Víte, že u nás platí GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY + taška plná DÁRKŮ ke každé sex doll?!    Uvažujete nad koupí sex doll? Vyplňte DOTAZNÍK a získejte SLEVU 1 000 kč na nákup jakékoliv zboží z naší nabídky. Dotazník ZDE

Starpery

Značka Starpery je známá jednak díky svému vysoce kvalitnímu zpracování silikonových panen, tak díky svému vizionářství ve vývoji real dolls a sex robotůKostry panen prošli v roce 2021 technologickou inovací a jsou nyní výrazně lehčí. Lehké sex dolls jsou trend, nižší váha výrazně usnadňuje manipulaci při hygieně i erotických hrách. TIP - Značka Starpery nabízí v základní variantě panny s tělem vyrobeným z TPE materiálu a s hlavou ze silikonu. Výrobce nabízí možnost si objednat i sex doll vyrobenou celou ze silikonu a v rámci konfigurace si vybrat mnoho zajímavých parametrů vkusu přesně na míru.

Akce značky Starpery ke koupi love doll získáte níže uvedené konfigurace zdarma. Vybrané akční bonusy zdarma nám napište v 3. kroku košíku do poznámky nebo je zvolte v konfigurátoru. ZDARMA: Novinka vyhřívací systém, pohyblivé oči, gelová prsa, pihy, nohy s možností stání a pokrčování ramen Akce platí do 14.2.2023.

 

66 položek celkem
Nahoru
Další produkty