvoř si rezervaci v podniku do 30. září a pro další návštěvu ve stejné hodnotě získáš 50% slevový voucher platný do konce roku. Je pouze na tobě, kolik voucherů získáš.

Starpery

26 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Značka Starpery je známá jednak díky svému vysoce kvalitnímu zpracování silikonových panen, tak díky svému vizionářství ve vývoji real dolls a sexbotů. Panny z jejich dílny mají dokonale strukturovanou kůži, která je k nerozeznání od té lidské. Každý rok jsou při výrobě jejich panen používány stále modernější technologie, jejich těla a funkce jsou permanentně vylepšovány. Cílem výrobce je v roce 2021 vytvořit nejrealističtější panny na světě, schopné komunikovat, a v dalších letech jim pak přidat funkci chůze a v neposlední řadě umělé inteligence. Starpery je zkrátka ambiciózní značka, která posouvá vývoj sexuálních panen každým rokem kupředu.

TIP - Značka Starpery nabízí v základní variantě panny s tělem vyrobeným z TPE materiálu a s hlavou ze silikonu. U tohoto výrobce je možné si objednat i sex doll vyrobenou celou ze silikonu a v rámci konfigurace si vybrat mnoho zajímavých parametrů svému vkusu přesně na míru.