💜Užijte si na privátu se slevou 500 Kč ► zadejte při rezervaci online či po telefonu kód CHCISLEVU500. Platí jen do 30.6.            SLEVA 3000 Kč za podněty ke zlepšení našich služeb. Pište na [email protected]. Akce ZLEPŠUJEME platí 1. – 30.6.       Skladové panny Nana, Natali za EXTRA NÍZKÉ CENY->100% nové a nepoužité.

OR Doll

Reálné panny značky OR Doll, která byla založena již v roce 2005, jsou vyráběny z termoplastického elastomeru (TPE) s důrazem na dokonalý realistický vzhled, funkčnost a odolnost. Vybrat si pannu můžete z mnoha velikostí a několik desítek tváří (hlav). Výrobci realistických panen OR Doll, WM doll a YL Doll nabízejí stejný typ hlav, které jsou v rámci těchto tří značek plně kompatibilní.

Zobrazit více

Nejprodávanější

139 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Konfigurace

OR Doll panny mají velmi kvalitní, flexibilní kloubový skelet, dokonale tvarovaná těla včetně sexuálních otvorů, jemnou a měkkou kůži z TPE. Mnoho variant konfigurací – barva kůže, vagíny, bradavek, gelová prsa, intimní ochlupení a další –, vám umožní stvořit opravdový originál.

Pouze v nabídce OR Doll najdete i speciálně upravené trans sex dolls, které mají v intimní oblasti 3 otvory. Jeden otvor slouží pro upevnění odnímatelného tvrdého penisu. Druhý otvor je klasická fixní vagína a třetí otvor je anální, který nabízí realistické uspokojení všem milovníkům análního sexu.

Naughty tip 

Patříte mezi milovníky shemale realistických panen? Vyberte si sex doll, která má kromě vagíny a análu i tvrdý penis, který během chvilky sundáte/nandáte. Zasouvací náhradní penis má dvě části. Samotný penis, jež zůstává vně těla panny, a část, která se vsune do vagíny.