💜Užijte si na privátu se slevou 500 Kč ► zadejte při rezervaci online či po telefonu kód CHCISLEVU500. Platí jen do 30.6.            SLEVA 3000 Kč za podněty ke zlepšení našich služeb. Pište na [email protected]. Akce ZLEPŠUJEME platí 1. – 30.6.       Skladové panny Nana, Natali za EXTRA NÍZKÉ CENY->100% nové a nepoužité.

6Ye Doll

Značka 6Ye Doll vyrábí realistické panny z TPE materiálu i kombinace TPE + silikon. Dbá na propracování všech detailů, včetně těch intimních. V její nabídce najdete i panáky male sex dolls. Disponuje skladem v Evropě i USA, díky kterému je doba doručení skladových panen jen 10 dní. Společnost 6Ye Doll je v blízké kooperaci se značkou Amor doll. Některé erotické panny  mají část – hlavu nebo tělo – od Amor doll, která se vyznačuje propracovanějšími detaily. Je-li sex doll z této kooperace, je tato informace uvedena v detailu produktu v produktové sérii. Pokud je sex doll celá od značky Amor doll, najdete ji v samostatné kategorii značky Amor doll.

Zobrazit více

Nejprodávanější

314 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Sex dolls z dílny 6Ye Doll jsou známy prémiovou kvalitou, přijatelnou cenou a širokou nabídkou pestrých typů těl a hlav. Jsou vyráběny z TPE materiálu a silikonu. Kostra z nerezové oceli s kulovými klouby poskytuje každé panně této renomované značky velký rozsah pohybu a pružnost.

Výrobce realistických panen 6Ye Doll a HR Doll sdílejí jednu továrnu, spolupracují a nabízejí stejný typ hlav, které jsou plně kompatibilní.

Konfigurace

Přizpůsobte si sex doll vlastním erotickým představám. Můžete si zvolit z mnoha druhů konfigurací včetně barvy kůže, očí, vlasů, ochlupení či nehtů. Kvalitní vnitřní kostra s klouby vám umožní pannu bez problémů nastavit do jakékoliv požadované polohy. Stabilní zápěstí (posílená kostra v oblasti zápěstí) pak rozšíří možnosti sexuálních poloh – například pozice na pejska. 

Luxusní gelová prsa, vyhřívací systém (ohřeje pannu na příjemných 37 °C.), zvukový systém (díky zabudovaným senzorům reaguje sex doll na doteky v intimních místech vzdycháním a slastným sténáním) či prémiová kostra v prstech na rukou (pro sex dolls od 138 cm) zásadně zvýší realističnost vaší vysněné krásky na míru. Jedinečnou konfigurací, kterou naleznete pouze u značky 6Ye Doll jsou odpojitelné nohy, které umožňují snazší transport, manipulaci i uskladnění (nohy se jednotlivě, snadno a rychle, odpojí i znovu spojí v horní části stehen).

Naughty tip 

Toužíte po sex doll s kompletní postavou a nemáte příliš prostoru pro její uskladnění? Rádi byste se svou věrnou společnicí více cestovali? Využijte jedinečnou konfiguraci odpojitelných nohou.