Využijte víkendové HAPPY HOURS v podniku ► akční ceny na služby sex dolls. Akce platí 1.- 31.12., so + ne.

Irokebijin

Seznamte se s výjimečnými realistickými pannami z dílny Irokebijin. Jsou tou nejlepší volbou pro všechny milovníky anime, protože právě z tohoto stylu vycházejí. Jsou pohádkově krásné, sexy a vyrobeny s tou největší péčí ze silikonu či TPE materiálu. Značka Irokebijin je dceřinou firmou společnosti Doll Forever, stejně jako známé značky Piper Doll či Doll house 168. Každá z firem se specializuje na určitý typ sex dolls a specialitou Irokebijin jsou právě jedinečné anime panny a především malé sex dolls.

Zobrazit více

Nejprodávanější

83 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Konfigurace

Silikonové panny jsou vyráběny s gelovými prsy (plněna gelem a na pohled a dotek velmi realistická) a TPE sex dolls s dutými prsy (bez výplně). Co se týče výšky panen, najdete je především v kategorii malé sex dolls. K vybrané panně lze v konfigurátoru zakoupit sexy obleček nebo stylový doplněk.

A přestože všechny Irokebijin love dolls postrávají orální otvor (ústa nejsou vhodná pro orální sex), mají fixní vagínu (plně napodobuje ženské tělo, ale při hygieně je třeba manipulovat s celou pannou a vložka nelze měnit) a nohy bez možnosti stání, díky ostatním volitelným parametrům bude vaše anime kráska naprostý originál. V nabídce této značky si můžete vybrat například barvu očí, včetně netradičních anime tvarů. 

Naughty tip 

Patříte mezi milovníky anime a hentai krásek? V nabídce Irokebijin – specialisty na realistické panny s anime vzhledem – si zaručeně vyberete dívků svých nestydatých snů. Nechte se inspirovat erotickou povídkou s názvem Anime sen