Využijte víkendové HAPPY HOURS v podniku ► akční ceny na služby sex dolls. Akce platí 1.- 31.12., so + ne.

JYDoll

Výrobce realistických TPE panen JYDoll je firma s tradicí, která existuje již více než 10 let. Sex dolls této značky jsou vysoké od 100 cm do 170 cm a zákazník si může vybrat z několika desítek měnitelných typů hlav. Najdete zde panny všech barev pleti, typů postav, elfky, anime i realistické panáky

Zobrazit více

Nejprodávanější

70 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Konfigurace

Svým zákazníkům nabízí JYDoll pestré možnosti konfigurací na míru. Vybrat si můžete například z 5 odstínů pokožky (od bílé po tmavě hnědou), z desítek různých druhů hlav nebo 3 druhů TPE materiálu: standardní TPE materiál, gelové TPE (je měkčí na dotek) či platinové TPE (obsahuje méně oleje a není ho třeba tolik pudrovat). V nabídce je i možnost volby sex dolls v kombinaci TPE tělo + hlava ze silikonu. 

Dále si můžete vybrat typ prsou, zvukový nebo vyhřívací systém, díky kterému se sex doll po připojení do elektrické zásuvky ohřeje na příjemnou teplotu okolo 37°C. Jedinečnou konfigurací JYDoll je uterus – speciální fixní vagína, jež má ve spodní části výčnělek/hrbolek imitující děložní hrdlo. U male sex dolls panáků máte pak na výběr mezi tvrdým penisem (permanentní erekce) v délce 15 cm či 17 cm.

Naughty tip 

JYDoll je oblíbená a osvědčená značka v nižší cenové kategorii s širokým a pestrým sortimentem, která jako jediná nabízí konfiguraci uterus – speciální fixní vagínu s imitací děložního hrdla pro ty nejrealističtější pocity při klasickém sexu.