Zažijte nezapomenutelné chvíle a užijte si dvojitou dávku potěšení se dvěma novými realistickými pannami. K Fellyn se přídává okouzlující Sophie 💋 rezervujte si ji právě teď.          Uvažujete nad koupí sex doll? Vyplňte DOTAZNÍK a získejte SLEVU 1 000 kč na nákup jakékoliv zboží z naší nabídky.

XY Doll

Značka XY Doll vyrábí TOP realistické panny ze silikonu a TPE od roku 2018 – v super poměru ceny a kvality. Profesionální tým, od 3D modelářů po zkušené produktové manažery, si klade za cíl uspokojovat sexuální a společenské potřeby svobodných a osamělých lidí. XY Doll chrání své výrobky pomocí Antifake systému, který umožňuje ověřit originalitu každé sex doll pocházející z této dílny. Sexuální panny XY Doll jsou vyrobeny z vylepšeného TPE, který je bez zápachu, odolnější vůči vnějším vlivům i trhání. Těla panen jsou vyrobena 1:1 podle replik skutečných lidí a mají velmi věrnou texturu kůže. Zobrazit více

Nejprodávanější

85 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Konfigurace

Většina XY Doll panen má v základní verzi tělo z TPE materiálu a hlavu ze silikonu. U love dolls s parametry 148 cm / C-cup, 158 cm / C-cup a 168 cm / C-cup si můžete v konfigurátoru zvolit provedení těla i hlavy ze silikonu – silikonové provedení umožňuje detailnější propracování. V nabídce XY Doll ale najdete i celosilikonové panny již v základní verzi. 

Sex dolls tohoto výrobce nemají otvor pro orální sex a všechny panny se silikonovým tělem mají pouze vagínu (nemají anální otvor). Defaultně mají všechny implantované obočí, řasy a luxusní gelová prsa, která jsou díky gelové výplni reálnější jak na pohled, tak na dotek.

Nabídka konfigurací XY Doll je široká a můžete si vybrat ze všech aktuálně nejoblíbenější vylepšení: prémiovou kostru v prstech na rukou, pokrčování ramen, fixní či vyndavací vagínu, nohy s možností stání, implantované vlasy, dvojitý kolenní kloub (pro možnost více pokrčit nohy v kolenou a stabilitu při klečení), zvukový systém či lubrikovanou vagínu (přidáním několika kapek vody na povrch TPE, který je speciálně upraven, dojde k jeho “samozvlhčení” a není tak již nutné používat lubrikační gel).

Vyhřívací systém, jež aplikuje XY Doll do svých panen, je na bázi vody. Do externí ohřívací nádoby stačí nalít vodu, připojit ho do elektrické zásuvky a pomocí 2 hadiček k tělu sex doll. Ta má na lýtku k tomu dva určené konektory. Po zapnutí začne teplá vody proudit jejím tělem a vyhřívat ji.

Naughty tip 

Preferujete u sex doll vysokou míru propracovanosti detailů na těle a obličeji? Vybere si v konfigurátoru variantu těla a hlavy ze silikonu. Rozdíly mezi TPE  a silikonem zjistíte zde.

Fotky

Ukázka těl sex dolls XY Doll

real-doll-xycolo-nabidka-tela

Videa

Vyhřívací systém na vodní bázi