Získejte extra konfigurace či 2. hlavu k sex doll ZDARMA -> viz kategorie AKCE ZNAČKY.    Uvažujete nad koupí sex doll? Vyplňte DOTAZNÍK a získejte SLEVU 1 000 kč na nákup jakékoliv z naší nabídky. Dotazník ZDE

Starpery

42 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Značka Starpery je známá jednak díky svému vysoce kvalitnímu zpracování silikonových panen, tak díky svému vizionářství ve vývoji real dolls a sexbotů. Panny z jejich dílny mají dokonale strukturovanou kůži, která je k nerozeznání od té lidské. Každý rok jsou při výrobě jejich panen používány stále modernější technologie, jejich těla a funkce jsou permanentně vylepšovány. Kostry panen prošli v roce 2021 technologickou inovací a jsou nyní výrazně lehčí. Nižší váha u všech Starpery sex dolls výrazně usnadňuje manipulaci při hygieně i erotických hrách.Cílem výrobce je v roce 2021 vytvořit nejrealističtější panny na světě, schopné komunikovat, a v dalších letech jim pak přidat funkci chůze a v neposlední řadě umělé inteligence. Starpery je zkrátka ambiciózní značka, která posouvá vývoj sexuálních panen každým rokem kupředu. TIP - Značka Starpery nabízí v základní variantě panny s tělem vyrobeným z TPE materiálu a s hlavou ze silikonu. U tohoto výrobce je možné si objednat i sex doll vyrobenou celou ze silikonu a v rámci konfigurace si vybrat mnoho zajímavých parametrů svému vkusu přesně na míru.

Platí pouze v květnu. Ke každé sex doll  tohoto výrobce nyní dostaneš v rámci AKCE ZNAČKY vybrané konfigurace ZDARMA: pokrčování ramen + nohy s možností stání + intimní ochlupení + soft head. Vybrané akční bonusy zdarma nám napiš v 3. kroku košíku do poznámky nebo zvol v konfigurátoru.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení