Využijte víkendové HAPPY HOURS v podniku ► akční ceny na služby sex dolls. Akce platí 1.- 31.12., so + ne.

Piper Doll

Značka Piper Doll je profesionální výrobce sex dolls, které nemají odnímatelnou hlavu. Pevné spojení těla a hlavy dodává panám velmi realistický vzhled. Všechny sex dolls této značky jsou bezešvé – na těle a hlavě nemají viditelné švy. Jsou vyrobeny ze silikonu či TPE materiálu, propracované do nejmenšího detailu. Piper Doll vyvinuli i vlastní unikátní kovovou kostru, díky které působí pohyby jejich sexuálních panen jako pohyby skutečných žen. Výrobce Piper doll patří do skupiny kooperujících značek Doll-Forever, Doll House 168 a Irokebijin. V sortimentu této značky najdete šukací panny pestrých tělesných typů i torza

Zobrazit více

Nejprodávanější

108 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Konfigurace

Vyberte si z mnoha konfigurací. Můžete si zvolit barvu pleti, rtů i vagíny či dvojitý kolenní kloub EVO, díky němuž může sex doll nohy v kolenou pokrčit o více jak 90 stupňů nebo může stabilně klečet. Také prsa vám Piper doll umožní zvolit si na míru ze tří různých typů (plná, dutá, gelová – tento typ prsou plněných gelem doporučujeme pro jejich vysokou míru realističnosti, viz video), včetně barvy a velikosti bradavek. 

Některé sex dolls z TPE jsou i ve verzi Affordable – mají části těla vyplněné pěnou – a jsou díky tomu levnější. Jedná se o reálné panny: Mein, 130 cm / D-Cup, Liah, 150 cm / K-Cup, Ayrin, 160 cm / L-Cup.

V nabídce toho výrobce najdete mnoho malých a středně velkých sex dolls. Můžete si zvolit pannu ze silikonu či z TPE materiálu. U silikonových panen nabízí Piper Doll oblíbenou konfiguraci zesíleného zápěstí, která vám umožní bezpečně nastavit panu do vícero sexuální poloh (například pozice pejska), a měkkého zadku, který je plněn měkčím materiálem a po dotyku se přirozeně vlní či třese. K vybrané panně lze v konfigurátoru zakoupit sexy obleček nebo stylový doplněk.

Naughty tip 

Pokud si zvolíte sex doll vyrobenou ze silikonu, doporučujeme využít konfiguraci zesíleného zápěstí a měkkého zadku, který se po plácnutí realisticky třese.