Novinka v podniku: Exotická NAVA. Vyzkoušej ještě dnes! VÁNOČNÍ DÁRKY KE KAŽDÉ SEX DOLL. SLEVA 5000 Kč + paruka a oči navíc ZDARMA s kódem VANOCE2021

Starpery

34 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Značka Starpery je známá jednak díky svému vysoce kvalitnímu zpracování silikonových panen, tak díky svému vizionářství ve vývoji real dolls a sexbotů. Panny z jejich dílny mají dokonale strukturovanou kůži, která je k nerozeznání od té lidské. Každý rok jsou při výrobě jejich panen používány stále modernější technologie, jejich těla a funkce jsou permanentně vylepšovány. Cílem výrobce je v roce 2021 vytvořit nejrealističtější panny na světě, schopné komunikovat, a v dalších letech jim pak přidat funkci chůze a v neposlední řadě umělé inteligence. Starpery je zkrátka ambiciózní značka, která posouvá vývoj sexuálních panen každým rokem kupředu.

TIP - Značka Starpery nabízí v základní variantě panny s tělem vyrobeným z TPE materiálu a s hlavou ze silikonu. U tohoto výrobce je možné si objednat i sex doll vyrobenou celou ze silikonu a v rámci konfigurace si vybrat mnoho zajímavých parametrů svému vkusu přesně na míru.