Uvažujete nad koupí sex doll? Vyplňte DOTAZNÍK a získejte SLEVU 1 000 kč na nákup jakékoliv zboží z naší nabídky.                                                                                                                           Nová černoška v podniku ►Rezervujte si sexy krásku Crisabel hned teď. Dubnové HAPPY HOURS na privátu ► O víkendech si užijete za super nízké ceny ► REZERVOVAT

6Ye Doll

Značka 6Ye Doll vyrábí realistické panny z TPE materiálu i kombinace TPE + silikon. Dbá na propracování všech detailů, včetně těch intimních. V její nabídce najdete i panáky male sex dolls. Disponuje skladem v Evropě, díky kterému je doba doručení skladových panen jen 10 dní. Společnost 6Ye Doll je v blízké kooperaci se značkou Amor doll. Některé erotické panny mají část – hlavu nebo tělo – od Amor doll, která se vyznačuje propracovanějšími detaily. Je-li sex doll z této kooperace, je tato informace uvedena v detailu produktu v produktové sérii. Pokud je sex doll celá od značky Amor doll, najdete ji v samostatné kategorii značky Amor doll. Zobrazit více

Nejprodávanější

336 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Konfigurace

Přizpůsobte si sex doll vlastním erotickým představám. Můžete si zvolit z mnoha druhů konfigurací včetně barvy kůže, očí, vlasů, ochlupení či nehtů. Kvalitní vnitřní kostra s klouby vám umožní pannu bez problémů nastavit do jakékoliv požadované polohy. Stabilní zápěstí (posílená kostra v oblasti zápěstí) pak rozšíří možnosti sexuálních poloh – například pozice na pejska. 

Luxusní gelová prsa, vyhřívací systém (ohřeje pannu na příjemných 37 °C.), zvukový systém (díky zabudovaným senzorům reaguje sex doll na doteky v intimních místech vzdycháním a slastným sténáním) či prémiová kostra v prstech na rukou (pro sex dolls od 138 cm) zásadně zvýší realističnost vaší vysněné krásky na míru. 

realisticka-panna-6ye-doll-konfigurace-odpojitelne-nohy

Odpojitelné nohy

Tato konfigurace umožňuje odpojit nohy v horní části stehen od těla sex doll. Rozložení panny na dvě části poskytuje výhody především při manipulaci a skladování.

realisticka-panna-6ye-doll-konfigurace-stahovaci-vagina

Elektrická stahovací vagína

Užijte si intenzivnější vaginální sex. Stačí pannu připojit přiloženým kabelem s adaptérem do elektrické zásuvky a její vagína se začne stahovat stejně jako u živé ženy. Konfigurace je vhodná pro sex dolls s výškou nad 100 cm.

Naughty tip 

Toužíte po sex doll s kompletní postavou a nemáte příliš prostoru pro její uskladnění? Rádi byste se svou věrnou společnicí více cestovali? Využijte jedinečnou konfiguraci odpojitelných nohou.

Fotky z výroby

Videa

Stahovací vagína

Odpojitelné nohy