Pozor, pozor! 📣 Třetí novinka za měsíc je tady a je neodolatelná! 🔥Dopřejte si nezapomenutelný zážitek s něžnou Nailah 🌸 Rezervujte si ji právě teď.                                                 Předprázdninová akce 5000 Kč na nákup sex doll – jen od 12. do 23. června ► kód TOPDOLL06. Akce platí na nákup sex doll v hodnotě nad 30000 Kč, nevztahuje se na zlevněné.

SY Doll

První realistické panny značky SY Doll spatřily světlo světa v roce 2015. Vybírat můžete mezi TPE pannami, silikonovými pannami i kombinacemi materiálů (TPE + silikon), sexy dolls, panáků male sex dolls i sex roboty. SY Doll disponuje sklady v Evropě, díky kterému je doba doručení skladových panen jen 10 dní. Bezúdržbový TPE povrch SY Doll panen je reálný a příjemný na dotek – stejně jako lidská kůže. Kromě intimní uživatelské bezpečnosti (nulový obsah ftalátů, změkčovadel) rychle přejímá lidské teplo při kontaktu, je matnější a má menší sklony k lepivosti. Šetří čas při údržbě a velmi zvyšuje uživatelský komfort.  Zobrazit více

Nejprodávanější

328 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Konfigurace

SY Doll sexuální panny potěší svého majitele 3 reálně strukturovanými milostnými otvory pro anální, orální a klasické sex. Šukací pannu si můžete nakonfigurovat přesně na míru vlastnímu vkusu. Mezi oblíbené konfigurace patří lubrikovaná vagína (přidáním několika kapek vody na povrch TPE, který je speciálně upraven, dojde k jeho “samozvlhčení” a není nutné používat lubrikační gel), prémiová kostra v prstech na rukou (umožní ohýbat a polohovat prsty tak jako u živé ženy), pokrčování ramen (speciální ramenní klouby, díky kterým můžete sex doll nastavit do vícero přirozenějších poloh – například přikrčit ramena více nahoru k hlavě), typ intimního ochlupení či nasazovací tvrdý penis (viz video), pomocí kterého během pár vteřin změníte pannu na transku. Díky konfiguraci elektrické vagíny s funkcí automatického sání a stahování, si můžete s pannou po jejím připojení do elektrické zásuvky vychutnat interaktivní vaginální sex. 

Sex dolls Kimia, Elliana, Kaelie, Beeba, Naya, Aurelia, Aria, Marciana a Ximena mají nyní pohyblivou čelist, která umožňuje manuální nastavení velikosti ústního otvoru – kromě možnosti změny výrazu tváře ocení tuto konfiguraci všichni milovníci orálního sexu.

Sex robot – pohyblivé boky - obr 2

Mezi jedinečné konfigurace značky SY Doll patří robotická konfigurace umožňující sex doll přirážet při klasickém sexu. Díky schopnosti aktivního pohybování / kroužení boky při milování, jež zintenzivňuje styk s umělou pannou, najdete tyto panny i kategorii Sex robot

  • Jednoduchá obsluha – stačí stisknout tlačítko.

  • 2 verze napájení – integrovaná baterie nebo adaptér na připojení do zásuvky.

  • Po 2 hodinách pohybu je třeba nechat pannu na 10 – 30 minut odpočívat = vypnout.

  • Zdířka pro napájecí elektrický kabel na levém boku panny nesmí přijít do přímého kontaktu s vodou. Můžete ji omýt či osprchovat, jen pokud není zapojena do elektřiny a pokud zdířku ochráníte proti průniku vody.

 

Naughty tip 

Jste milovníky klasického sexu? Schopnost stahování svalů ve vagíně nyní může mít i vaše sex doll. Zvolte si konfiguraci elektrické vagíny s funkcí automatického sání a stahování. Pannu stačí připojit do elektrické zásuvky pomocí přiloženého kabelu a začít si vychutnávat realistické milování.

Videa


Hlava s pohyblivou čelistí M1


Sex robot – pohyblivé boky


Elektrická stahovací vagína