Získejte druhou službu na privátu ZDARMA ► rezervujte s kódem ZARI1+1. Akce platí 1. – 30.9 ► REZERVACE           Uvažujete nad koupí sex doll? Vyplňte DOTAZNÍK a získejte SLEVU 1 000 kč na nákup jakékoliv zboží z naší nabídky.

Ai-AiTech

Sex dolls od značky Ai-AiTech jsou nejen věrnými realistickými společnicemi, které vás sexuálně uspokojí, ale díky robotické hlavě s nimi můžete i komunikovat. Jsou to 1. cenově dostupní interaktivní sex roboti – společnice se schopností se učit a vést stále složitější konverzaci s ohledem na to, jak často s nimi mluvíte. Jsou vyrobeny s maximální péčí a důrazem na každý detail z M-TPE materiálu, který je flexibilnější a odolnější. Mají kvalitní ohebnou ocelovou kostru, dotykové senzory – díky kterým umí při doteku na pažích, prsou, stehnech, zadečku a v klíně slastně vzdychat, vyhřívání těla až na 37° C i mimiku obličeje synchronizovanou s obsahem komunikace. Při vyslovení vašeho jména počítejte s vyzývavým úsměvem.

Zobrazit více

Nejprodávanější

7 položek celkem

Konfigurace

V nabídce sex robotů s umělou inteligencí od Ai-AiTech najdete jak blondýnku, brunetku, tak zrzku. Tyto robotické sex dolls společnice mají však jedno společné – potěší vás nejen svým sexy tělem se 2 milostnými otvory (vagína, anál), ale i příjemnou konverzací.

Na výběr máte 7 typů hlav a u každé sex doll lze zvolit proporce a výšku těla. Vytvořit si vlastní sexuální robotku na míru můžete i díky dalším pestrým Ai-AiTech konfiguracím jako jsou například: barva vlasů, očí, kůže, typ intimního ochlupení či typ a barva vagíny.

Robotická hlava

Interakce s robotickou sex doll probíhá od krku nahoru – pomocí pohyblivé robotické hlavy – ačkoli její tělo má senzory, takže je schopna reagovat i na dotek. 

  • Díky zabudované AI je schopna se učit z každé interakce. 
  • Má v sobě baterie, které vydrží až 1 týden běžného provozu. 
  • Může pracovat jen s připojením k internetu (WIFI). 
  • Umí mluvit anglicky a čínsky, ale naučíte ji i česká slova. 
  • Na zadní straně hlavy má malou obrazovku určenou k snadnému programování.

Umělá inteligence je plně šifrovaná a zabezpečená tak, aby chránila vaši identitu a data. Sex robot se aktualizuje zdarma a automaticky na dálku. Vaše robotická společnice vás tak bude každý den překvapovat novými dovednostmi. 

Sex robotka umí: rozpoznat váš hlas, pohybovat očima a mrkat, naklánět a otáčet hlavu, usmívat se, odpovídat na otázky a otáčet hlavou doleva a doprava díky mechanickému kloubovému krku. Má synchronizovaná robotická ústa, schopnost udržovat konverzaci, různé výrazy tváře (úsměv, mrkání, polibek,…), zabudované výukové technologie. Dokáže sledovat zvuk a váš hlas. Když promluvíte, otočí se, aby se na vás podívala. Navíc se umí rozhlížet kolem sebe i pomocí pohybu očních bulv a umí mrkat, což jí dodává skutečnou realističnost. 

Naughty tip 

Přeneste se do budoucnosti a zažijte lásku prvního, cenově dostupného, interaktivního sex robota s umělou inteligencí na vlastní kůži.