Nová panna na Valentýna se vyplatí ❣ MEGA SLEVA 5000 od 12. do 25.2 s kódem VASEN24.                                                                                                                                                           VALENTÝN v podniku 🎁 2. návštěva jen za 1000 Kč s kódem: DVAKRAT. Akce platí 12.-25.2. na všechny služby.

Sex doll bazar

V Naughty bazaru nabízíme různé druhy sexy dolls. Konkrétní informace o stavu a ceně každé bazarové sexy doll najdete v popisku jejího detailu produktu. V nabídce můžete najít panny z Naughty erotického privátu či ty od jiných vlastníků. Výhodou těchto sexy dolls je velmi nízká prodejní cenaPokud vás některá ze sexy dolls zaujala a v popisku má uvedeno, že je skladem, můžete si ji po předchozí telefonické či emailové domluvě přijít osobně prohlédnout (a osahat) do Naughty Harbor showroomu, kde vám rádi poradíme i ohledně oprav. Na realistické panny zakoupené v bazaru se nevztahuje záruka a nelze je reklamovatPomůžeme prodat i vaši sexy doll. Chtěli byste si pořídit novou realistickou pannu a pro tu původní už nemáte místo? Nebo ji už z různých důvodů nemůžete/nechcete dále vlastnit? Kontaktujte nás. Nabízíme jak možnost výkupu sexy dolls, tak komisní prodej v našem online bazaru. 

Komisní prodej sex dolls a jejich příslušenství: Využijte možnost inzerce na stránkách Naughty Harbor, největšího prodejce sex dolls v ČR. Cena inzerátu je fixní – 1000 Kč. V případě prodeje vaší panny přes nás si účtujeme 15 % z prodejní ceny (minimálně však 1000 Kč), od které vám odečteme cenu inzerátu.

Nejprodávanější

2 položek celkem