Využijte víkendové HAPPY HOURS v podniku ► akční ceny na služby sex dolls. Akce platí 1.- 31.12., so + ne.

Gynoid

Společnost Gynoid se zaměřuje na výzkum a vývoj ultra realistických panen ze silikonu. Menší sortiment do nejmenších detailů propracovaných silikonových panen, které jsou uměleckými sběratelskými kousky s odpovídající cenou, ocení hlavně milovníci luxusního zboží. Nejen ti se mohou těšit na novinku v podobě Android model 8, který aktuálně čeká na uvedení na trh. Na výrobě prémiových love dolls se podílí umělci a speciální 3D technika modelování, díky které vznikají neuvěřitelně reálné kopie skutečných žen. Vyrobeny jsou z platinového silikonu, kostru mají z pevné, ale lehké slitiny. Díky velmi flexibilním kloubům mají erotické panny značky Gynoid velmi realistické pohybové možnosti, které skvěle doplňují kvalitu a ultra realističnost provedení povrchu těla.

Zobrazit více

Nejprodávanější

24 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Konfigurace

Mezi nejoblíbenější konfigurace Gynoid patří volba hloubky vagíny, struktury vaginální dutiny, soft head (hlava z měkčího silikonu poskytující orální sex, viz video) či varianta zpevněných chodidel firm feet – jedná se o vylepšení v podobě tvrdšího silikonu na kotnících panny.

Naughty tip 

Zabraňte poškození nohou vaší silikonové krásky pomocí konfigurace firm feet.  A pokud jste fanoušky orálního sexu, neobejdete se bez možnosti soft head – hlavy z měkčího silikonu, která vás dokonale uspokojí.