Zažijte nezapomenutelné chvíle a užijte si dvojitou dávku potěšení se dvěma novými realistickými pannami. K Fellyn se přídává okouzlující Sophie 💋 rezervujte si ji právě teď.          Uvažujete nad koupí sex doll? Vyplňte DOTAZNÍK a získejte SLEVU 1 000 kč na nákup jakékoliv zboží z naší nabídky.

Starpery

Značka Starpery je známá jednak díky vysoce kvalitnímu zpracování realistických panen, tak díky vizionářství a ambicím ve vývoji real dolls. V základní verzi jsou love dolls této značky z TPE s hlavami ze silikonu, díky kterému jsou dokonale propracované do nejmenšího detailu (mimické vrásky, pihy, struktura rtů). V nabídce najdete i sex dolls z trendy kategorie lehké pannyKaždý rok jsou při výrobě těchto panen používány stále modernější technologie, jejich těla a funkce Starpery permanentně vylepšuje. V roce 2019 byl vyvinut ultra realistický materiál TPE 3.0. V roce 2020 došlo k prvnímu snížení hmotnosti real dolls. Jejich kostry prošli v roce 2021 další technologickou inovací a jsou nyní ještě výrazněji lehčí. Nižší váha u všech Starpery realistických panen výrazně usnadňuje manipulaci při hygieně i erotických hrách. NovinkaZískejte intenzivnější zážitek při milování s real doll díky elektrické vagíně s automatickým stahováním a sáním.

K sex doll od tohoto výrobce nyní dostanete v rámci AKCE ZNAČKY KONFIGURACE ZDARMA: druhá hlava, realistická kresba pokožky pihy + žíly, gelová prsa, zesílený silikon chodidlech, implantované vlasy, pohyblivé oči, gelový zadek, nohy s možností stání, pokrčování ramen a premium kostra v prstech na rukou. Jen v květnu 2024. Vybrané akční bonusy zdarma nám napište v 3. kroku košíku do poznámky nebo je zvolte v konfigurátoru.  Zobrazit více

Nejprodávanější

113 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Konfigurace

real-doll-vzhled-prsa

Typ prsou

Můžete si vybrat mezi třemi druhy prsou – dutá, plná či gelová. Doporučujeme prsa plněná gelem, a to pro všechny velikosti poprsí, jelikož jsou na pohled i na dotek nejpřirozenější a nejpříjemnější.

love-doll-zelex-konfigurace-ros-head

Realistická čelist ROS

Patříte mezi milovníky orálního sexu a rádi byste, aby byla vaše sex doll ještě realističtější? Vyberte si hlavu s pohyblivou realistickou čelistí.Starpery nabízí 2 typy hlav s konfigurací pohyblivé čelisti ROS. Hlavy lze kombinovat se všemi těly stejné značky. Pohyblivou čelist jednoduše nastavíte mechanicky (ručně). Součástí konfigurace je i realistická ústní dutina s jazykem a zuby. Hlavy s touto konfigurací mají možnost vícero výrazů, jsou reálnější a nabízejí intenzivnější orál.

realisticka-panna-starpery-konfigurace-vyhrivani-pozice

Vyhřívací systém 

Starpery nabízí možnost mazlit se a milovat se sex doll vyhřátou na teplotu lidského těla s vyhřívacím systémem Starpery 3.0. Celkem 11 vyhřívaných oblastí rozmístěných po celém těle panny (hrudník, břicho, vagína, stehna, lýtka, záda, zadeček) je vyhřáto za cca 30 minut. Užívat si teplého těla panny můžete následně více než 2 hodiny. Jedná se o inovativní rychlý systém vyhřívání s využitím grafenu. Infračervené světelné vlny grafenu navíc fungují i na úrovni fyzioterapie a navíc hubí roztoče. 

Naughty tip 

Doporučujeme kombinaci konfigurací elektrické stahovací vagíny a vyhřívacího systému Starpery 3.0. Milování s pannou vyhřátou na teplotu lidského těla, jejíž vagína vám díky automatickému stahování a sání poskytne ten nejreálnější zážitek z klasického sexu, je skutečným erotickým zážitkem, který se neomrzí.

Anti-fake ověření pravosti sex doll

Naughty Harbor oceněn, jako prodejce měsíce

Videa

Vyhřívací systém 3.0

ROS čelist od Starpery

Stahovací vagína 2.0 od Starpery

Snížení hmotnosti 4.0