Získejte druhou službu na privátu ZDARMA ► rezervujte s kódem ZARI1+1. Akce platí 1. – 30.9 ► REZERVACE           Uvažujete nad koupí sex doll? Vyplňte DOTAZNÍK a získejte SLEVU 1 000 kč na nákup jakékoliv zboží z naší nabídky.

ILDoll

Značka ILDoll úspěšně vstoupila na trh s realistickými pannami v roce 2018. Soustředí se především na ultra realistický vzhled a dokonalou texturu pokožky. Na kůži můžete vidět prosvítající žilky, drobné pigmentace a pihy. Pro výrobu sex dolls z řady Hyper Realistic (HR) se využívají moderní 3D konstrukční modely a technologie 3D tisku.

Zobrazit více

Nejprodávanější

15 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Konfigurace

V základní verzi jsou reálné panny značky ILDoll vyrobeny z TPE materiálu, za příplatek můžete mít pannu celou ze silikonu. Sex doll ze silikonu je detailněji propracovaná a více realistická. Snadněji se opravuje a čistí. Oproti TPE materiálu ale není silikon tak měkký na dotek a je méně elastický. Stačí si tuto variantu vybrat v konfigurátoru u konkrétní panny.

V rámci pestrých konfigurací si můžete uzpůsobit erotickou pannu na míru osobnímu vkusu a preferencím. Mezi oblíbené patří tetování (dočasná konfigurace), implantované obočí, řasy či vlasy. 

Naughty tip 

Využijte možnosti pořídit si pannu celou ze silikonu, díky kterému bude její pokožka vyvedena do nejmenšího detailu s nesmírně velkou mírou realističnosti, které s TPE materiálem nelze v takové míře dosáhnout.