Pozor, pozor! 📣 Třetí novinka za měsíc je tady a je neodolatelná! 🔥Dopřejte si nezapomenutelný zážitek s něžnou Nailah 🌸 Rezervujte si ji právě teď.                                                 Předprázdninová akce 5000 Kč na nákup sex doll – jen od 12. do 23. června ► kód TOPDOLL06. Akce platí na nákup sex doll v hodnotě nad 30000 Kč, nevztahuje se na zlevněné.

Sino-Doll

Značka Sino-Doll přináší na trh novou generaci sex dolls z Platinum silikonu. Jejich pokožka je díky němu měkčí, pružnější a hedvábná na dotek – dokonale imituje lidskou kůži. Cílem společnosti je tvořit silikonové panny, které nejsou jen sexuální hračkou pro dospělé, ale zároveň i uměleckým dílem. U sex dolls značky Sino-Doll se můžete těšit na dokonale vyvedené nejmenší detaily a pestré konfigurace. Zobrazit více

Nejprodávanější

116 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Konfigurace

Můžete si zvolit pohyblivé oči, implantované vlasy (rozdíl mezi parukou a implantovanými vlasy viz video) či obočí, hloubku vagíny (10 cm, 13 cm, 17 cm) i high-tech systémy věrného sténání (díky dotykovým senzorům umístěným na intimních místech těla sex doll bude panna slastně vzdychat kdykoliv se jí zde dotknete) a vyhřívání těla (systém vyhřívání po zapojení panny do elektrické zásuvky ohřeje její tělo na příjemných 37°C).

Mezi další oblíbené konfigurace patří volba barvy rtů, vagíny či pleti, hyperrealistický RS make-up, měkká vnitřní stehna či měkký zadek, který se díky gelové výplni po dotyku hýbe či třeba jako zadeček živé ženy.

Naughty tip 

Nabídka konfigurací na míru je u značky Sino-Doll opravdu bohatá. Popusťte uzdu své fantazii a nakonfigurujte si erotickou pannu z Platinum silikonu přesně podle vašich snů, kterou nebude mít nikdo jiný na světě.