Využijte víkendové HAPPY HOURS v podniku ► akční ceny na služby sex dolls. Akce platí 1.- 31.12., so + ne.

SY Doll

První realistické panny značky SY Doll spatřily světlo světa v roce 2015. Vybírat můžete mezi TPE pannami, silikonovými pannami i kombinacemi materiálů (TPE + silikon), sexy dolls, panáků male sex dolls i sex roboty. SY Doll disponuje sklady v Evropě i USA, díky kterému je doba doručení skladových panen jen 10 dní. Bezúdržbový TPE povrch SY Doll panen je reálný a příjemný na dotek – stejně jako lidská kůže. Kromě intimní uživatelské bezpečnosti (nulový obsah ftalátů, změkčovadel) rychle přejímá lidské teplo při kontaktu, je matnější a má menší sklony k lepivosti. Šetří čas při údržbě a velmi zvyšuje uživatelský komfort. 

Zobrazit více

Nejprodávanější

298 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Ten je vysoký i díky velmi odolné nerezové kostře vybavené množstvím kloubů – napolohování dokonale anatomicky zpracované sex doll do požadované polohy je tak snadné i u těžší modelů. Výrobce realistických panen SY Doll se pyšní hned několika zajímavými prvenstvími – Zrzka Katana je aktuálně (2022) sexuální pannou s největším zadkem na trhu (61 kg) a Brunetka Serene je největší, co se týče výšky (176 cm).

Konfigurace

SY Doll sexuální panny potěší svého majitele 3 reálně strukturovanými milostnými otvory pro anální, orální a klasické sex. Šukací pannu si můžete nakonfigurovat přesně na míru vlastnímu vkusu. Mezi oblíbené konfigurace patří lubrikovaná vagína (přidáním několika kapek vody na povrch TPE, který je speciálně upraven, dojde k jeho “samozvlhčení” a není nutné používat lubrikační gel), prémiová kostra v prstech na rukou (umožní ohýbat a polohovat prsty tak jako u živé ženy), pokrčování ramen (speciální ramenní klouby, díky kterým můžete sex doll nastavit do vícero přirozenějších poloh – například přikrčit ramena více nahoru k hlavě), typ intimního ochlupení či nasazovací tvrdý penis (viz video), pomocí kterého během pár vteřin změníte pannu na transku. Díky konfiguraci elektrické vagíny s funkcí automatického sání a stahování, si můžete s pannou po jejím připojení do elektrické zásuvky vychutnat interaktivní vaginální sex. 

U vybraných hlav si můžete zvolit pohyblivou čelist, která umožňuje manuální nastavení velikosti ústního otvoru – kromě možnosti změny výrazu tváře ocení tuto konfiguraci všichni milovníci orálního sexu.

Mezi jedinečné customizace značky SY Doll patří robotická konfigurace umožňující sex doll přirážet při klasickém sexu. Díky schopnosti aktivního pohybování / kroužení boky při milování, jež zintenzivňuje styk s umělou pannou, najdete tyto panny i kategorii Sex robot

  • Jednoduchá obsluha – stačí stisknout tlačítko.
  • 2 verze napájení – integrovaná baterie nebo adaptér na připojení do zásuvky.
  • Po 2 hodinách pohybu je třeba nechat pannu na 10 – 30 minut odpočívat = vypnout.
  • Zdířka pro napájecí elektrický kabel na levém boku panny nesmí přijít do přímého kontaktu s vodou. Můžete ji omýt či osprchovat, jen pokud není zapojena do elektřiny a pokud zdířku ochráníte proti průniku vody.

Naughty tip 

Jste milovníky klasického sexu? Schopnost stahování svalů ve vagíně nyní může mít i vaše sex doll. Zvolte si konfiguraci elektrické vagíny s funkcí automatického sání a stahování. Pannu stačí připojit do elektrické zásuvky pomocí přiloženého kabelu a začít si vychutnávat realistické milování.