Pozor, pozor! 📣 Třetí novinka za měsíc je tady a je neodolatelná! 🔥Dopřejte si nezapomenutelný zážitek s něžnou Nailah 🌸 Rezervujte si ji právě teď.                                                 Předprázdninová akce 5000 Kč na nákup sex doll – jen od 12. do 23. června ► kód TOPDOLL06. Akce platí na nákup sex doll v hodnotě nad 30000 Kč, nevztahuje se na zlevněné.

Real Lady

Značka Real Lady vyrábí ultra realistické panny silikonové panny, které jsou skutečně nadstandardně vyvedené do nejmenších detailů. Křivky těl Real Lady panen jsou k nerozeznání od živých žen. Na jejich reálné a měkké pokožce najdete přirozené záhyby, drobné vrásky a struktury téměř 100 % odpovídající lidské pokožce. Dokonale provedené jsou samozřejmě i milostné otvory a prsa. Real Lady blízce kooperuje se společností Irontechdoll a sdílejí stejně bohatou nabídku konfigurací Zobrazit více

Nejprodávanější

16 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Konfigurace

Všechny sex dolls jsou vyrobeny ze silikonu, který umožňuje to nejrealističtější provedení detailů těla a obličeje. Real Lady panny mají velmi realisticky propracovanou vagínu, včetně stydkých pysků a análního otvoru. Rovněž její umístění plně kopíruje skutečné ženy. 

Se sex dolls tak vyzkoušet jakékoliv oblíbené pozice a vychutnat si je na maximum. Mají speciální kloubová chodidla s vylepšenou kostrou, díky které jsou jejich prsty na nohou pohyblivé a zachovávají si autentický a přirozený vzhled.

Silikonové hlavy nemají standardně otvor pro orál, ale lze si v konfigurátoru zvolit hlavu ve variantu soft head z měkčího silikonu, která orální sex nabízí. Kromě klasických konfigurací barvy očí, vlasů, nebo typu ochlupení, nabízí Real Lady i oblíbenou elektrickou stahovací vagínu, která se kromě stahování předehřívá a vibruje.

Na výběr máte 2 Sex robot konfigurace: 

  • Díky konfiguraci Sex robot – orální funkce, při které panna hýbe hlavou a přiráží jako živá žena, si vychutnáte intenzivní orální sex. Lze ji kombinovat se standardním i pohyblivým tělem Real Lady.
  • Silikonová panna s robotickou konfigurací Sex robot – pohyblivé tělo přirozeně hýbe hrudníkem a pohybuje boky. Lze kombinovat s elektrickou stahovací vagínou i orální robotickou funkcí.
sex-robot-irontech-doll-pohyblive-telo

Sex robot – pohyblivé tělo

Robotircké pohyblivé tělo přirozeně hýbe hrudníkem a pohybuje boky. Lze kombinovat s elektrickou stahovací vagínou i orální robotickou funkcí.

sex-robot-irontech-doll-oral

Sex robot – orální funkce

Oral při kterém panna hýbe hlavou a přiráží jako živá žena, si vychutnáte intenzivní orální sex. Lze ji kombinovat se standardním i pohyblivým tělem Real Lady.

Naughty tip

Pokud nechcete přijít o možnost orálního sexu s dokonale reálnou silikonovou pannou Real Lady, zvolte si v konfigurátoru variantu hlavy soft head. Vybrané hlavy mají navíc speciální pohyblivou čelist ROS, která umožňuje manuálně otevírat a zavírat panně ústa.

Detaily těla sex doll 170cm

Pro vás