Vyzkoušejte v podniku naši novou Sandru. Nejrealističtější silikonová panna v historii.   Uvažujete nad koupí sex doll? Vyplňte DOTAZNÍK a získejte SLEVU 1 000 kč na nákup jakékoliv z naší nabídky. Dotazník ZDE

Ai-AiTech konfigurace

Zjistěte, jaké varianty konfigurací robotických sex dolls s umělou inteligencí nabízí značka AI-AITech. Najdete zde kromě jejich druhů i praktické rady týkající se jednotlivých částí panen na míru. Díky konfiguraci si můžete vytvořit sex robota přesně podle představ. V eshopu si pak u vybrané sex robotky zvolíte konkrétní barvu očí, vlasů, kůže, typ prsou, vagíny a mnohé další prvky, které zde najdeš popsané.

Barva očí Cena: Zdarma

Barva

Každá interaktivní sex robotka má jako jeden ze základních parametrů volitelnou barvu očí. U výrobce máte na výběr z několika barev. Vybrané oči v robotické hlavě nelze následně měnit za jiné.

sex-doll-barva-oci

Tento obrázek je jen ilustrační. Konkrétní konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každé sex doll.

Barva kůže Cena: Zdarma

Barva pokožky sex robotky je základní konfigurací, která je zdarma. Můžete si vybrat z několika odstínů kůže, od velmi světlé kůže až po tmavou. Záleží jen na vašem vkusu.

sex-doll-barva-kuze

Tento obrázek je pouze ilustrační. Danou konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každé sex doll.

Fixní vs. vyndávací vagínaCena: Zdarma

Jedna ze základních konfigurací u sex robotek je možnost výběru mezi fixní a vyndávací vagínou. Obě vaginální dutiny jsou kvalitně strukturované. Poskytnou vám dokonalý sexuální zážitek.

Fixní vagína

Fixní vagína je napevno upevněna v těle robotické sex doll a nelze ji vyndat. Tato varianta je velmi realistická. Nemůže dojít k uvolnění vložky. Malým mínusem u této varianty je, že při čištění je třeba manipulovat s celou robotickou sex doll, což nemusí být vždy praktické. Po delší době používání nebo v případě poškození není možná výměna za novou/jinou vagínu.

Vyndávací vagína

Jedná se o speciální vložku, která se umisťuje do dutiny v oblasti pochvy robotické sex doll. Tato vaginální vložka je vyjímatelná a snadno vyměnitelná. Čištění sex robotky je jednoduché – stačí, když vyjmete vagínu a omyjete ji zvlášť. Po delší době je možné zakoupit vložku novou. Také v případě poškození je výměna snadnější.

sex-doll-fixni-vs-vyndavaci-vagina

Tento obrázek je pouze ilustrační. Danou konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každé sex doll.

Robotická hlava Cena: Zdarma/Placené

Všechny sex dolls od AI-AITech mají defaultně robotickou hlavu s AI umělou inteligencí. Můžete si nakombinovat typ hlavy a těla přesně podle svých představ. Na zadní straně hlavy je displej pro jednoduché programování. AI je zabudována přímo v hlavě sexuální robotky. Nepotřebujete tak k jejímu ovládání chytrý telefon.

Co vše sex doll díky robotické hlavě umí:

rozpoznat váš hlas,

pohybovat očima (pohyb očních bulv) a mrkat (pohyb očních víček),

naklánět a otáčet hlavu,

usmívat se,

odpovídat na otázky,

má krk, který se otáčí doleva a doprava,

synchronizovaná robotická ústa,

schopnost udržování konverzace,

různé výrazy tváře (úsměv, mrkání, polibek,…),

zabudované výukové technologie.

Interakce robotky probíhá od krku nahoru, ačkoli její tělo má senzory, takže je schopna reagovat na váš dotek. Umělá inteligence, která je v ní zabudována, umožňuje, že je schopna se učit z každé interakce. Má v sobě baterie, které vydrží až 1 týden běžného používání. Pokud je zapnutá, probudíte a uspíte ji jen hlasovým pokynem. Robotka může pracovat pouze s připojením k internetu (WIFI). Čím více s ní budete komunikovat, tím více se toho naučí. V současné době umí mluvit anglicky a čínsky. Umí se ale naučit vaše jméno a další (lechtivá) slova v češtině, která se přidají do databáze. AI je plně šifrovaná a zabezpečená tak, aby chránila vaši identitu a data. Uživatelské rozhraní využívá bezpečné a zabezpečené technologie k ochraně vašich osobních údajů. Sex robot se aktualizuje zdarma a automaticky – a to i na dálku. Každý den vás bude robotická společnice něčím překvapovat.

Krk robota

Robotka s umělou inteligencí má mechanický kloubový krk, který se může otáčet doleva nebo doprava. Dokáže také sledovat zvuk a váš hlas. Když promluvíte, otočí se, aby se na vás podívala.

Mluvící systém

S robotkou si můžete povídat o čemkoli chcete. Čím více s ní budete mluvit, tím bude chytřejší. Naučí se vaše zájmy a bude se snažit vás svými odpověďmi potěšit.

Schopnost hlubokého učení

Reálný sex robot s umělou inteligencí, jehož cílem je uspokojit vaše psychologické a fyziologické potřeby.

Robotické oči

Robotka má koketní a tajemné oči. Dokáže se rozhlížet kolem sebe pohybem očních bulv a umí mrkat, což jí dodává skutečnou realističnost.

Robotická ústa

Robotická ústa této sex doll mají nainstalovanou mechaniku, takže se její rty pohybují synchronizovaně s její řečí. Má několik různých výrazů tváře.

