Nová panna na Valentýna se vyplatí ❣ MEGA SLEVA 5000 od 12. do 25.2 s kódem VASEN24.                                                                                                                                                           VALENTÝN v podniku 🎁 2. návštěva jen za 1000 Kč s kódem: DVAKRAT. Akce platí 12.-25.2. na všechny služby.

Real Lady

Značka Real Lady vyrábí ultra realistické panny silikonové panny, které jsou skutečně nadstandardně vyvedené do nejmenších detailů. Křivky těl Real Lady panen jsou k nerozeznání od živých žen. Na jejich reálné a měkké pokožce najdete přirozené záhyby, drobné vrásky a struktury téměř 100% odpovídající lidské pokožce. Dokonale provedené jsou samozřejmě i milostné otvory a prsa. Real Lady blízce kooperuje se společností Irontechdoll a sdílejí stejně bohatou nabídku konfigurací

Zobrazit více

 

Nejprodávanější

16 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Konfigurace

Všechny sex dolls jsou vyrobeny ze silikonu, který umožňuje to nejrealističtější provedení detailů těla a obličeje. Real Lady panny mají velmi realisticky propracovanou vagínu, včetně stydkých pysků a análního otvoru. Rovněž její umístění plně kopíruje skutečné ženy. 

Se sex dolls tak vyzkoušet jakékoliv oblíbené pozice a vychutnat si je na maximum. Mají speciální kloubová chodidla s vylepšenou kostrou, díky které jsou jejich prsty na nohou pohyblivé a zachovávají si autentický a přirozený vzhled.

Silikonové hlavy nemají standardně otvor pro orál, ale lze si v konfigurátoru zvolit hlavu ve variantu soft head z měkčího silikonu, která orální sex nabízí. Kromě klasických konfigurací barvy očí, vlasů, nebo typu ochlupení, nabízí Real Lady i oblíbenou elektrickou stahovací vagínu, která se kromě stahování předehřívá a vibruje.

Na výběr máte 2 Sex robot konfigurace: 

  • Díky konfiguraci Sex robot – orální funkce, při které panna hýbe hlavou a přiráží jako živá žena, si vychutnáte intenzivní orální sex. Lze ji kombinovat se standardním i pohyblivým tělem Real Lady.
  • Silikonová panna s robotickou konfigurací Sex robot – pohyblivé tělo přirozeně hýbe hrudníkem a pohybuje boky. Lze kombinovat s elektrickou stahovací vagínou i orální robotickou funkcí.

Naughty tip

Pokud nechcete přijít o možnost orálního sexu s dokonale reálnou silikonovou pannou Real Lady, zvolte si v konfigurátoru variantu hlavy soft head. Vybrané hlavy mají navíc speciální pohyblivou čelist ROS, která umožňuje manuálně otevírat a zavírat panně ústa.