Uvažujete nad koupí sex doll? Vyplňte DOTAZNÍK a získejte SLEVU 1 000 kč na nákup jakékoliv zboží z naší nabídky.                                                                                                                           Nová černoška v podniku ►Rezervujte si sexy krásku Crisabel hned teď. Dubnové HAPPY HOURS na privátu ► O víkendech si užijete za super nízké ceny ► REZERVOVAT

Dolls Castle

Značka Dolls Castle byla založena v roce 2016. Nabízí velmi komplexní a širokou nabídku realistických panen vyrobených jak z TPE materiálu, tak ze silikonu. V sortimentu Dolls Castle najdete i hybridní sex dolls s TPE tělem a hlavou ze silikonu, mini sex dolls, malé panny, sex dolls se vzhledem Evropanek, Asiatek i anime krásky. 

Právě anime panny s velkým podílem netradičních mimozemšťanek činí tuto značku nepřehlédnutelnou a jedinečnou. Stejně tak velmi žádaná konfigurace v podobě snížení hmotnosti. Díky skladu v Evropě se navíc z vybrané sex doll můžete radovat už za 10 dní. Zobrazit více

Nejprodávanější

134 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Konfigurace

Doll Castle nabízí velké množství konfigurací. Kromě základních možností jako je barva očí, volba paruky nebo typ prsou, zde najdete i oblíbené konfigurace v podobě prémiové kostry v prstech na rukou, elektrické stahovací vagíny, zvukového a vyhřívacího systému.

  • Využijte možnost zvolit si konfigurace elektrické stahovací vagíny, zvukového a vyhřívacího systému dohromady a užívejte si s vaší sex doll na maximum.

U panen této značky si můžete vybrat i netradiční barvu kůže – modrou, červenou, zelenou – pokud ji panna nemá již v základní verzi, lze si ji vybrat za příplatek v konfigurátoru. U TPE panen je možné si vybrat Body make-up, který poskytuje ještě realističtější a detailněji proracovaný vzhled pokožky. Panny ze silikonu mají Body make-up defaultně.

Milovníci orálu ocení, že všechny silikonové hlavy Dolls Castle jsou defaultně vyrobeny z měkčího soft silikonu a uzpůsobeny pro orální sex. Stejně tak havy z TPE materiálu mají otvor pro orál.

Velmi vítanou je pak konfigurace snížení hmotnosti o cca 10 až 12 kg, která je dostupná pro TPE panny s váhou nad 45 kg a pro všechny panny ze silikonu.

Naughty tip

Vzrušují vás ženy s netradičním vzhledem? Nabídka anime panen a mimozemšťanek je u Dolls Castle jednou z největších na trhu s realistickými pannami.

Galerie těl od Dolls Castle

Balení sex doll od Dolls Castle

sex-doll-package-dolls-castle

sex-doll-package-dolls-castle-2

Fotky z výroby Dolls Castle

Videa

Elektrická stahovací vagína část 1. Dolls Castle

Elektrická stahovací vagína část 2. Dolls Castle

Lubrikovaná vagína od Dolls Castle