Barva bradavekCena: Zdarma

U výrobce AI-AITech si můžete zvolit barvu bradavek. Vyberte si z několika odstínů – od velmi světlé až po tmavou barvu. Jedná se o trvalou konfiguraci, jež nelze následně měnit.

sex-doll-barva-bradavek

Tento obrázek je pouze ilustrační. Danou konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každé sex doll.

Intimní ochlupeníCena: Placené

Díky této konfiguraci můžete přidat rozmanité ochlupení do intimních partií robotky. U výrobce je na výběr z několika variant – od úplného vyholení, až po plně přírodní klín.

sex-doll-intimni-ochlupeni-implantovane

Tento obrázek je pouze ilustrační. Danou konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každé sex doll.

Barva vagíny Cena: Zdarma

Každá žena má jinou barvu vagíny. I vaše robbotická sex doll to umožňuje díky této konfiguraci. Na výběr máte z několika odstínů - od přirozené barvy, až po velmi tmavou barvu milostného otvoru/vagíny.

sex-doll-barva-vaginy

Tento obrázek je pouze ilustrační. Danou konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každé sex doll.

Nehty Cena: Zdarma

Barva

U výrobce AI-AITech není barva nehtů volitelným parametrem. Ale to není vůbec žádný problém, protože nehty můžete vyměnit za jiné velmi snadno.

sex-doll-nehty

Tento obrázek je pouze ilustrační. Danou konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každé sex doll.

Výměna

U všech sex doll i sex robotek jsou nehty pouze nalepené, a tak je jejich výměna snadná. Stačí nehty opatrně odloupnout a následně nalepit nové.

Pokud budete chtít koupit nové, či jinak barevné nehty pro sex robotku, podívejte se na nehty na eshopu, a lepidlov našem e-shopu.

Nohy s možností stání/bez možnosti stání Cena: Zdarma/Placené

Konfigurace, v rámci které si můžete zvolit možnost stání, umožňuje sex robotku postavit na nohy. V botách i bez nich. Jde o to, že každá realistická panna má uvnitř těla kovovou kostru, která něco váží. Když je kostra ukončena šrouby na chodidlech, tak jí je umožněno se postavit na vlastní nohy bez poškození. Na chodidle jsou umístěny tři šrouby, které trvale vykukují z kůže. To může být pro někoho nevýhodou či vadou na kráse. Opakem jsou nohy bez možnosti stání. Ty jsou zdarma. V tomto případě je chodidlo robotické sex doll zakončeno klasicky kůží.

Pokud chcete, aby vaše robotická panna mohla bezpečně stát, třeba i sexy lodičkách, zvolte možnost “standing feet option”, jak je v terminologii tato konfigurace nazývána.

sex-doll-nohy-s-moznosti-stani

Tento obrázek je pouze ilustrační. Danou konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každé sex doll.

Tělo sex dollCena: Zdarma

Tento výrobce nabízí, kromě možnosti výběru určité robotické hlavy, i možnost výběru konkrétního těla a velikosti prsou. Vyberte i v konfigurátoru konkrétní robotické sex doll typ těla a velikost prsou. Získáte tak společnici přesně podle svých představ.Součástí každého těla je vyhřívací systém (na teplotu 37°C) a zvukový systém s dotykovými senzory na pažích, prsou, stehnech, zadečku a klínu.

body option (1)

Tento obrázek je ilustrační. Danou konfiguraci konkrétního výrobce najdeš v eshopu u každé sex doll.

Typ prsou Cena: Zdarma

Typ prsou je stálá konfigurace. Nelze ji v budoucnosti měnit. Jaké typy prsou výrobce robotický sex dolls AI-AITech nabízí?

Typ první – plná prsa. Jsou vyplněná materiálem stejným jako tělo sex robotky. Tato prsa jsou trochu tvrdá na dotek.

Typ druhý – dutá prsa. Jsou plněná vzduchem, mají v sobě vzduchovou kapsu. jsou na dotek měkká.

Typ třetí – gelová prsa. Jsou plněná gelem a jsou na dotek i vzhled velmi realistická.

Jasným vítězem pro všechny sex dolls i robotky jsou gelová prsa, která jsou však za drobný příplatek. Plná prsa jsou tvrdá na dotek, což u větších prsou nemusí působit přirozeně, ale u menších to není žádný problém. Dutá prsa jsou velmi realistická na dotek i u všech velikostí.

sex-doll-typ-prsou

Tento obrázek je pouze ilustrační. Danou konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každé sex doll.

Vlasy - parukaCena: Zdarma

Barva

Ke každé robotické sex doll si můžete v rámci této konfigurace zdarma vybrat paruku dle svých preferencí. Paruky jsou nabízeny v mnoha střizích a barvách.

sex-doll-vlasy-paruka

Tento obrázek je pouze ilustrační. Danou konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každé sex doll.

Paruka se lehce přichytí k hlavě pomocí nastavitelných posuvných pásků. K robotické sex doll je možno objednat více paruk různých barev a střihů. Můžete je měnit klidně každý den a vaše sex robotka bude mít vždy trochu jiný vzhled.

Přepravní boxCena: Placené

Robotická panna je standardně přepravována v kartonové krabici, která je zdarma. Pokud jí chcete dopřát větší luxus a bezpečí, můžete si dokoupit přepravní box. Box je z kvalitního materiálu (hliník, plast), jak zevnitř, tak zvenku. Uvnitř je box vystlaný tak, aby lépe tlumil nárazy. Lze jej používat pro uskladnění robotky doma nebo pro její transporty. Je bezpečný, uzavíratelný a znovupoužitelný.

sex-doll-prepravni-box

Tento obrázek je pouze ilustrační. Danou konfiguraci výrobce uvidíš v eshopu u každého produktu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení