Pozor, pozor! 📣 Třetí novinka za měsíc je tady a je neodolatelná! 🔥Dopřejte si nezapomenutelný zážitek s něžnou Nailah 🌸 Rezervujte si ji právě teď.                                                 Předprázdninová akce 5000 Kč na nákup sex doll – jen od 12. do 23. června ► kód TOPDOLL06. Akce platí na nákup sex doll v hodnotě nad 30000 Kč, nevztahuje se na zlevněné.

Piper Doll

Značka Piper Doll je profesionální výrobce sex dolls, které nemají odnímatelnou hlavu. Pevné spojení těla a hlavy dodává panám velmi realistický vzhled. Všechny sex dolls této značky jsou bezešvé – na těle a hlavě nemají viditelné švy. Jsou vyrobeny ze silikonu či TPE materiálu, propracované do nejmenšího detailu. Piper Doll vyvinuli i vlastní unikátní kovovou kostru, díky které působí pohyby jejich sexuálních panen jako pohyby skutečných žen. Výrobce Piper doll patří do skupiny kooperujících značek Doll-Forever, Doll House 168 a Irokebijin. V sortimentu této značky najdete šukací panny pestrých tělesných typů i torza Zobrazit více

Nejprodávanější

111 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Konfigurace

Vyberte si z mnoha konfigurací. Můžete si zvolit barvu pleti, rtů i vagíny. Také prsa vám Piper doll umožní zvolit si na míru ze tří různých typů (plná, dutá, gelová – tento typ prsou plněných gelem doporučujeme pro jejich vysokou míru realističnosti, viz video), včetně barvy a velikosti bradavek. Některé sex dolls z TPE jsou i ve verzi Affordable – mají části těla vyplněné pěnou – a jsou díky tomu levnější. Jedná se o reálné panny: Mein, 130 cm / D-Cup, Liah, 150 cm / K-Cup, Ayrin, 160 cm / L-Cup. V nabídce toho výrobce najdete mnoho malých a středně velkých sex dolls. Můžete si zvolit pannu ze silikonu či z TPE materiálu.

Naughty tip 

Pokud si zvolíte sex doll vyrobenou ze silikonu, doporučujeme využít konfiguraci zesíleného zápěstí a měkkého zadku, který se po plácnutí realisticky třese.