Nová panna na Valentýna se vyplatí ❣ MEGA SLEVA 5000 od 12. do 25.2 s kódem VASEN24.                                                                                                                                                           VALENTÝN v podniku 🎁 2. návštěva jen za 1000 Kč s kódem: DVAKRAT. Akce platí 12.-25.2. na všechny služby.

Jarliet

Firma Jarliet vyrábí realistické panny od roku 2017. Pomocí nejmodernějších metod 3D scanu a 3D modelace vytváří její tým návrhářů, designérů a sochařů sex dolls s naprosto reálnými těly. Předlohou jsou jim skutečné ženy a jako jedni z mála umí na základě fotek vymodelovat sex dolls podle fotek dle přání zákazníka. Jarliet nabízí kromě TPE panen a panen v kombinaci TPE tělo a silikonová hlava i okouzlující male sex dolls panáky. Disponuje skladem v Evropě i USA, díky kterému je doba doručení skladových panen jen 10 dní.

Zobrazit více

Nejprodávanější

115 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Konfigurace

V rámci Jarliet konfigurací máte možnost vybrat si z mnoha typů hlav, včetně silikonové hlavy s možností implantovaných vlasů, mnoho druhů paruk, barvu kůže, očí, bradavek. Dále si můžete zvolit vagínu vyndavací (snadno ji vyndáte, umyjete, vyměníte), nebo vagínu fixní (věrně napodobuje tělo živé ženy, ale nelze měnit a při hygieně je potřeba manipulovat s celou pannou), případně typ/míru intimního ochlupení. Oblíbenou volbou je i zvukový či vyhřívací systém,díky kterému se panna po zapojení do elektrické zásuvky vyhřeje na příjemnou teplotu okolo 37 °C.

Naughty tip 

Tato značka nabízí výborný poměr ceny a kvality. Jarliet sex dolls patří mezi ty levnější panny, přičemž si zachovávají vysoký stupeň reálnosti a kvality zpracování. 

Fotky