Využijte víkendové HAPPY HOURS v podniku ► akční ceny na služby sex dolls. Akce platí 1.- 31.12., so + ne.

SMdoll

TPE panny i silikonové panny z dílny SMdoll jsou díky své realističnosti a propracovanosti detailů oblíbené po celém světě. Některé z nich ze série seamless nemají odnímatelnou hlavu (podobně jako sex dolls od značky Piper Doll) – pevné spojení těla a hlavy dodává těmto sexy dolls (Karima, Kyra, Mara) velmi realistický vzhled. Díky flexibilní kloubové kostře lze nastavit love doll do jakékoliv sexuální polohy s jistotou, že si nikdy nebude stěžovat na nepohodlí. SMdolls panny mají 3 plně funkční erotické otvory: vagínu, análek a ústa (pro orální sex i deepthroat).

Zobrazit více

Nejprodávanější

126 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Konfigurace

Konfigurace

Reálné panny z dílny SMdoll poskytují pestré možnosti konfigurací na míru. Stačí si vybrat barvu očí, vlasů, kůže, typ vagíny mezi fixní (nejvěrněji imituje tělo reálné ženy, nicméně při hygieně je třeba manipulovat s celou pannou) či vyndavací (vaginální vložku lze snadno vyndat, umýt či vyměnit za jinou) a mnohé další individuální parametry. Konfigurace snížená hmotnost je vhodná pouze pro panny ze silikonu a výšky 136 cm L-Cup, 150 cm C-Cup, 156 cm A-Cup, 157 cm C-Cup a 168 cm C-Cup.

Všechny TPE hlavy si lze za příplatek objednat i ve verzi ze silikonu, díky kterému získají vyšší míru realističnosti, ale zároveň ztratí možnost otvoru pro orální sex. Variantou je silikonová hlava ve verzi/konfiguraci soft head, která orál poskytuje. Mezi oblíbené konfigurace patří měkký gelový zadek (jen pro TPE panny, gelová výplň činí zadeček měkkčím a na dotek reálnějším) či zasouvací náhradní penis pro snadnou změnu female sex doll na shemale – viz video.

Naughty tip 

Chcete dosáhnout velmi reálného vzhledu vaší sex doll? Vyberete si jednu z krásek v provedení seamless, které mají hlavu napevno spojenou s tělem.