Pozor, pozor! 📣 Třetí novinka za měsíc je tady a je neodolatelná! 🔥Dopřejte si nezapomenutelný zážitek s něžnou Nailah 🌸 Rezervujte si ji právě teď.                                                 Předprázdninová akce 5000 Kč na nákup sex doll – jen od 12. do 23. června ► kód TOPDOLL06. Akce platí na nákup sex doll v hodnotě nad 30000 Kč, nevztahuje se na zlevněné.

Jarliet

Firma Jarliet vyrábí realistické panny od roku 2017. Pomocí nejmodernějších metod 3D scanu a 3D modelace vytváří její tým návrhářů, designérů a sochařů sex dolls s naprosto reálnými těly. Předlohou jsou jim skutečné ženy a jako jedni z mála umí na základě fotek vymodelovat sex dolls podle fotek dle přání zákazníka. Jarliet nabízí kromě TPE panen a panen v kombinaci TPE tělo a silikonová hlava i okouzlující male sex dolls panáky. Disponuje skladem v Evropě i USA, díky kterému je doba doručení skladových panen jen 10 dní. Zobrazit více

Nejprodávanější

115 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Konfigurace

V rámci Jarliet konfigurací máte možnost vybrat si z mnoha typů hlav, včetně silikonové hlavy s možností implantovaných vlasů, mnoho druhů paruk, barvu kůže, očí, bradavek. Dále si můžete zvolit vagínu vyndavací (snadno ji vyndáte, umyjete, vyměníte), nebo vagínu fixní (věrně napodobuje tělo živé ženy, ale nelze měnit a při hygieně je potřeba manipulovat s celou pannou), případně typ/míru intimního ochlupení. Oblíbenou volbou je i zvukový či vyhřívací systém,díky kterému se panna po zapojení do elektrické zásuvky vyhřeje na příjemnou teplotu okolo 37 °C.

realisticka-panna-jarliet-doll-stahovaci-vagina1

Elektrická stahovací vagína

Užívejte si intenzivní realistický sex díky konfiguraci elektrické stahovací vagíny s funkcí stahování, vibrování a vyhřívání, navíc doplněnou o možnost vzdychání. Jen pro vybrané panny. Není možné pro panny menší než 148 cm, 162 cm a 166 cm vysoké. Jednoduché ovládání všech funkcí pomocí elegantní mechaniky, stačí připojit USB kabelem k el. zdroji.

realisticka-panna-jarliet-doll-robot-1

Sex robot - pohyblivé tělo

Sex doll s touto robotickou konfigurací po připojení do el. zásuvky přirozeně hýbe boky a zadečkem – stejně jako reálná žena při milování. Pro panny vybraných výšek s příznakem „robot". Jednoduché ovládání s možností nastavení intenzity/rychlosti pohybů.

Naughty tip 

Tato značka nabízí výborný poměr ceny a kvality. Jarliet sex dolls patří mezi ty levnější panny, přičemž si zachovávají vysoký stupeň reálnosti a kvality zpracování. 

Fotky

Videa

Elektircká stahovací vagína od Jarliet doll

Sex robot

Sex robot - technické provedení