Pozor, pozor! 📣 Třetí novinka za měsíc je tady a je neodolatelná! 🔥Dopřejte si nezapomenutelný zážitek s něžnou Nailah 🌸 Rezervujte si ji právě teď.                                                 Předprázdninová akce 5000 Kč na nákup sex doll – jen od 12. do 23. června ► kód TOPDOLL06. Akce platí na nákup sex doll v hodnotě nad 30000 Kč, nevztahuje se na zlevněné.

AS Doll

Značka AS Doll vytváří realistické panny, za uživatelsky příznivou cenu, už od roku 2013. Vynikající inženýři a designéři vytvářejí panny z TPE i kombinace TPE a silikonu, jak něžné krásky s ženskými křivkami, tak male sex doll panáky a osvalené ženy mužské postavy. V nabídce najdete i interaktivní sex robotku Emmu s robotickou hlavou oplývající umělou inteligencí. Zobrazit více

Nejprodávanější

89 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Konfigurace

Na výběr u značky AS Doll máte z desítek druhů hlav, ke kterým si vyberete účes či oblíbenou barvu očí. V rámci mnoha parametrů a konfigurací si můžete zvolit například barvu kůže i vagíny, velikost a výplň prsou, tvar bradavek, pokrčování ramen (polohovací ramena obsahují speciální ramenní klouby, díky kterým můžete sex doll nastavit do vícero přirozenějších poloh – například přikrčit ramena více nahoru k hlavě), zvukový systém (díky zabudovaným senzorům reaguje sex doll na doteky v intimních místech vzdycháním a slastným sténáním) či vyhřívací systém (konfigurace umožňující nahřát pannu na příjemných 37 °C).

Naughty tip 

Hledáte mužského společníka s permanentní erekcí? AS Doll nabízí dva atraktivní panáky – Kendrica a Granta.

Videa

Jedinečná, cenově dostupná Sex robotka Emma

Uchycení hlavy k tělu sex doll

Pohyblivost kostry těla sex doll

Pohyblivost ruky sex doll

Jak našroubovat hlavu k tělu sex doll