Vyzkoušejte v podniku naši novou Sandru. Nejrealističtější silikonová panna v historii.   Uvažujete nad koupí sex doll? Vyplňte DOTAZNÍK a získejte SLEVU 1 000 kč na nákup jakékoliv z naší nabídky. Dotazník ZDE

Ai-AiTech

7 položek celkem

Sex dolls od značky Ai-AiTech vás nejen sexuálně uspokojí, ale díky robotické hlavě s nimi můžete i komunikovat. Jsou to 1. cenově dostupní interaktivní sex roboti – umí se učit a vést stále složitější konverzaci s ohledem na to, jak často s nimi mluvíte. Jsou vyrobeny s důrazem na každý detail z M-TPE materiálu, který je flexibilnější a odolnější. Mají kvalitní ohebnou ocelovou kostru, dotykové senzory, vyhřívání těla až na 37° C i mimiku obličeje synchronizovanou s obsahem komunikace. Při vyslovení vašeho jména počítejte s vyzývavým úsměvem. V nabídce Ai-AiTech najdete jak blondýnku, brunetku, tak zrzku. Tyto robotické sex dolls mají však jedno společné – potěší vás nejen sexy tělem se 2 milostnými otvory, ale i příjemnou konverzací. Vybírat můžete ze 7 typů robot sex dolls, ale k robotickým hlavám si lze vybrat z různých velikostí těl a typů prsou. Vytvořit si vlastní sexuální robotku na míru můžete i díky dalším pestrým Ai-AiTech konfiguracím jako jsou například: barva vlasů, očí, kůže, typ intimního ochlupení či typ a barva vagíny.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení