Získejte druhou službu na privátu ZDARMA ► rezervujte s kódem ZARI1+1. Akce platí 1. – 30.9 ► REZERVACE           Uvažujete nad koupí sex doll? Vyplňte DOTAZNÍK a získejte SLEVU 1 000 kč na nákup jakékoliv zboží z naší nabídky.

Jiusheng Doll

Značka Jiusheng Doll (2018) se specializuje na superrealistické silikonové panny, TPE panny i ty v kombinaci TPE (tělo) a silikonu (hlava). Díky nabídce robotické konfigurace pohyblivých boků najdete tyto panny i v kategorii Sex robot. Realistické panny Jiusheng jsou spíše než erotickou pomůckou uměleckým dílem vysoké kvality. Za značkou stojí totiž profesionální sochař s mnohaletou praxí tvorby figurín, který dbá na dokonalou propracovanost všech detailů – jak obličeje, tak těla. Dokonce i obočí a řasy jsou ručně implantovány jedna po druhé.

Zobrazit více

Nejprodávanější

59 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Konfigurace

Značka rozděluje své sex dolls do dvou produktových sérií. Ty se vzhledem a velikostí těla dospělých žen (adult size) jsou označeny standardně jako Jiusheng. Naopak ty se vzhledem mladých roztomilých lolitek najdete v popisku produktu označeny jako MLW Dolls.

Jak je běžné, superrealistické silikonové hlavy nemají otvor pro orál, ale v konfigurátoru si lze zvolit hlavu typu soft head, která ho poskytuje. Vybrané hlavy mají navíc pohyblivou čelist (umožňuje manuální nastavení úst). Jiusheng silikonové panny mají defaultně realistický body make-up, u TPE panen je ho potřeba zvolit míru propracovanosti make-upu v rámci konfigurace (Body make-up S nebo S+).

V nabídce Juisheng najdete 3 oblíbené robotické konfigurace. Elektrickou stahovací vagínu, pohyblivé boky (realistické kroužení boky zvyšuje sexuální prožitek) a pohyblivý krk (simuluje reálné pohyby při orálním sexu). Všechny tyto konfigurace jsou vhodné pro panny ze silikonu i TPE vysoké 145 cm a víc.